USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Майже половина волинян не в змозі самотужки оплатити «комуналку»

22 Вересня 2016 10:06
Органи соцзахисту прогнозують, що після підвищення тарифів і початку опалювального сезону, кількість домогосподарств, які отримують субсидії, збільшиться до 210 тисяч. А це – 55% всіх домогосподарств Волині.

По це стало відомо під час наради у голови ОДА, 19 вересня.

Так, начальник департаменту соцполітики облдержадміністрації Оксана Гобод повідомила, що призначення житлових субсидій стає все актуальнішим з наближенням опалювального періоду. Адже левова частка комунальних платежів складатиме плата за опалення.

За станом на 15 вересня кількість сімей на Волині, які отримують субсидію, склала 155,7 тисячі. Торік в цей час субсидії отримували 84,9 тисячі домогосподарств.

Щотижня до управлінь соцзахисту звертається мінімум тисяча волинян з заявами на оформлення субсидії. У департаменті прогнозують, що з початком опалювального періоду звернень побільшає: в органах соцзахисту очікують, що до них звернуться і матимуть право на субсидію 210 тисяч домогосподарств. А це - більше 55% всіх домогосподарств області, яких нараховується всього 380 тисяч.

Нагадаємо, загалом держава протягом півроку виділила на субсидії для волинян 67 мільйонів гривень. А в центрі зайнятості вважають, що низькі зарплати та великі субсидії не мотивують людей шукати роботу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучанин Показати IP 22 Вересня 2016 10:11
Цифри, скільки працівників центру зайнятості отримують субсидію, чому не шукають іншу роботу
лучани Показати IP 22 Вересня 2016 11:01
нехай менше пють та курять. за себе потрібно платити і не чекати подачки.
Лучанка до лучани Показати IP 22 Вересня 2016 11:39
Згідна з вами! Субсидії мають давати дісно потребуючим!!!
Поліщук Показати IP 22 Вересня 2016 11:55
І в основному субсидіі отримують ПОЦи (представники обласного центру).
Галина Показати IP 22 Вересня 2016 12:28
Чомсу не пробивають людй, які працюють за кордоном і заробляють по 20 тисяч в місяць та одержують субсидії.Ну, це ж зробити дуже просто,все ж уцбазі даних.Видно-це невигідно.У мене сусіди 4 працюють за кордоном, одержують субсидії ну зараз стали 2900 ставити
158 до Галина Показати IP 22 Вересня 2016 13:34
А Вам, що до сусідів, їдьте і собі працюйте, як ви любите чуже рахувати і носа свого пхати в чужі сім'ї
лол до Галина Показати IP 22 Вересня 2016 14:34
жаба давить? совковий менталітет? настучати на сусіда. щось не подобається - збирай манаткі і сама заробляй по 20к грн
Степан Р.А. Показати IP 22 Вересня 2016 12:37
Готовий з сімєю на зиму сісти в тюрму. Що для цього треба зробити?
ВОВК до Степан Р.А. Показати IP 22 Вересня 2016 13:37
Їдь до Львова посівати.
Водовоз Показати IP 22 Вересня 2016 14:00
Какая субсидия,у нас зарплата средняя,уже тысяч семь,а то и больше!!!
де така зарплата? до Водовоз Показати IP 22 Вересня 2016 14:49
де така зарплата?
Ілля Показати IP 22 Вересня 2016 14:08
зима і одяг дорого і взуття і їсти треба більше як літом тільки морозиво
Зіна Показати IP 22 Вересня 2016 14:30
Будуйте нам зимову тюрму. з трьохразовим харчуванням, нас багато. Охорона не обовязкова.
до Степана Р.А. Показати IP 22 Вересня 2016 21:52
У тюрму треба тих, хто встановив ті тарифи. І не на одну зиму!!!!!
Вуйко Показати IP 5 Серпня 2020 19:21
Дайте нормальну пенсію і нащо мені ваша субсидія.