USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцький «Мотор» ремонтуватиме авіадвигуни для Міноборони

18 Березня 2016 22:00
ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» проведе капітальний ремонт 50-ти авіаційних турбореактивних двигунів типу АЛ-31Ф (для винищувачів Су-27), АЛ-21Ф-3Т (для фронтових бомбардувальників Су-24М і фронтових розвідників Су-24МР) і РД-33 (для винищувачів МіГ-29).

Про це повідомляє Вісник К з посиланням на сайт державних закупівель.

Замовлення зробило Міністерство Оборони України на березень 2016 рік.

Тендер у зв’язку зі специфікою робіт проводився на без конкурсній основі.

Сума угоди складає 135 мільйонів 429 тисяч гривень. Роботи мають бути виконані до першого грудня нинішнього року.

Раніше, Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що військові аташе 25 країн із робочим візитом приїхали на Луцький завод «Мотор». Це закрите державне підприємство уже майже 80 років ремонтує двигуни військових літаків і є учасником державного концерну «Укроборонпром».

Основна ціль візиту – налагодити військову співпрацю України з державами Європи, Азії та Африки. Члени делегації оглянули потужності підприємства, яке успішно освоює пріоритетні для держави напрямки імпортозаміщення російських деталей та переорієнтовується на західні ринки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 19 Березня 2016 01:18
Молодці !!! Весь ВПК потрібно перемістити на Зх. Україну.
Андрій Показати IP 19 Березня 2016 09:13
А що ремонтувати, якщо за останній рік в збройних силах практично літаки не літають? Черговий розпил бюджетних коштів.
Анонім до Андрій Показати IP 19 Березня 2016 09:43
Для Росії і зараз ремонтують. Карнтракт є кантракт.
працівник заводу до Анонім Показати IP 19 Березня 2016 15:41
Неправда. Контрактів з РФ у підприємства немає і для країни-агресора завод нічого не ремонтує
Володимир до Анонім Показати IP 20 Березня 2016 11:25
Ти валянок, для якої росії? Завод ніколи для росії нічого не ремонтував. Якщо не знаеш ні х*ра, мовчи
майстер Показати IP 19 Березня 2016 10:05
А людям за ремонт заплатять, чи знову боргів понабирають?
Корінний лучанин до майстер Показати IP 19 Березня 2016 12:06
Вибачай за різкість, але з твого коментаря одразу видно , що ти "майстер-кнопкодав" і дуже далекий від сфери виробництва, та ще й не місцевий. ПЛАТЯТЬ,по- перше , не людям а спеціалістам-працівникам заводу, бо там працюють КВАЛІФІКОВАНІ спеціалісти із досвідом роботи , а без кваліфікації і досвіду там такі не потрібні !!! Платять стільки, скільки спеціаліст заслуговує! НОРМАЛЬНО для життя!
Полiщук до Корінний лучанин Показати IP 19 Березня 2016 16:23
А ти чого ж/д корiнний,кругом без мила лiзеш?
Корінний лучанин до Полiщук Показати IP 19 Березня 2016 17:56
А того , ПОЛІШУЧЕ, що цікавлюсь постійно НОВИНАМИ ЛУЦЬКА та ВОЛИНІ, а найбільше вражають ДУРНІ та БЕЗГЛУЗДІ коментарі, подібні до твоїх. Якщо я пишу коментар , то я знаю про що пишу і в даному випадку теж. Багато моїх колег хороших спеців працює на МОТОРІ і я ситуацію КРАЩЕ знаю на відміну від тебе ПОЛІШУЧЕ, "вумніку" ти приїжджий. Я людина зі сфери ВИРОБНИЦТВА і дуже добре знаю в цілому ситуацію у Луцьку , і не тільки ..
майстер до майстер Показати IP 19 Березня 2016 15:42
на Моторі немає боргів із зарплати.