«Луцьктеплоенерго» і «Луцьктепло» візьмуть кредити, щоб погасити борги за газ?
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко рекомендує підприємствам теплокомуненерго запозичити кошти в «Ощадбанку» для покриття боргів за природний газ. Про це вона заявила під час наради з питань погашення заборгованості теплокомуненерго перед НАК «Нафтогаз України», – 19 червня інформують «Волинські Новини».
«Візьміть кредит в «Ощадбанку», розрахуйтеся сьогодні, щоб Україна не виглядала непривабливо в системі відносин з «Газпромом», і потім спокійно віддавайте цей борг так, як це буде передбачено кредитною угодою», – пояснила Юлія Тимошенко.
При цьому, пише сайт уряду, очільниця Кабміну наголосила: така система розрахунків передбачена спеціальною Постановою Уряду та підтримана НАК «Нафтогазом» і Національним банком України.
Довідково:
ДК «Газ України» «Нафтогазу України» доручила Держінспекції з енергозбереження та обл- і міськгазам відключити від газопостачання підприємства теплокомуненерго, яким через значну заборгованість не виділені планові ресурси природного газу.
«Нафтогаз» у своєму повідомленні 17 червня звинувачує керівництво місцевих органів влади і підприємств комунальної теплоенергетики, які мають великі борги, у зриві оплати природного газу, спожитого з початку опалювального сезону 2008-2009 років (з 1 жовтня 2008 року).
Станом на 15 червня 2009 року, за даними оперативного моніторингу, заборгованість підприємств ТКЕ за природний газ, спожитий з початку опалювального сезону, становить майже 3,5 мільярда гривень.
У «Нафтогазі» зазначають, що численні попередження і звернення до керівництва місцевих органів влади і підприємств ТКЕ із закликом активізувати розрахунки були проігноровані.
Серед підприємств ТКЕ, яким не виділені планові ресурси природного газу і яких, відповідно, доручено відключити від газопостачання – ТзОВ «Енергетична компанія «Луцьктеплоенерго».
За повідомленням прес-служби НАК «Нафтогаз України», Волинь перебуває на 8-му місці в Україні за рівнем розрахунків за спожитий протягом опалювального періоду 2008-2009 років природний газ (69%). При цьому заборгованість ТКЕ області перевищує 43 мільйони гривень.
Понад половина заборгованості припадає на ТзОВ «Енергетична компанія «Луцьктеплоенерго» (понад 22 мільйони гривень), рівень розрахунків якого становить 25%. Хоча, стверджують у «Волиньгазі», «Луцьктепло» також не платить, і їх про ймовірне відключення теж уже попереджали.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Візьміть кредит в «Ощадбанку», розрахуйтеся сьогодні, щоб Україна не виглядала непривабливо в системі відносин з «Газпромом», і потім спокійно віддавайте цей борг так, як це буде передбачено кредитною угодою», – пояснила Юлія Тимошенко.
При цьому, пише сайт уряду, очільниця Кабміну наголосила: така система розрахунків передбачена спеціальною Постановою Уряду та підтримана НАК «Нафтогазом» і Національним банком України.
Довідково:
ДК «Газ України» «Нафтогазу України» доручила Держінспекції з енергозбереження та обл- і міськгазам відключити від газопостачання підприємства теплокомуненерго, яким через значну заборгованість не виділені планові ресурси природного газу.
«Нафтогаз» у своєму повідомленні 17 червня звинувачує керівництво місцевих органів влади і підприємств комунальної теплоенергетики, які мають великі борги, у зриві оплати природного газу, спожитого з початку опалювального сезону 2008-2009 років (з 1 жовтня 2008 року).
Станом на 15 червня 2009 року, за даними оперативного моніторингу, заборгованість підприємств ТКЕ за природний газ, спожитий з початку опалювального сезону, становить майже 3,5 мільярда гривень.
У «Нафтогазі» зазначають, що численні попередження і звернення до керівництва місцевих органів влади і підприємств ТКЕ із закликом активізувати розрахунки були проігноровані.
Серед підприємств ТКЕ, яким не виділені планові ресурси природного газу і яких, відповідно, доручено відключити від газопостачання – ТзОВ «Енергетична компанія «Луцьктеплоенерго».
За повідомленням прес-служби НАК «Нафтогаз України», Волинь перебуває на 8-му місці в Україні за рівнем розрахунків за спожитий протягом опалювального періоду 2008-2009 років природний газ (69%). При цьому заборгованість ТКЕ області перевищує 43 мільйони гривень.
Понад половина заборгованості припадає на ТзОВ «Енергетична компанія «Луцьктеплоенерго» (понад 22 мільйони гривень), рівень розрахунків якого становить 25%. Хоча, стверджують у «Волиньгазі», «Луцьктепло» також не платить, і їх про ймовірне відключення теж уже попереджали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
Сьогодні 22:32
Сьогодні 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
Сьогодні 22:13
Сьогодні 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
Сьогодні 21:54
Сьогодні 21:54
Розтрата понад 2 млн грн: ексдиректорку ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» відправили під домашній арешт
Сьогодні 21:17
Сьогодні 21:17
FT: Трампа надзвичайно вразили далекобійні удари України, і він погодився посилити санкції проти РФ
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.