USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На каналах Медведчука офіційно працювали кілька десятків людей із зарплатами у 5 тисяч, – РНБО

6 Лютого 2021 09:58
Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов показав звіти щодо заблокованих через санкції телеканалів «112 Україна», ZIK та NewsOne.

Про це Данілов розповів у ефірі «Свободи слова Савіка Шустера», пише Українська правда.

«Ми працюємо з фактами, ми працюємо з документами і не можемо працювати з емоціями. Те, що стосується півтори тисячі людей, про яких роблять заяви, що вони втратили роботу... З кожного підприємства, які знаходяться під санкціями, вони моніторяться.

Відповідно, я можу сказати: підприємство «ТВ вибір» у 2020 році кількість працюючих – одна людина, «Новий формат» – одна людина, «Оріанта» – одна людина, «Телекомпанія «112-ТВ» – 33 людини, «Партнер ТВ» – одна людина, «Лідер ТВ» – одна людина.

У нас є середня заробітна платня у цих компаніях, я можу сказати, що це бідні люди. Середня заробітна платня складає 5 тисяч гривень.

Це ті звіти, які має РНБО, коли ми готувалися до усіх процедур щодо компаній пана Козака», - заявив Данілов.

Також він розповів, що президент Володимир Зеленський запропонував працевлаштувати звільнених людей із закритих телеканалів і навіть збільшити їм зарплатню на 20-25%.

Нагадаємо, представники «Опозиційної платформи – За життя» та колеги власників телеканалів повідомляли, що через санкції із телеканалів звільнили «півтори тисячі журналістів».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
777 Показати IP 6 Лютого 2021 10:08
Сказочный дол.......б.
Анонім Показати IP 6 Лютого 2021 10:53
Ще років 4 назад були відомості про таку саму ЗП на каналах пороха. Щось шороху тоді не навели.
факт Показати IP 6 Лютого 2021 11:13
Ну це смішно, що РНБО зарплатами займається :) Вони б нехай на інших підприємствах і фірмах подивились :)
данилов Показати IP 6 Лютого 2021 11:24
я живу и жил на одну зарплату, а все кто нет попадают под санкции без суда и следствия)
Народна прокуратура Показати IP 6 Лютого 2021 11:47
Якісь дивні коменти. Відразу видно прихильників Росії або тих, хто звик отримувати зарплату "у конвертах" і вчити інших, як треба жити чесно. Данилов відповів на конкретні звинувачення у бік влади про нібито втрату роботи тисячами людей проросійських каналів. Це виявилось черговою брехнею адептів "руского міра". До чого тут події чотирирічної давності? Сьогоднішні чиновники РНБО яке до них мають відношення?
Анонім до Народна прокуратура Показати IP 6 Лютого 2021 12:36
Це у Вас маніпулятивні коменти. 90% українців не підтримують підвищення тарифів. Вони теж «прихильники Росії» ? Чи , можливо ті 73% які повелися на обіцянки , теж? А невідворотність покарання має бути завжди, незважаючи якої давності події. Чотири роки тому чи тепер.
777 до Народна прокуратура Показати IP 6 Лютого 2021 14:03
При чем тут Россия? у тебя не встает без нее? У нас,если не получаешь в конверте, здохнешь.Родной уряд нас имеет как хочет,так почему мы должны поступать иначе.
Андерсон до 777 Показати IP 6 Лютого 2021 15:48
Дядько Портвейн, гроші можна заробляти в законний спосіб. Багато так й роблять, шкода, що в вас так не вийшло.
Точно Показати IP 6 Лютого 2021 13:51
Бреше *пан* Данілов, і очі не примружує.
Анонім Показати IP 6 Лютого 2021 13:59
То це була не робота, а якесь рабство - працювати в Києві за 5 тис грн, це менш ніж за тарілку супу. Хай радіють - тепер вони мають шанс знайти нормальну роботу з гідною зарплатою :)
Народна прокуратура Показати IP 6 Лютого 2021 14:11
До Анонім. Вибачте, ну ніяк не можу осягнути Ваш політ думки. Повідомлення секретаря РНБО Данилова стосується абсолютно конкретної ситуації, що мала місце внаслідок рішення РНБО. Які, вибачте, в біса тарифи і 73% виборців. До чого це?! Щодо зарплат працівників підприємств Пороха, то запитайте у них, чому вони мровчали про ці ганебні факти чотири року тому і продовжують мовчати зараз. Порох очолює "Європейську солідарність", тобто, має дотримуватись європейських стандартів, у т.ч. і в поводженні з найманими працівниками. Але щось не чув під час виборів, щоб такий факт, якщо він мав місце, був озвучений незадоволеними
Народна прокуратура Показати IP 6 Лютого 2021 14:18
До 777. Агов, ти хоч розумієш, у чому суть суперечки і чим саме викликане рішення РНБО про заборону трансляції названими Даниловим телеканалами? Тим, що вони здійнюють ПРОРОСІЙСЬКУ пропаганду. Спочатку піди прохмелись, а тоді встрявай у суперечку. Бо бачу, що у тебе очі відкриваються лише при умовному слові РОСІЯ!
Волиняка до Народна прокуратура Показати IP 6 Лютого 2021 15:53
Така смішна та "народна прокуратура")))
Лучанин НарПроктолог Показати IP 6 Лютого 2021 16:32
Це ПРОРОСІЙСЬКА ВЛАДА ПІДНЯЛА ТАРИФИ? А Петро - миротворець, а лещенко і наєм - журналісти, а юля - принциповий політик....
зоряна Показати IP 6 Лютого 2021 19:13
що робиться-3 примітивні расєйскі помийки змоскалили за 2 роки таку патріотичну Волинь
Шкуряк і Звірян до зоряна Показати IP 6 Лютого 2021 19:34
Волинь була раніше червона, а не блакитна як Галичина. Хоча зараз посилено мавпує і діалект і звичаї і віктимну поведінку.
Прокурор Показати IP 7 Лютого 2021 13:03
Данілов має рацію, зп/т видається в конвертах, в тому числі і позаштатним кореспондентам. Причавили, - і правильно зробили, бо брехали вже ці "канали" майже, як в паРашці..