USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Москва відмовилася дати США гарантії ненападу на Україну

18 Грудня 2021 15:08
У Кремлі вважають недоречними вимоги США та НАТО до РФ щодо «певних заходів на її території», заявив в інтерв’ю заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков.

Під цими «заходами» мається на увазі вимоги Заходу щодо відведення військ РФ від кордонів України та деескалація напруги. Заступник міністра наголосив, що ці вимоги до Москви недоречні, пише Укрінформ.

Окрім того, Москва відмовилась дати якісь відповідні гарантії, такі, наприклад, як гарантії ненападу на Україну або «інших дій» щодо цієї країни-сусіда.

«Вони вимагають від нас якихось заходів на нашій території, що у нас викликає природне відторгнення як по суті, так і за формою такого роду вимоги», – заявив російський чиновник.

Читати ще: США наступного тижня дадуть відповідь на «гарантії безпеки» для Росії, – ЗМІ

Наразі біля кордонів України вже зосереджено близько 100 тис. російських військових.

Раніше очільник ГУР Кирило Буданов заявив, що вторгнення військ РФ може відбутися у січні-лютому відразу з кількох напрямків: через ділянки східних кордонів (і контрольовані, і не підконтрольні Києву), а також з Криму та Білорусі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
! Показати IP 18 Грудня 2021 15:25
З гопниками не домовляються, гопниками показують де їх місце !
ще не зовсім свідоми до ! Показати IP 18 Грудня 2021 18:04
Поїдь на Красну площу і покажи іх місце. Ха-ха
Гнилий ботокс до ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Грудня 2021 22:10
А для чого? паРаші вже показали її місце, все допригались рогаті.
Я до ! Показати IP 19 Грудня 2021 08:35
і хто ж америкосам покаже їх місце????
Анонім Показати IP 18 Грудня 2021 15:57
Поляки колись з німцями підписали угоду про ненапад, бо розрахунок був разом СРСР ділити, бо ж від Чехословаччини шмат відкусили...
Історієзнавчиня до Анонім Показати IP 18 Грудня 2021 16:00
Ви всьо врьотє.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Грудня 2021 18:09
Вам коли вже свіжі методички привезуть. Бо ті, що ти зараз озвучуєш, ще десь з 2014 року...
ХА Показати IP 18 Грудня 2021 16:11
ховайтесь в жито :)
Ха ха ха до ХА Показати IP 18 Грудня 2021 18:09
путанга вже зрозуміла своє місце, - десь біля Узбекистону і Таджикістону. Проти Європи чи НАТО воно (ботоксне чмо) рипатись зассить.
Оселедець Показати IP 18 Грудня 2021 16:57
Бояться, що Зеленський нападе і Кубань поверне.
сакралізована гниль до Оселедець Показати IP 18 Грудня 2021 17:41
паРашку вже поставили рогами в землю. США, ЄС і НАТО просто конкретно попередили паРашку. Але дають їй чуток похрюкати, що б зберегти обличчя (ботоксну харю). От і вся казочка про "арюжіє аналагав нєт, са скорастю в три маха".
Анонім Показати IP 18 Грудня 2021 19:14
Тобто Україні вони умови ставлять про не вступ в нато,а їм як сказали не брязкати металом,то в них зразу відторгнення виникло.Вони бояться,а як їм когось залякувати то це так має бути.
рак Показати IP 19 Грудня 2021 02:17
словоблудие не поможет комментаторам уйти от реальности
срак до рак Показати IP 19 Грудня 2021 12:56
а реальность такова: Россия - зло, Путин - х**ло
рак до срак Показати IP 19 Грудня 2021 18:25
как вы его называете, по вашему определению, - так он вас и имеет, а все остальное треп по факту)
Лісник Показати IP 19 Грудня 2021 08:37
скільки ж є свідомих баранів
Анонім Показати IP 20 Грудня 2021 10:24
то може відмовитись від нато на обмін миру?