USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На луцькому базарі вилучили майже 200 літрів елітного алкоголю

16 Червня 2017 09:32
175 літрів лікеро-горілчаної продукції відомих іноземних брендів без марок акцизного податку встановленого зразка вилучили у підприємця на одному з луцьких базарів, інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках операцій "Акциз-2017" та «Рубіж-2017» правоохоронці оглянули два торгових павільйони, у яких здійснює діяльність підприємець - фізична особа.

Як з’ясувалося в ході оглядів, що відбувалися на підставі ухвали Луцького міськрайонного суду, у незаконному обігу перебуває значна партія лікеро-горілчаної продукції без марок акцизного податку. Тобто фактично підприємець здійснює незаконну реалізацію підакцизної продукції

Вилучені товари вартістю 85 тисяч гривень передали на відповідальне зберігання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
-- Показати IP 16 Червня 2017 10:11
Ще на "закуску" можна було би накрити пару контрабандних магазів з європейськими товарами ...
Вася до -- Показати IP 16 Червня 2017 11:16
Вони вам жити мішають?
Микола до Вася Показати IP 16 Червня 2017 12:14
Вони б диб*ли з таким завзяттям боролися з тими хто возить цигарки в Польщу, не сплачує ні копійки податків, створює проблеми на кордоні, а не з тими хто платить податки!!!! Замовлення, без сумніву!!!!
Макс Показати IP 16 Червня 2017 10:55
В чем "элитность" этого алкоголя? В цене по 2-3 евро за бутылку вина? Обычный импортный алкоголь. Или для вас, уважаемая редакция, все что из-за бугра — "элитное"?
лучанин Показати IP 16 Червня 2017 11:19
конкуренти рубаються)
Саньок Показати IP 16 Червня 2017 14:31
Депутата нечіпають вінтайм бадягу продає а нормальним людям дихати недають.
марина Показати IP 16 Червня 2017 21:38
Витисняють людей, які хочуть вижити в цій країні=(