USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Луцькводоканал» планує підвищити тарифи на послуги. Розрахунки

12 Травня 2015 12:05
Діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення не включають витрати на послуги з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

У зв’язку з цим КП «Луцькводоканал» планує переглянути тарифи нарахувань за означені послуги у бік їх збільшення, - повідомили у відділі інформаційної роботи.

Так, Комунальне підприємство «Луцькводоканал» доводить до відома споживачів, які отримують послугу з централізованого постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових систем, що відповідно до п. 5 Закону України від 10.04.2014 року №1198-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» Виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для об’єктів усіх форм власності є суб’єкт господарювання, що провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення, а саме КП «Луцькводоканал».

Діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення не включають витрати на послуги з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). З метою відшкодування витрат на даний вид послуг та у відповідності з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 15.01.2015 року №13 підприємство направило пакет документів по проекту тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та послуги з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), сформованих відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого Постановою КМУ від 01.10.2014 року №532.

У поданих розрахунках врегульовано важливе питання проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, а також витрати на формування обмінного фонду квартирних засобів обліку холодної води, витрати на обслуговування обладнання для підкачування води, витрати, пов’язані з наданням послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), витрати на оплату послуг банків, послуги зв’язку, оплату праці обслуговуючого персоналу, оплату податків і зборів та інші.

Згідно поданих розрахунків плановий тариф для споживачів багатоквартирних будинків, які отримують послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) становитиме за 1м3:

на централізоване постачання холодної води - 5,0663 грн. з ПДВ

на централізоване водовідведення - 4,9534 грн.з ПДВ

Всього: - 10,0196 грн. з ПДВ

Діючий з 1 липня 2014 року тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення становить:

на централізоване водопостачання - 4,3080 грн. з ПДВ

на централізоване водовідведення - 4,2120 грн.з ПДВ

Всього: - 8,5200 грн. з ПДВ

Загальний ріст становить -1,50 грн. за 1 м3, або 17,6%.

У разі затвердження поданих розрахунків, КП «Луцькводоканал» припинить для вищезазначеної категорії споживачів нарахування за послуги згідно Рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 25.02.2010 №128-1 Про вартість послуг з періодичної повірки , обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтажу, транспортування та монтажу після повірки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Anonymous Показати IP 12 Травня 2015 12:10
А не пішли б вони в, даруйте, Європу! Сидимо НА РІЧЦІ, а вода найдорожча в Західній Україні. Куди ще підвищувати? Зарплату підвищать в грудні і на 100 грн. А ПОБОРИ - вже і зараз! ПНХ, Водо(к)анал!
Людмила Показати IP 12 Травня 2015 12:24
Вже взагалі люд хочете задавити.Вода своя, ніде не купляємо.Схаменіться
Булгахтер Показати IP 12 Травня 2015 12:28
Невже це структура собівартості тарифу на послугу з водопостачання? Це брєд божевільного. Розрахунок зроблений дуже просто, взято загальні витрати на постачання холодної води :21 857 310 грн. та поділено на їх кількість 5 830 637 куб. м. , додано прибуток і платіть народ, якщо є грошенята. А чому б не розкрити, або розшифрувати загальновиробничі та адміністративні витрати, у які можна закопати все: від високих зарплат керівників до дороговартісних аудитів та косультацій. Виходить : чим більша собівартість послуг, тим більший прибуток підприємства. А чому ніхто не думає про модернізацію підприємства та впровадження нових технологій. Найпростіше - підвищив тариф (бо зросла ціна на газ, пальне та підвищена мінімальна платня), а народ із замороженими доходами все зможе "випити" та оплатити...
Допитливий Показати IP 12 Травня 2015 12:30
А що означає "покупна вода"? Це вартість води без доставки? То якого біса ми за неї двічі платимо?
Точний до Допитливий Показати IP 12 Травня 2015 12:40
Думаю, що вода придбавається у підприємства, яке засноване на Віргінських островах, а керує ним компанія з управління активами і т.д....
Справедливий Лучанин Показати IP 12 Травня 2015 12:33
Просто треба менше пиз.ити бабла, а не тарифи для населеня піднімати і рахувати кожен квартал собівартість тої води!!!!!!!!!!! Андони....
Моя думка така Показати IP 12 Травня 2015 12:43
Для підприємств з 01.05.2015р. електроенергія подешевшала, а для населення і газ і вода і опалення і інше дорожчає. Пенсію урізали, мінімалку не підвищують, люди гинуть, долар виріс у 2,5 рази, ціни у 2-3 рази. Виходить наші "народні" обранці з Верх.Ради працюють на олігархів! А Водоканалу у такий ситуації не забагато прибутку 23 копійки на 1 куб., і 1 мільйон 352 тис. грн, на нас заробити?
прибуток до Моя думка така Показати IP 12 Травня 2015 13:02
Трішечки ви допустили помилку : плановий прибуток цієї контори 2 317 900 грн. (1172200+1145700), а куди він направляться, крім податку на прибуток - 417000 грн. Мабуть на "модернізацію" хатинок директорів...
Оксана Показати IP 12 Травня 2015 14:00
Шановні журналісти, розберіться спочатку, а потім пишіть. Запропонований тариф сформований у звязку з внесенням змін у 2014 році до Закону України Про житлово-комунальні послуги. Фактично це те, що зараз закладено в утримання житла на обслуговування внуртішньобудинкових мереж.
Анонім до Оксана Показати IP 12 Травня 2015 15:12
за утримання житла на обслуговування внутрішньобудинкових мереж ми платимо жеку,виходить,що ми повинні платити двічі за одне й те ж саме
добряк Показати IP 12 Травня 2015 14:07
ці розрахунки монополіста розраховані на лохов,ще одна купа пройдисвітив рішила на чужому горбу в рай заїхати,треба міняти все керівництво луцькводоканалу,бо ця шобла почінає борзєть
Анонім до добряк Показати IP 12 Травня 2015 15:15
вони беруть приклад з пороха і яйценюка, виходить в одних - вийде і в інших
лучанка Показати IP 12 Травня 2015 14:32
Всьому буває кінець і терпець може лонути....
світлана Показати IP 12 Травня 2015 14:35
а з кранів і долі тіче не вода і помиї чи то тільки в моїй квартирі я ж бо живу в двох шагах від водоканалу Підкажіть чи хтось пробував судитись з водоканалом і що з того вийшло
Моя думка така Показати IP 12 Травня 2015 14:47
Виходить дешевше біля кожного будинку, або кількох пробивати свердловини і брати воду, котра буде краще ніж дає Водоканал. Платити державі невеликий збір за водокористування, зарплатня слюсарю-сантехніку, електроенергія. Свердловина, мотор і прочее швидко окупляться.
Любомль Показати IP 12 Травня 2015 15:14
А з чим ви,шановні, порівнюєте вартість води , коли кажете , що це дорого і найдорожче у Західній Україні. От в Любомлі вода по 18,96 за м.куб. вже давно, і коли в Луцьку вона була по 4 з копійками , ми платили по 8 з копійками.
а знаєте? Показати IP 12 Травня 2015 16:33
в ківерцях вода 8,33 а водовідведеня 9гр
пенсіонер Показати IP 12 Травня 2015 20:28
війна, біда, зарплати і пенсії заморожені...і тільки олігархи все піднімають ціни на все ...позор уряду і президенту за їхню бездіяльність !