Луцькі дороги: як не поламати ноги?
Лучани нарікають на погані дороги в місті, зокрема стурбовані дорожнім покриттям на вулиці Качалова, де, кажуть, можна поламати ноги.
Під час прийому громадян Луцьким міським головою Миколою Романюком, сьогодні, 19-го травня, до нього звернулася мешканка вулиці Качалова Надія Шульгач.
Жінка розповідає, що дорогу вже ремонтували в 2011-му і 2012-му роках, втім, зараз вона в такому стані, що навіть на велосипеді неможливо нормально проїхати, адже кругом вибоїни.«Я звернулася до Романюка, а він мені каже, що грошей немає. Так, її двічі вже ремонтували, й толку? Може, менше красти треба, тоді й гроші знайдуться. Потім він сказав, що почув мене. Не знаю я, що далі буде», - говорить Надія Шульгач.
У коментарі для Інформаційного агентства Волинські Новини заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду Микола Осіюк запевнив, що ця проблема буде вирішена найближчим часом.
«Дійсно, ми там виконували поточний ремонт з підсипанням щебеню. Надійшло звернення, відповідно будемо реагувати, - запевнив Микола Осіюк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час прийому громадян Луцьким міським головою Миколою Романюком, сьогодні, 19-го травня, до нього звернулася мешканка вулиці Качалова Надія Шульгач.
Жінка розповідає, що дорогу вже ремонтували в 2011-му і 2012-му роках, втім, зараз вона в такому стані, що навіть на велосипеді неможливо нормально проїхати, адже кругом вибоїни.«Я звернулася до Романюка, а він мені каже, що грошей немає. Так, її двічі вже ремонтували, й толку? Може, менше красти треба, тоді й гроші знайдуться. Потім він сказав, що почув мене. Не знаю я, що далі буде», - говорить Надія Шульгач.
У коментарі для Інформаційного агентства Волинські Новини заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду Микола Осіюк запевнив, що ця проблема буде вирішена найближчим часом.
«Дійсно, ми там виконували поточний ремонт з підсипанням щебеню. Надійшло звернення, відповідно будемо реагувати, - запевнив Микола Осіюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Бабусю,
Показати IP
19 Травня 2014 22:13
прочитайте останній абзац,що сказав Микола Осіюк.І це є весь ремонт вашої вулиці.
Хай хай
Показати IP
20 Травня 2014 02:19
Нехай він собі того щебеню замість чаю насипить
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.