USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

На лучан «полюють» пси

22 Липня 2014 11:34
На чотирьох вулицях обласного центру безпритульні пси «полюють» на лучан. За два тижні зафіксували 8 нападів.

Про це йшлося під час оперативної наради в Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 22-го липня.

Деталі розповіла директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як.

«Ми проаналізували, що з 7 до 21 липня в групу оперативного реагування «15-80» надійшло 8 скарг від лучан щодо відлову безпритульних псів, які кидаються на людей. Усі ці звернення ми направили у комунальне підприємство «Ласка» й тримаємо їх на контролі», - запевнила Карп’як.

З її слів собаки кидалися на людей на таких вулицях: Рівненська, 124; Федорова, 3; Травнева, 2; Шопена, 2.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Олег Показати IP 22 Липня 2014 11:46
вулицю Шота Руставелі допишіть.. там біля 11-го та 9-го будинку вже табуни бігають.. і плодяться далі.. на осінь буде стадо.. а весною (як тікатимуть сучки) точно когось загризуть..
ФигВам Показати IP 22 Липня 2014 11:50
Объявить собак сепаратистами и "Градами" их, "Градами"!!!
вамфиг Показати IP 22 Липня 2014 12:02
Ти що нюхаєш причарований? не балУй з клєем і стекломоєм
Джулія Показати IP 22 Липня 2014 12:19
Вчора біля "Перлини" два пси гналися за велосипедистом. Годині 0 18-й. Думаю, того хлопця не дуже цікавило, стерилізовані тварини чи ні.
Місцевий Показати IP 22 Липня 2014 12:23
Конякіна 9а заберіть виводок бо буде проблема
Олена Показати IP 22 Липня 2014 12:50
Нещодавно вкусила собака біля 15 школи. Тепер отримую прививки. Розвелось тих собак - жах просто. Табунами бігають! Але кого цікавить..... Відстрелювати треба тих собак і заодно бабуль, які кормлять їх. Дорослий ще може оборонитись, а діти????
ххх до Олена Показати IP 22 Липня 2014 13:00
разом з даною-ю-ю-ю-ю.......