USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Майданом стає вся Україна: лучан кличуть на площу

25 Січня 2014 21:59
Народне Віче на Євромайдані скликають у Луцьку.

Акція відбудеться 26 січня, - інформують організатори в соціальній мережі.

Початок о 13:00. "Майданом стає вся Україна", - пишуть організатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Юрко Залупельний Показати IP 25 Січня 2014 22:28
Чего собирают: танцы будут?
Крук до Юрко Залупельний Показати IP 25 Січня 2014 22:34
Що з тебе візьмеш убогого.
Всезнайко до Крук Показати IP 26 Січня 2014 10:43
Буде флешмоб: "Хто не д*очить - той москаль"...
Ігор Показати IP 25 Січня 2014 22:28
Дешевий фарс
Чарівник Смарагдовог до Ігор Показати IP 26 Січня 2014 01:23
Кожен оцінює по собі?
вася Показати IP 26 Січня 2014 01:03
тільки без бондаря і шиби, будь ласка
304 Показати IP 26 Січня 2014 03:02
приходите будет выставка ослов
зоолог до 304 Показати IP 26 Січня 2014 16:11
А ти в них за вожака будеш?
304 до зоолог Показати IP 26 Січня 2014 18:22
нет
789 Показати IP 26 Січня 2014 06:34
Щось не бачу Боруцького з Вітівом.
давай Показати IP 26 Січня 2014 07:07
ультрас будуть?
евромайдан Показати IP 26 Січня 2014 08:51
Украіно ! Вставай! лишилося ще трошки дотиснути банду,станьте вільними ,скиньте ярмо совдеповщини.Влада спираеться тільки на силовиків але ж вони теж люди.В Рівне ДАІ перейшло на наш бік,наслідуйте іх приклад,станьте гідними свого народу,подумайте про свое подальше майбутне..СЛАВА УКРАІНІ!!!!!!
миха Показати IP 26 Січня 2014 09:26
заберіть Бондаря з майдану!!!
100РОЖ Показати IP 26 Січня 2014 09:30
"Народне бидло"
Відловим кожного до 100РОЖ Показати IP 26 Січня 2014 11:28
Так прийди і в очі скажи.Рип рип?
Волинянин Показати IP 26 Січня 2014 10:22
Наближається День Х! Кінець місяця і виплати зарплат, пенсій, соцвиплат, стипендій... Да - вони не виликі, але вже скільки часу вчасно виплачуються і люди не знають проблем з отриманням і якщо почнуться перебої, а вони 100% будуть, то люди вже прийдуть і не з порожніми руками, до ціх "лідерів" Вітіва, Мельника, Гузя, Бондаря...ВСІХ і спитають!!! Робити революції - це одне, а що вони дають людям окрім закликів - оце вже трохи інше! Робіть революції, но що в замін ви гарантуєте і даєте своїми Народними Радами людям???!!! Відповідь дайте зі сцени!!! А її не буде...
БОГДАН Показати IP 26 Січня 2014 10:48
Якщо навіть капітулює Янукович,то не капітулює Україна,особливо Південно-Східна ,для якої ніколи Бандера не буде національним героєм,російська мова окупаційною,а Росія ворогом,Не капітулює українських бізнес,який орієнтується на співпрацю,кооперацію та торгівлю з Росією,не капітулюють робітники та управлінці заводів ,які працюють на Півдні ,.Центрі та Сході України,не капітулюють волиняни ,які не хочуть бачити вождями та фюрерами вітівих,гузів та бондарів. Слід зазначити,що активну участь у захопленні будівель ОДА у Черкасах,Хмельницькому ,Полтаві ,Чернігові, відігравали мобільні групи бойовиків ,яких автобусами ,за гроші, звозили з Галичини та Рівного до вищезазначених обласних центрів.Доречі, особисто я виступаю за повернення України до Конституції 2004 року,тобто до парламентсько-президентської форми правління.За що ,доречі ,також виступають Кличко,Яценюк,комуністи,Медведчук,але проти Тягнибок.
Петрович Показати IP 26 Січня 2014 11:30
Старі лідери всі у відставку, всі починаючи з 2000 року! Є молодь хай займаються розвитком України!
Тарас Бульба Показати IP 27 Січня 2014 08:22
Перевертня шибу прогнати з Волині