Мешканцям міста – жарко: у Ковелі котельня призупиняє подачу тепла
Сьогодні, 16 жовтня, одна з котелень, яка обігріває мікрорайон «Сільмаш», частково призупиняє свою роботу, бо люди скаржаться, що вдома занадто тепло. Протягом усього дня в домівки ковельчан подаватимуть лише гарячу воду, а тепло – ні. У нічний час теплопостачання буде відновлено.
Про це інформує гаряча лінія міського голови Ковеля у Фейсбуці.
У зв’язку із підвищенням зовнішньої температури повітря та через численні прохання містян ПТМ «Ковельтепло» тимчасово призупиняє подачу опалення в будинки мікрорайону «Сільмаш».
За словами комунальників, люди жаліються, що в їхніх оселях стало занадто тепло, а за нераціональне використання енергоносіїв, звісно ж, доведеться платити споживачу, тому комунальне підприємство тимчасово припиняє подачу опалення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує гаряча лінія міського голови Ковеля у Фейсбуці.
У зв’язку із підвищенням зовнішньої температури повітря та через численні прохання містян ПТМ «Ковельтепло» тимчасово призупиняє подачу опалення в будинки мікрорайону «Сільмаш».
За словами комунальників, люди жаліються, що в їхніх оселях стало занадто тепло, а за нераціональне використання енергоносіїв, звісно ж, доведеться платити споживачу, тому комунальне підприємство тимчасово припиняє подачу опалення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
ABC
Показати IP
16 Жовтня 2021 16:46
То в Ковелі живуть якісь слабаки і ніщеброди. В Луцьку он кричать, щоби вже включали, бо дітки мерзнуть і люди масово ідуть на лікарняні.
гепезенянин до ABC
Показати IP
16 Жовтня 2021 18:27
ніхто в луцьку не мерзне і не кричить...Не пиши дурні...
ABC до гепезенянин
Показати IP
16 Жовтня 2021 20:57
Це взагалі то був сарказм. Почитайте коментарі під попередньою статтею про початок опалювального сезону у Луцьку. Там таких як я тут описав, багато відмітилося.
Василь
Показати IP
16 Жовтня 2021 17:36
А воно і буде жарко!!! Будинки не збалансовані,регулювання відсутнє,температура теплоносія мін. 55град.-ось і перегрівайтесь.Просто необхідно в денний час переводити котел на мінімальний режим-а будинкам споживати прибл. 0,6 куб.м/год. на під.їзд.Або і взагалі відключатись .Все вже давно відпрацьоване на протязі 5 років.
До васі
Показати IP
16 Жовтня 2021 18:05
Постав собі ітп
Реально
Показати IP
16 Жовтня 2021 19:36
У Великобританії та Німеччині при такій зовнішній температурі повітря опалення взагалі відсутнє.
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00
Електропідстанція, ППО та військові аеродроми: українські дрони вночі залетіли до окупованого Криму
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
У Луцьку хочуть продати комунальне приміщення на Стрілецькій
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27
Прив’язали до дерева та побили до смерті: у Києві п’ятеро молодиків закатували 58-річного чоловіка
Сьогодні 13:10
Сьогодні 13:10
У Ковельському районі – ДТП за участю мотоцикліста. 25-річного чоловіка доправили в лікарню
Сьогодні 12:38
Сьогодні 12:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.