USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Луцькі муніципали назвали місця, де найбільше штрафують за куріння

13 Жовтня 2017 21:57
Близько 80 протоколів отримали лучани за куріння в недозволених місцях з початку жовтня. Серед місць найбільшої концентрації курців – вокзали та навчальні заклади.

Про це повідомляє Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради у Фейсбуці.

«Майже 80 адміністративних протоколів склали інспектори Муніципальної варти Луцька за перші дні жовтня на курців-порушників. Найчастіше такі випадки вони фіксували на автостанції #1, залізничному вокзалі та поблизу вищих, а також професійно-технічних навчальних закладів. В громадських місцях лучани та гості міста не соромляться палити цигарки. Курять як дорослі, так і малі.

Вживання тютюнових виробів у невідведених для цього місцях карається адміністративним протоколом за ч. 1 ст. 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. І таке покарання від муніципалів отримали усі виявлені курці-лучани та гості міста», - нагадують муніципали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2017 22:15
уро%и курять всюди і ніхто їх не штрафує
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2017 22:31
Якщо сидить на лавочці і курить,поблизу немає людей,не заважає нікому,він порушує?Тоді покажіть де є ці таємничі місця,де можна курити,або забороніть продавати,або зробіть місця,це не законно штрафувати,а якщо машина їде і я дихаю цим димом,травлюсь,це нормально?Якщо їде в громадському транспорті чудо і розказує по телефону своє особисте життя,чому їх не штрафують?Чому не штрафують алкашів,які дихають перегаром?Дурдом
антон до Анонім Показати IP 13 Жовтня 2017 23:34
Анонім особисто для тебе читай Закон України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення” ст. 13
Анонім до антон Показати IP 14 Жовтня 2017 00:30
Ти хоч сам вдумуєшся в ці "закони"? Продають і заходи приймають,де логіка?Я так розумію,якщо продають,значить зробіть місце для куріння і штрафуйте тих,хто курить не встановленому місці,або заборонити продавати,не розумію я цього!!Гроші,а закони для бідних,оце мені більше зрозуміло
Анонім до антон Показати IP 14 Жовтня 2017 00:35
Ах да,заходи щодо попередження не передбачають штраф!а ПОПЕРЕДЖЕННЯ,від слова попередити,а не стягнути штраф,якщо на те пішло,або я чогось не розумію,напевно мені в селі треба жити,де тихо і спокійно)))
Ана Показати IP 14 Жовтня 2017 00:25
місця,де можна курити???
Перехожий Показати IP 14 Жовтня 2017 09:10
нехай покажуть хоч одне місце, обладнане для куріння, не враховуючи кафе та ресторани. І тоді штрафують. Я такаго місця ще не бачив.Вроді щось похоже на вокзалі є. Але в парку, просто на вулиці подібного не бачив. Може хтось знає де вони є, напишіть.
Per4ik Показати IP 14 Жовтня 2017 15:07
Сам бачив коли муніципал курив на автостанції
Лучанин Показати IP 14 Жовтня 2017 17:40
А як з приводу відведених місць? Вже зробили?