Майже всі луцькі татусі відвідують школу для вагітних
![](/files/news/2008/11-13/3033-1u.jpg)
Практично усі луцькі татусі відвідують «Школу відповідальних батьків» жіночої консультації Луцького клінічного пологового будинку. Про це під час прес-конференції розповіла завідувачка жіночої консультації Луцького клінічного пологового будинку Любов Ларіна, - 13 листопада інформує репортер «Волинських Новин».
Як розповіла пані Ларіна, у «Школах відповідальних батьків», які є при кожній жіночій консультації, розповідають майбутнім батькам як підготуватись до пологів, зняти напругу та хвилювання. З цією метою у школі працюють психологи, гінекологи. Використовується музикотерапія, аквааеробіка. Також запроваджена арт-терапія, коли психолог за малюнками майбутньої мами зможе виявити чи готова вона до пологів та, за потреби, приділяти їй більше уваги, - розповіла Любов Ларіна.
Також 99% майбутніх татусів за своїм бажанням відвідують школу майбутніх мам, - зазначила медик. «Коли мама приходить до нас без майбутнього тата, то це для нас нонсенс», - додала вона.
Заняття у «Школі відповідальних батьків» проводяться чотири рази в день, групи набираються по 15 вагітних. Щодня така школа у Луцьку приймає від 100 до 120 подружніх пар. За 2007 рік навчання у ній пройшли 2750 пар. Наразі у Луцьку зареєстровано 3 300 майбутніх мам, - сказала Любов Ларіна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповіла пані Ларіна, у «Школах відповідальних батьків», які є при кожній жіночій консультації, розповідають майбутнім батькам як підготуватись до пологів, зняти напругу та хвилювання. З цією метою у школі працюють психологи, гінекологи. Використовується музикотерапія, аквааеробіка. Також запроваджена арт-терапія, коли психолог за малюнками майбутньої мами зможе виявити чи готова вона до пологів та, за потреби, приділяти їй більше уваги, - розповіла Любов Ларіна.
Також 99% майбутніх татусів за своїм бажанням відвідують школу майбутніх мам, - зазначила медик. «Коли мама приходить до нас без майбутнього тата, то це для нас нонсенс», - додала вона.
Заняття у «Школі відповідальних батьків» проводяться чотири рази в день, групи набираються по 15 вагітних. Щодня така школа у Луцьку приймає від 100 до 120 подружніх пар. За 2007 рік навчання у ній пройшли 2750 пар. Наразі у Луцьку зареєстровано 3 300 майбутніх мам, - сказала Любов Ларіна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044209)
С
Показати IP
13 Листопада 2008 13:56
Ага! І я навіть був.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.