USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцький адвокат вдруге за 2 роки скоїв п’яну аварію. Подробиці

3 Жовтня 2018 13:26
Адвокат, який скоїв ДТП на повороті в Луцьку, намагався втекти від поліції, залишивши авто. Проте, оскільки був дуже п’яний, йому це не вдалося.

Так, близько 12 години водій, рухаючись на авто ZX LandMark, повертав з вулиці Дубнівської на Глушець. На повороті водій не впорався з керуванням, збив дорожній знак та перекинувся на узбіччя.

Як повідомили патрульні, які працюють на місці ДТП, кермувальник намагався втекти з місця події.

Внаслідок ДТП, водій не постраждав, його оглянули медики швидкої, які прибули на місце події.

Зауважимо, авто із цими номерами вже не вперше потрапляє у п’яну ДТП. Так, у грудні 2016 року цей же водій скоїв аварію поблизу Жидичина. Тоді правоохоронцям, що прибули на місце ДТП, він представився адвокатом Олесем Ніколаєнко.

Як розповідали очевидці, водій ледь тримався на ногах та нерозбірливо говорив. Працівники поліції відвезли його на експертизу, що показала 1,8 проміле алкоголю в крові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Різних Хведько Показати IP 3 Жовтня 2018 13:30
Свинюка.....
феміда Показати IP 3 Жовтня 2018 13:31
Суддів не судять, адвокатів - не садять... Тому, як зазначено в статті, вже зранку адвокат "наклюкався", сів за кермо та поїхав на зустріч пригодам... І мрія його здійснилася.
змій до феміда Показати IP 3 Жовтня 2018 15:26
Святкував підвищення цін на алкогольні напої.
людвиг аристархович Показати IP 3 Жовтня 2018 13:49
...а машинка хорошая
помічник адвоката Показати IP 3 Жовтня 2018 13:57
В Луцьку більшість таких адвокатів. Особливо - старшого віку. Вони пють безпробудно і безпросипно. Думають, що випють увесь алкоголь
123 Показати IP 3 Жовтня 2018 14:47
Блях нема? Розходимся
свідок Показати IP 3 Жовтня 2018 14:58
у його першому дтп суд не відібрав права, бо поліція порушила процедуру
Очевидець Показати IP 3 Жовтня 2018 15:51
Після аварії в 2016 році відмазався! Тепер давайте дочекаємось, щоб вбив когось....
Свідок Показати IP 3 Жовтня 2018 16:33
ще забули написати, що він чинив опір патрульним, через що патрульним( серед них була одна жінка) довелось силоміць його втихомирювати, і одягнути наручники, а треба було ще і морду добре начистити, щоб знав як їздити п'яним, теж мені адвокат, london-він, а не адвокат
бєспрєдєл Показати IP 3 Жовтня 2018 16:38
Який жах. Довічно у таких водіїв відбирати посвідчення!!! Я їду на дорогах зі своєю дитиною і таких деб.л може трапитись і на моєму шляху. Пішки таких козлам ходити або на тролейбусах їздити!!!
123 Показати IP 3 Жовтня 2018 17:26
Де бляхофоби? Збирають слину на новину про дтп на бляхах?
Віктор Показати IP 3 Жовтня 2018 21:41
123 до чого тут бляхарі. Тут про урода пишуть який коіть дтп. Бухим сідає за руль.
Ххх до Віктор Показати IP 4 Жовтня 2018 07:32
Коли на бляхах хтось таке вчверить то ви всі верещите що проблема в бляхах.
123 до Віктор Показати IP 4 Жовтня 2018 08:20
Був би він на бляхах, тут було би вже 150 коментарів тих, кому рве пукан. "Своїм" можна, вони "поважні люди" як один дебіл казав.
Не бляха Показати IP 3 Жовтня 2018 21:59
А чому права не відібрали, коли вперше п"яним скої ДТП????
док Показати IP 5 Жовтня 2018 12:17
Зараз і права відберуть і ліцензії адвокатської позбавлять - без варіантів. Порушення присяги.
Його знайома Показати IP 25 Жовтня 2018 18:16
те що він їздить пьяний погано. але обзивати його не правильно також. більшість коментаторів його не знають як людину. він не є поганий. не скажу чи заберуть права..але може дай бог буде обережніший.