USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На кордоні Волині з Польщею утворилася черга

16 Липня 2015 09:36
За станом на 08:00 у 5 пунктах пропуску на українсько-польському кордоні утворилися черги.

Про це інформує ДПСУ – Західний кордон.

Зокрема, найбільше автомобілів накопичилось у ПП «Краковець – Корчова» – 150 авто.

Також черги виникли в таких ПП: «Шегині – Медика» (100), Рава-Руська – Гребенне» (60), «Устилуг – Зосін» (40 авто), «Грушів – Будомєж » (40).

Станом на 08.00#черга #очередь #kolejka #граница #кордон #краковець #шегині #ДПСУ #новини

Posted by Державна прикордонна служба України-Західний кордон on 15 липня 2015 р.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
123 Показати IP 16 Липня 2015 09:48
А де Ягодин?
я Показати IP 16 Липня 2015 09:50
"«Краковець – Корчова»; «Шегині – Медика», Рава-Руська – Гребенне» - а це часом не Львівська область?
Галичанка до я Показати IP 16 Липня 2015 10:31
«Устилуг – Зосін» - це один із пунктів, які на кордоні Польщі з Волинню.
Вчителька Показати IP 16 Липня 2015 10:08
Шановні журналісти! По-перше, не на кордоні Польщі з Україною, а на кордоні України з Польщею, бо черга саме зі сторони України! А по-друге, хто це писав, Ви географію в школі вивчали??? З яких пір Рава Руська, Шегині, Краковець і Грушів входять до складу Волинської області??? Спочатку думайте, а тоді пишіть! Не позортесь!!!
Контрабанда Показати IP 16 Липня 2015 10:22
Устилуг-Зосін не 40 а 400 машин черга
цікаво Показати IP 16 Липня 2015 10:26
Невже митно-прикордонники починають БАЧИТИ те, ЩО раніше НЕ БАЧИЛИ?! І бурштин, і цигарки, і ... , може, наркотики?
Анонім до цікаво Показати IP 16 Липня 2015 11:34
Та ні, це пов'язано з подіями в Мукачево. Поляки не бажають пускати свідомих без належного контролю.
До тих хто дав інфор Показати IP 16 Липня 2015 11:33
Вже вкотре Ви пишете, що попало. Неточності, інформаційне викривлення, непрофесійне подання - ваша візитівка... Вкотре прошу - читайте, що подаєте для нас, людей, які Вас ччитають.
юля Показати IP 16 Липня 2015 16:30
Взавтра ЄС відкриває Україні безвізовий вьїзд, так що не треба хвилюватися - черги швидко розсмокчуться , як і мрія про ЄС....
123 до юля Показати IP 16 Липня 2015 18:13
Юлечко,ти що покурила?
юля до 123 Показати IP 16 Липня 2015 22:19
Я ще й пила ...
Світлана Показати IP 22 Листопада 2015 10:10
Хто зарас на пасах яка зміна
Володя Показати IP 21 Лютого 2016 12:41
Хто зарас на пасах яка зміна?