USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Відзавтра маршрутка №33 курсуватиме Луцьком за новою схемою

15 Листопада 2016 21:15
Відзавтра маршрутка номер 33 змінює маршрут. Про це у Фейсбуці повідомляє користувач GeriMan.

Нагадаємо, для того, щоб нещодавно створений маршрут не зник з карти міста, у виконкомі вирішили внести зміни в рух маршруту №33.

«Маршрут номер 33 змінив шлях! Тепер від Центрального ринку він прямує через проспект Волі, готель «Лучеськ», проспектом Відродження, Молоді, «Там Там», вулицею Чорновола, Клима Савури, Меморіал, вулицею Винниченка, біля готелю «Україна», вулицею Хмельницького і до Центрального ринку», - йдеться у повідомленні.



Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, мешканці вулиць Огієнка, Клима Савура, Чорновола у Луцьку не залишаться без автобусного сполучення внаслідок зміни маршруту № 33, який запустили менш, ніж два місяці тому, 8 вересня 2016 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ко Показати IP 15 Листопада 2016 22:03
Пустіть щось по Чернишевського. 47 мало.
Пасажир Показати IP 15 Листопада 2016 22:15
Маршрут номер 33 змінив шлях! Ура!!!! Починаючи з проспекту Волі він "успішно" дублює рух маршруток та тролейбусів до готелю «Лучеськ», проспектом Відродження, Молоді, «Там Там». "Дякуємо" розумникам - тим хто вносить зміни...
ПАСАЖИР Показати IP 15 Листопада 2016 22:30
Чиста 15-ка, лише через Старий Ринок. А як бути жителям та їх дітямз вулиць Клима Савури, Задворецької, Василя Мойсея ?! Знов пиzдувати по морозному повітрю !! Можливо це і покращить робту м-тів "Забороль-Підгайці" та "Г.Полонка-Липини", незрозуміла позиція в депів міста, на>
Лучанин Показати IP 15 Листопада 2016 23:17
Їздив на роботу цією маршруткою з першого дня, хоч і виходило на пару хвилин довше їздити. Останнім часом народ почав підтягуватися. Проте кількість машин явно зменшилася, інтервал руху збільшився - стало не вигідно їздити. Якщо не треба на Огієнка, Клима Савура, Задворецьку, то швидше дочекатися 3, 9, 9а, 18, тролейбуси 2 та 15. Самі собі зробили "краще". Тепер їх конкурентами є 12, 16, 17, 31, 2, тролейбуси 1, 15 та 8, а якщо зменшити відрізок шляху до пр.Волі, то ще й додадуться 1, 30, тролейбуси 5, 10, 3. Чим думали? Тепер що вона є, що її нема. І це не тільки для мене. Разом зі мною їхала достатня кількість людей, які виходили чи заходили на Огієнка, Клима Савура, Задворецькій. Їм тепер через все місто кататися? Кожен що хоче те й робить.
Лучанка Показати IP 16 Листопада 2016 08:54
Шановна наша влада! Ви тепер подивіться яку відстань треба подолати з вул. Огієнка, Клима Савури, Гонгадзе, Богачука, Тараса Бульби-Боровця до зупинки, щоб дістатися до району вул. Відродження. Молодці, завжди думаєте про людей!!! От якби Ви кожен день проходили таку відстань (зимою, коли лежить сніг і слизько; коли іде дощ), хотіла би я послухати ваші коментарі. Правильно, коли вийшовши з хати сісти у машину і за 10-15 хв. ти вже на роботі, то про що тут можна горовити. Нас зрозуміє лише той, хто побував у такій самій ситуації. І подумайте про повернення маршруту в одну і в іншу сторону через вул. Огієнка, подумайте про людей (не про перевізника), і хоч у чомусь підіть їм, простому люду на зустріч!!!!!!!
Пасажир 2 Показати IP 16 Листопада 2016 10:50
Щодо повернення маршруту 33 до попередньо затвердженого (через вулиці Винниченка, Мойсея, Огієнка, Клима Савури, та розворот під мостом) на сайті єдиних систем місцевих петицій станом на 16 листопада петицію підписали 134 особи з 300 необхідних. Ось Вам і результат! Самих коментарів у ВН замало - треба збирати підписи - це має більшу ймовірність розгляду при зборі необхідної кількості підписів.
Лучанка Показати IP 16 Листопада 2016 10:58
Шановні посадовці! Дякуємо що пішли нам на зустріч і зробили по своєму. Пройдіть хоч раз з Огієнка на вул.Чехова послизькому підйому та брудній дорозі з малою дитиною або старенькою мамою, тоді зрозумієте. Подумайте про людей хоть інколи і підіть ім на зустріч.
А Показати IP 16 Листопада 2016 12:02
Маршрут вже так (ч/з пр. Волі) курсує тижні 2 +він майже повністю дублює мт2, тр15а Так що вже толку від нього майже нема
Лучанка Показати IP 16 Листопада 2016 12:42
Шановні читачі давайте підтримаємо петицію щодо повернення маршруту до раніше затвердженого і проголосуємо, адже залишилося всього один день, або створимо ще одну і ще раз попробуємо повернути маршрут №33. Адже його так бракує!!! Слідкуйте будь-ласка за петиціями на сайті Луцької міської ради!!!!!!!
Пасажирка Показати IP 16 Листопада 2016 13:03
Напишіть сайт петиції, може люди не звернули спочатку на це увагу, а сьогодні підтягнуться і вийде нас 300 ато й більше і щось та й зміниться, може нас почують врешті-решт.
лучанин Показати IP 16 Листопада 2016 14:04
Шановна наша влада, ви є підарасти
Лучанка Показати IP 16 Листопада 2016 14:07
ІНСТРУКЦІЯ: Офіційний сайт Луцької міської ради Електронні петиції Петиції, на які триває збір підписів Категорії: транспорт та дороги Повернення маршруту 33 через Огієнка
Лучанка Показати IP 16 Листопада 2016 14:08
1. Офіційний сайт Луцької міської ради 2. Електронні петиції 3. Петиції, на які триває збір підписів 4. Категорії: транспорт та дороги 5. Повернення маршруту 33 через Огієнка
Лучанка Показати IP 17 Листопада 2016 09:15
Вже термін збирання голосів на петицію щодо повернення маршруту 33 вул. Клима Савури......... пройшов (14 днів) , то РЕЄСТРУЙТЕ НОВУ ТА ПІДПИСУЙТЕ!!!!!! ПРИЄДНУЙТЕСЯ ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЦЬОГО РАЙОНУ!!!!!!
альонка Показати IP 19 Листопада 2016 23:23
не їздила цією маршруткою, але складалось таке відчуття, що їздить вона як хоче!!)на всіх зупинках не зупиняється+одного разу хотіла сісти біля Старого ринку,але у водія простійка 7 хв,і двері він мені не відчинив!!!