USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Майже половина українців вважають Білорусь ворожою країною, Росію – 72%

10 Грудня 2021 16:55
Близько 50% українців вважають Білорусь ворожою країною щодо України. Росію називають такою 72%.

Про це повідомляє УНН із посиланням на дані дослідження Соціологічної групи «Рейтинг».

Опитування проводили 6-8 грудня 2021 року серед населення України віком від 18 років в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

«Білорусь українці здебільшого вважають ворожою країною щодо України, при цьому за останній рік кількість таких респондентів зросла більш ніж удвічі (з 22% до 48%). Більшість опитаних (72%) вважають Росію ворожою країною, тільки 12% – союзною», – йдеться в результатах опитування.

Окрім того, за останній рік відчутно в кращий бік змінилося ставлення до Туреччини та Великобританії і погіршилося щодо Білорусі.

«Найбільшими союзниками України опитані вважають Канаду, Литву, Польщу та Великобританію, а також США та Туреччину. Дещо менше вважають союзниками Францію, Німеччину та Китай, останню вважають швидше нейтральною країною», – зазначено в опитуванні.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що лідер чинного в Білорусі режиму Олександр Лукашенко своїми заявами про окупований Крим (ідеться про намір білоруського президента відвідати півострів та про його визнання частиною Росії) спалив мости у відносинах з Україною і зробив Білорусь ворожою країною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 10 Грудня 2021 16:57
Брехня. Хто кого опитував???
Реклама до Анонім Показати IP 10 Грудня 2021 17:20
Вася інтертеймент груп. Конвертація грошей в будь-яку статистику.
Валерій Показати IP 10 Грудня 2021 17:15
Українці так вважають?Ви їх спочатку запитайте,а тоді напишете чесну відповідь.
Євросоюз Показати IP 10 Грудня 2021 17:17
А що ж ви хотіли? Враховуючи, які гроші викидаються в зомбопропоганду в нашій країні, нічого дивного немає. Зас......и людям мізки по самі вінця. Доктор Геббельс із заздрості на тому світі слиною давиться, як так можна було одурманити народ.
К.лучанин до Євросоюз Показати IP 10 Грудня 2021 17:37
Правду кажете!!! Я це бачу і мене вже нудить від цієї пропаганди , ТБ не дивлюсь.Цілодобово йде зомбування від ЗМІ.
Хехе до К.лучанин Показати IP 10 Грудня 2021 17:56
якщо нудить то ригайте, може якраз вся вата з голови і любов до руського міра разом з блювотинням випливе
К.лучанин до Хехе Показати IP 10 Грудня 2021 19:52
Ти переворот бачу пережив ватнику Хе-Хе. Таких як ви тільки таким і кормлять. А ще готовся до нападу у січні-лютому 2022р.Ти зомбована людина і тут медицина безсила.
К.лучанин Показати IP 10 Грудня 2021 17:18
Питання до тих 50%. Ви з розумом дружите? Для вас вже білоруси вороги! Читайте Біблію і будьте з Богом тоді і будете людьми а не ворогами.
1+1 Показати IP 10 Грудня 2021 17:53
Опитували Українських олігархів,які хочуть ще одну війну розвязати
Богдан Сташинський Показати IP 10 Грудня 2021 18:37
Іпанулися зовсім ??? Екстраполірувати діяльність Кремля на білоруський народ ??? Докірувалося Гуляй поле, А журналістам треба здавати аналізи негайно !!!
читач Показати IP 10 Грудня 2021 18:57
Нажаль про таку країну як БІЛОРУСЬ можна вже забути.Це те ж,що і Крим Наш.Вже скоро будуть москальські рублі грошовою одиницею в так званій Білорусі.А ворог поки що в нас один і це москалі,які вбивають наших людей на Донбасі.
ще не зовсім свідоми Показати IP 10 Грудня 2021 19:36
Бєларусь -толерантна держава. Після останніх подій білоруська влада повинна була би українських заробітчан мітлою гнати. Чомусь не гонить. Даремно.
До ще не зовсім свід Показати IP 10 Грудня 2021 20:59
Заробітчан?! Ти при своєму розумі?! Вернись в дійсність, кінець2021року(якщо-що)!
Ігор луцький до До ще не зовсім свід Показати IP 11 Грудня 2021 12:22
Там напевно початок деменції.
ОДІН. Показати IP 10 Грудня 2021 21:31
Це не брехня-це ПІЗДЬОЖ.
777 Показати IP 11 Грудня 2021 12:11
Да вам все враги.придурки. Вы по другому не умеете жить.