USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі вишиванки продають за рублі у донецькому гіпермаркеті

21 Вересня 2015 14:17
У донецькому гіпермаркеті «Галактика» (колись успішно «віджатий» «Епіцентр») продають українські вишиванки, які, до слова, виробляють у Луцьку.

Фото з вишиванками з «Галактики» розмістили в соціальних мережах жителі Донецька, - повідомляє сайт informator.

Достовірність фотографій підтверджує цінник, де ціна вказана в російських рублях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанка Показати IP 21 Вересня 2015 14:54
А ви впевнені, що в ціна саме в рублях, доречі на сьогодні курс руб до грн становить 0, 3771 , тому ціна в рублях такої вишиванки мала б бути 1320 рублів, бо якби 498 було в рублях, то відносно гривні вона б коштувала 187 грн., а де ви бачили такі ціни на вишиванки, чи то може благодійна допомога чи акція від виробника? І взагалі, таке фото можна зробити в будь - якому магазині в Луцьку, просто приставити відповідний цінник..... брєд
Лучанці до Лучанка Показати IP 21 Вересня 2015 16:11
А в них курс 1:2, а не наш офіційний, тому 498 р = 249 грн, вишивка машинна, тому може й бути така ціна.
Лучанин до Лучанка Показати IP 21 Вересня 2015 16:41
Це ще раз доказує що існування цих псевдореспублік вигідно саме бізнесу, а не народу. І те що ПрАТ "Еделвіка" прикриваючись патріотизмом веде торгівельні відносини з псевдореспубліками. Дійсно погоджусь з попереднім коментарем, цінник виглядає неправдивим, тим паче надрукований українською мовою в ДНР, яка всіма діями знищує все українське.
Так Показати IP 21 Вересня 2015 15:21
Перемога буде за нами !
Інна Показати IP 21 Вересня 2015 16:45
Щось не віриться! якісь підозрілі цінники. Хтось Едельвіку скомпроментувати хоче.
Бізон Показати IP 21 Вересня 2015 16:52
Схоже комусь ПрАТ "Едельвіка" не подобається... Думаю замовний матеріал....
ніна Показати IP 22 Вересня 2015 00:48
навіщо порівнювати цінники? порівняйте моделі!