USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На маршрутки №17 вимагатимуть від перевізників найекологічніших авто

2 Березня 2016 09:18
У Луцьку оголосили конкурси на перевезення за маршрутами.

На маршрути міського транспорту №№ 12, 17, 34 в Луцькій міській раді шукатимуть перевізників у зв’язку з закінченням терміну дії договорів на перевезення.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 2 березня.

Так, на маршрутах № 12 та 34 головна вимога до автобусів – категорія М3 класу І з екологічними показниками не менше Євро-2.

А ось за маршрутом № 17 мають їздити автобуси з екологічними показниками не менше Євро-5.

Член міськвиконкому Сергій Романчук запитав, чому на маршруті № 17 такі високі вимоги.

На це начальник управління транспорту Іван Мирончук відповів, що цей маршрут охоплює центральні вулиці міста, і в перспективі, центром має їздити пріоритетно електротранспорт. Якщо ж перевізники планують працювати автобусами на цих маршрутках, то мають використовувтиа екологічно чистий транспорт.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев нагадав, що в місті намагатимуться замінити низку автобусних маршрутів тролейбусними, як це зробили з №№ 15 та 15а. В перспективі так замінити планують маршрут № 17, а потім ще, ймовірно, № 2.

Також оголошений конкурс на маршрути №№ 17а, 47, 14, 33, 3, 18, бо попередній конкурс не відбувся: перевізники, які претендували на маршрути, подали недостовірну інформацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 2 Березня 2016 09:24
а чому не евро-5? ми Европа!
Лучанин Показати IP 2 Березня 2016 10:27
А центр міста вже теж перейменували на варшавку чи на старе місто? В яку сторону його вже змістили? Через центр 2 їздить та й взагалі 90% маршруток. Чому вони не Євро 5? А вимагати від перевізників нових автобусів, знаючи що через пару місяців їх замінять тролейбусами, то це взагалі *** (не можу підібрати слів). Це схоже на гасло - "Хто хоче збанкрутувати, придбавши нову сучасну техніку, просимо на маршрут 17!". Дуже надіюся що чиновників з депутатами теж колись вилікують.
А як на мене до Лучанин Показати IP 2 Березня 2016 11:40
цілком непоганий хід. Поїздять автобуси з Є-5 кілька місяців на 17 і їх замінять тролейбусами. Потім оголосять конкурс на маршрут 2 (доречі, цікаво який буде номер, бо ж тр 2 вже є) і там поставлять вимогу Є-5. Всі автобуси з 17 перекинуть туди і т.д. Таким чином місто поступово очиститься від цих сараїв, які зараз їздять
ВОВК до А як на мене Показати IP 2 Березня 2016 21:23
САРАЇ точніше скотовози то є тролейбуси. В них людей не можна возити апріорі. Це для тих безголових дупататів які цей мотлох скупили.
natalka) Показати IP 2 Березня 2016 10:30
нда, а 12-ка центром не їздить?
не лучанин Показати IP 2 Березня 2016 15:48
пропонує маршрутки замінити на метро!! або трамвай!
bbb Показати IP 2 Березня 2016 19:11
та ладно, давай вже євро 6 б-ля!!!!