USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Грушевського активісти в масках повикидали силовиків з вантажівок

18 Лютого 2014 11:22
Учасники Євромайдану захопили кілька вантажівок правоохоронців біля Верховної Ради України на вулиці Грушевського, - повідомляє ТСН.

В інтернеті з'явилося відео, як кілька десятків чоловіків – переважно у камуфляжі, масках та з палицями – викидають з вантажівки силовиків біля Будинку Офіцерів. Ролик виклав на YouTube журналіст прес-служби "Батьківщини" Дмитро Чигрин. ""Сотня Лева" - коломийські хлопці знову в авангарді. Шо тут скажеш - скромно пишаюся землячками. Молодці!" - прокоментував відео громадський діяч Юрій Палійчук. Як стало відомо, після захоплення близько трьох вантажівок активісти посідали в них та відігнали з дороги, розчистивши проїзд.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Проти Показати IP 18 Лютого 2014 11:37
Дибіли! Давно вже треба вводити надзвичайний стан і розганяти цей майдаун.
Іван Г. до Проти Показати IP 18 Лютого 2014 11:45
Ніколи такого безладу не було. пересаджати їх треба.
Боголюбы до Проти Показати IP 18 Лютого 2014 11:49
Нельзя их трогать по закону ведь они беременные подростки и инвалиды.
евромайдан до Проти Показати IP 18 Лютого 2014 13:45
Сиди і мовчи,якщо не хочеш на гілляку..
Олег Показати IP 18 Лютого 2014 11:46
Дибіли в Верховній Раді, а якщо ти цього не розумієш, то ,,,,,,,,,
Дмитро Показати IP 18 Лютого 2014 11:51
І це їм амністію? Да вони ніколи слова не дотримують, в них завдання захопити владу! І що тепер скаже Єуропа, яка так пишалась мирним вирішенням?! Сьогодні тех влада все розпочала?!
Анонім до Дмитро Показати IP 18 Лютого 2014 14:37
А влада своє слово дотримує ? Янек також говорив, що почує кожного з нас. Почув? Мабуть оглох. Нікого не чеє і дальше свого носа не бачить.
Проти до Олег Показати IP 18 Лютого 2014 12:02
Нормальні люди не будуть кидати бруківку і коктейлі Молотова в хлопців які просто виконують свій обов*язок.
Українка до Проти до Олег Показати IP 18 Лютого 2014 14:22
Обов"язок цих ,так званих хлопців , захищати народ України, а не бандитську владу. Кожна нормальна людина це знає
Проти до УкраЇнки Показати IP 18 Лютого 2014 14:29
Ці так звані хлопці теж хочуть їсти і їхні сім*ї також. І якщо вони ослухаються наказу сьогодні, то завтра вони будуть голодні і з голим задом стояти в кращому випадку на майдані або на біржі шукати нову роботу.
Українка до Проти до УкраЇнки Показати IP 18 Лютого 2014 14:34
Отож , якщо ослухаються наказу , то матимуть, що їсти , пити і совість буде чиста, бо від токої влади довго ситий не будеш.
Проти до УкраЇнки Показати IP 18 Лютого 2014 15:00
Один майдан ми вже бачили і наїлися зповна. Розумна людина другий раз на ті ж самі граблі не наступить. А ті так звані лідери тільки дорвуться до корита, забудуть про простих людей і будуть дерибанити те що не розкрали попередники.
Українці Показати IP 18 Лютого 2014 15:03
А хто сьогодні перший почав заворушення - хлопці чи бойовики з "активістів"? Пропонуєш мені зірвати погони і стати в один ряд з твоїми озвірілими товаришами? Не вийде так, тому, що ми покликані захищати порядок, і переконані, що будь-які політичні зміни повинні здійснюватися мирним шляхом, а не супроводжуватися масовими порушеннями громадського порядку. Мені плювати на яника і ригів - вони мені захмарної зарплати не платять, але я хочу, щоб люди могли без страху ходити вулицями, щоб не горіли шини і не летіли пляшки з "горючкою". А вас хоч медом масти, все одно вам не вгодиш, ви будеме шукати привід щоб і надалі воювати, щоб встановити свої "нові порядки". Мої діди воювали з фашистами, а твої товариші понамальовували на стінах КМДА свастики - то невже мені зірвати погони і стати в один ряд з вами? Не буде цього.
Проти до Українці Показати IP 18 Лютого 2014 15:08
Цілком і повністю погоджуюсь,МОЛОДЕЦЬ. Побільше би таких людей, то може і жили б краще.