USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Приміська маршрутка їздитиме центром Луцька

12 Січня 2017 11:45
Маршрут № 251 «Підгайці-Забороль» їздитиме вулицями Богдана Хмельницького, Паркова та проспектом Волі.

Відповідне рішення депутати міськради ухвалили під час засідання 17-ї позачергової сесії міської ради 12 січня.

Нагадаємо, питання сполучення села Підгайці з Луцьком обговорюється вже декілька місяців. Стартом цього обговорення стало скорочення маршруту № 30, який мав закінчуватися на Дубнівському кільці. Після того мешканці села Підгайці прийшли в міську раду з проханням не позбавляти жителів Підгаєць можливості доїзду до Луцька.

Згодом з’явився приміський маршрут № 251. А потім виконком вирішив таки продовжити маршрут № 30 до Підгаєць. Коли ж на сесії депутати почали обговорювати рух маршрутки № 251, то депутат Олександр Кравченко повідомив, що мешканці Дубнівської не можуть скористатися маршрутом № 30, оскільки він завантажується в Підгайцях. З його слів, коли 30-а не їздила в Підгайці, то 251-а була заповнена. Як 30-у продовжили, то 251-ю стало менше їздити людей, а на 30-у лучани з Дубнівської не можуть сісти. Тож він запропонував скоротити маршрут № 30, щоб він не їздив до Підгаєць.

Та міський голова Микола Романюк зазначив, що з маршруткою № 30 ситуація складніша, і він «не може все озвучити, бо йдеться про серйозніші речі, ніж маршрут», і попросив зняти пропозицію. Крім того, переконує міський голова, маршрутки № 30 не буде. Він запропонував вирішити питання доїзду мешканців Дубнівського масиву в робочому порядку. Депутати з пропозицією міського голови погодилися і затвердили маршрут № 251 центром міста.

А заступник міського голови Сергій Григоренко додав, що Підгайцівська сільска рада готова співпрацювати з Луцьком, тож згаданий крок з погодженням маршруту позитивно вплине на тенденцію співпраці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
А Показати IP 12 Січня 2017 12:16
Всьо, торба 30-ці... А був не паганий маршрут
Анонім Показати IP 12 Січня 2017 12:18
згаданий крок з погодженням маршруту позитивно вплине на фінансове становище Григоренка-100%.
Інна Показати IP 12 Січня 2017 12:26
То що 30 не буде іздитиме в Підгайці
Сергій до Інна Показати IP 12 Січня 2017 12:48
30-й не буде їздити ВЗАГАЛІ
Депутутам Показати IP 12 Січня 2017 13:22
То ,давайте,вже усі сільські маршрутки по проспекту Волі,.Як розширити,то нема грошей.Чому не пустити низом по Глушець від Київського майдану?
444 до Депутутам Показати IP 12 Січня 2017 19:11
Судячи з вашого коментаря за новинами ви слідкуєте не дуже!!! 251 і їздить через Глушець зараз!!! Тільки ви відправте своїх дітей чи рідних до парку після 18:00год чекати маршрутку!!!!
Дід Панас. Показати IP 12 Січня 2017 13:28
Байка про маршрут №30. Запустили маршрут 251, щоб розвантажити для МЕШКАНЦІВ вул. Дубнівської маршрут 30. Тепер знімають маршрут 30, щоб надмірно завантажити маршрут 251. В чому логіка??? Що реформували? Логіка проста:сергії григоренки значно реформували своє фінансове становище в сторону покращення. Важливий момент: теке реформування ніяким чином не відобразиться е-декларуванні григоренків. ...А для пересічних людей віз і нині там!
онук до Дід Панас. Показати IP 12 Січня 2017 16:12
За його (Григоренка) словами, якщо Луцьк отримає кредит Європейського Інвестиційного Банку, до Підгайців пустять тролейбус. Поясніть довбн*ві, що тролейбус не може їхати через залізничні колії.
Пасажир Показати IP 12 Січня 2017 13:33
Не розумію логіки депутатів. Прибрали 30ку з Підраєць, бо міська маршрутка "не законно" їздила в село. А зараз буде законно відхилятись приміській маршрутці від погоджених маршрутів і їздити через центр? Казали, що роблять краще жителям міста з Дубнівської, а тепер знову не можна влізти в маршрутку (251), бо їздить заповнена вже з села?! Пакращення. Тьху.
БАБА НАСТЯ Показати IP 12 Січня 2017 14:38
30-и не буде. М. Романюк буде возити мешканців дубнівського масиву в робочому порядку.? Задовбали вже. Найгірше транспортне сполучення в місті. Ранком в маршрутку не ввійдеш, хіба що влізеш; після чого вийдеш без гудзиків. Не буде маршрутки - Дубнівська буде перекрита!!! - Замовляйте вертольоти!
жителі Дубнівської Показати IP 12 Січня 2017 15:23
у мешканців Дубнівської уже уривається терпець Що думає влада (скоріше чим) щоб стільки часу відкрито обманювати народ,обіцяти і нічого не зробити - ні аптеки, ні амбулаторії, ні дитячого садка щоб вмістити всіх дітей мікрорайону, ні нормального сполучення з містом ( маршрутки переповнені уже з Підгаєць) не потрібна вам Дубнівська - віддайте її Підгайцям люди не залізні - можуть перекрити Дубнівську трасу