USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мешканців сіл, що поблизу Луцька, залякують?

10 Лютого 2014 08:15
У соцмережах з'являються фотографії листівок, написаних нібито від імені членів Партії регіонів, у яких учасникам Майдану погрожують відключнням комунікацій, - повідомляє ТСН.

Активіст луцького Евромайдану Володимир Бут-Гусаїм на своїй сторінці в Facebook розповсюдив фотографію з листівкою, в якій повідомлялося про майбутні санкції для прихильників Майдану, які живуть у селах Крупа, Струмівка та Підгайці. Ці села знаходяться недалеко від обласного центру Волині.

"Підгайцівська сільська рада звертається до вас не підтримувати Евромайдан! у разі виявлення таких фактів, будуть порушуватися кримінальні справи проти вас і ваших сімей. Припиниться подача води, газу та світла у ваші будинки. Тому ми зобов'язуємо вас виконувати вказівки президента і мирним шляхом врегулювати ситуацію в країні", - йдеться у листівці.

Послання до жителів сіл нібито написав голова підгайцівської сільради Юрій Семенюк, який представляє Партію регіонів. У соціальних мережах активно обговорюють появу такої листівки, активна громадськість обурена, а дехто називає листівку фейком і доводить, що Юрію Семенюку нічого не відомо про появу такого повідомлення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Ну ну Показати IP 10 Лютого 2014 08:30
Дитячий садок.
55 до Ну ну Показати IP 10 Лютого 2014 11:06
Дійсно, "почерк" таки дитячий і безграмотний. Голову сільради не знаю, але впевнений, що він би писав "Президента", а не "президента", "застосовуватись санкції", а не "примінятись і порушуватись кримінальні справи" і т.д.
Вікторія Показати IP 10 Лютого 2014 08:35
Виконувати вказівки кого?????????? Кримінальнокорумпованного уряду в якого починаючи з 30 листопада руки по локті в крові украйінського народу, журналістів, медиків??????? Ми не бездумні раби і не б*дло, а той хто це пише- ворог народу і судити по статті,, ворог народу"
Саня Показати IP 10 Лютого 2014 09:37
Гасаїм продай айпад і телефони і верни гроші в скарбничку Майдану, злодюго!
НАДІЯ Показати IP 10 Лютого 2014 09:42
СЕМЕНЮКА Ю М ПОТРІБНО НЕ ТІЛЬКИ ВІД ГОРІКИ ЗАШИТИ, А ПРОЛІКУВАТИ ГОЛОВУ.
хм Показати IP 10 Лютого 2014 09:48
дійсно,гусаїм,нажився на людських внесках? признайся
Гусаїму Показати IP 10 Лютого 2014 10:03
Ти сам, прид*рок, це надрукував... Думаю, за наклеп і підставу будеш відповідати...
Луцьк Показати IP 10 Лютого 2014 10:44
Провокація на рівні дитячого садка! Гусаїм, на кого це розраховано, не думай, що всі дурні, як ти!!!
лучанка Показати IP 10 Лютого 2014 10:51
хто цей гусаїм-жид,циган чи араб? де воно взялося таке злодійкувате і брехливе?
777 до лучанка Показати IP 10 Лютого 2014 12:45
Він закінчив ЛНТУ, цей бурсітєт, за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища", а тепер грає у політику, такий собі клоун, самий розумний та дивакуватий... Ось такий він, Володя=))
по ЛНТУ до 777 Показати IP 10 Лютого 2014 15:13
він там вчився, але не закінчив, - на 5курсі таки вигнали через неуспішність. А до того весь час якось перебивався, бо шкодували як сироту...
лучанка до по ЛНТУ Показати IP 10 Лютого 2014 19:04
тепер ясно.баран-бараном,сам і наклацав цю побрехеньку. може йому земельну ділянку не дали в цих селах?
інга Показати IP 10 Лютого 2014 11:09
ще один виплодок майдану. Схоже майдаунізм - це заразно. Якщо в гусаїма застій фантазії - то це ж не означає, що навколо одні ідіоти , котрі не бачать прозорості дибільної байки-побрехеньки. Вирішив ,очевидно , посперечатись з москвичкою за титул найбільший ідіот "народжений революцією".
111 до інга Показати IP 10 Лютого 2014 11:29
Якби було б заразно, то ти б також заразилася.
Луцьк до 111 Показати IP 10 Лютого 2014 13:13
До розумних зараза не чіпляється.
В. Бут-Гусаїм Показати IP 10 Лютого 2014 13:08
еее ммммм иииии еееее, тому Слава Україні!
полишуцка натура Показати IP 10 Лютого 2014 13:53
А вы выйдите под пули на майдане....когда такие как вы МАДАМЫ в 1918 расскладывали ноги на кроватях и мечтали о социализме с человеческим лицо.То в 37-м ели уже своих детей.Потому что красная армия рубала сжигала и топила в крови все кто против нее.Хоть это парень и мелковат но Духу ему хватает ,А вы сцикунье местное.Очко трещать будет когда в твою квартиру вломятся и разгромят Брутально красивые дебилы из БЕРКУТА...вот бы посмотреть бы на вас и ваших деток.Так что пиши и думай что пишешь.