USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку хочуть збільшити штрафи за куріння та розпивання алкоголю

12 Серпня 2019 17:23
У Луцьку пропонують збільшити штрафи за куріння і розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях.

Таку петицію зареєстрував лучанин Максим Кравченко.

Чоловік зауважує, що на ситуацію з розпиванням алкоголю і курінням у людних місцях мають звернути увагу правоохоронні органи.

Мова йде, зокрема, про куріння і розпивання алкогольних напоїв у парках чи на зупинках.

Станом на 12 серпня петицію вже підписали 24 особи з 300 необхідних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Хм Показати IP 12 Серпня 2019 17:38
А хоч одну людину оштрафували?
1234 до Хм Показати IP 12 Серпня 2019 17:54
О, я платив 51 грн...
скептик Показати IP 12 Серпня 2019 17:59
петиція куди ? у міськраду ? так вони не можуть збільшити штрафи
Анонім Показати IP 12 Серпня 2019 18:17
Ще потрібно щоб штрафували за не миті підмишкі і розмови по телефоні в громадському транспорті.От мені цікаво,а де місця для куріння і розпивання,ну розпивати можна в барі,але чому тоді є відповідальність "в алкогольному сп'янінні в громадському місці", це напився в барі,а додому вже йти не можна?Одним словом комусь не має чим зайнятись,краще б петицію написав,щоб допомогти дитині про яку писали в новинах,або ще щось корисне,а не маїться...
Анонім до Анонім Показати IP 12 Серпня 2019 19:33
напився? будь людиною!
Анонім до Анонім Показати IP 12 Серпня 2019 20:45
Не п'ю,просто не бачу логіки як у влади,так і в людей,тут дитині шукають гроші на лікування,між життям і смертю,а Максімка не полінувався і зареєстрував петицію,бо йому так захотілось,розуміючи що ніхто в парку і інших місцях не буде ловити курців,а міг би Максімка взяти і викликати поліцію,щоб оштрафували п'яного,чи підійти до курця і зробити зауваження,а він побоявся і тихенько зареєстрував петицію.Людиною можна бути і п'яним,якщо вона людина,толку з тверезого бидла.П.С.нікого не хотів образити,думка в голос.
Луцьк Показати IP 12 Серпня 2019 19:03
Обладнайтье, клоуни, хоч ОДНЕ місце для куріння... І міська радла - не має таки права підвищувати штрафи.