USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Вигукували нацистські вітання: на озері Пісочне молодики побили кількох чоловіків та жінку. Відео 18+

5 Серпня 2023 22:16
Біля готелю, який розташований на озері Пісочне, що поблизу села Буцинь, молодики з Ковеля побили хлопця. Коли люди побігли за ними, то вони сховалися в будинок для відпочинку.

Про це пише Ковель Медіа.

На місце події викликали працівників поліції.

Коли хулігани, які перебували в неадекватному стані, втікали з будинку, то дорогою завдали травм двом чоловікам та вдарили в живіт 50-річну жінку.

Один з молодиків вдарив охоронця кулаком в скроню, від чого той втратив свідомість. Все це вони супроводжували нецензурною лайкою, погрозами та нацистським вітанням.

За неофіційною інформацією, дебошири у Ковелі займаються боксом. Відомо, що поліція відкрила кримінальне провадження.

Судмедексперт зняв побої у потерпілих, у яких зафіксовано різні ступені тілесних ушкоджень. Триває слідство.

Увага, на відео присутні сцени насилля на нецензурна лайка!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Бульба Показати IP 5 Серпня 2023 23:49
Чекайте сльозні вибачення і прохання простити по християнські від батьків!! З подальшими обіцянками покарати сильно!!! Нічого їм не буде!!! Бо то синки мажорів!!
23 до Бульба Показати IP 6 Серпня 2023 10:47
не обов'язково. звичайне ковельське бидло. в 90х таких пів міста було
Бульба Показати IP 6 Серпня 2023 00:07
Накурився -тримай отвєтку…
5.45 Показати IP 6 Серпня 2023 00:55
Animals
спорт непотріб Показати IP 6 Серпня 2023 06:43
Боксерам пора відпочити в сізо.Виблядки ковельські
Фіма Показати IP 6 Серпня 2023 07:46
Бидлоття......на Бахмут хай там хреном трусить ....
Фіма Показати IP 6 Серпня 2023 08:52
Мдааа...відразу видно справжніх спортсменів...сила є ума не треба...імбіцили, майже бригада з 90х, тільки якась дибільнувата.....
123 Показати IP 6 Серпня 2023 10:39
Які нефайні пики!
Василь Показати IP 6 Серпня 2023 12:13
Чому не вказано прізвища та батьків цих молодиків?І по скільки їм років,18 чи 20?Якась інформація лагідна до порушників,в час війни.Хлопці гинуть на фронті,ранені-а ці розважаються.Все це вкупі з крадіжками чиновників викликає зневагу до системи управління.
232 Показати IP 6 Серпня 2023 13:51
Ціково почути також думку їх тренера: як приклад, про публічне, перед іншими спортсменами, виключення цього біосміття з секції, а також про вибачення перед громадою за свій провал в роботі з підлітками. Чи сміливості не вистачить?
Бульба до 232 Показати IP 6 Серпня 2023 15:48
Навряд чи є зараз поняття спортивної етики і гордості за досягнення!!! Тренер не висловить свою думку!!! Бо зараз спорт перетворився на жебрацтво- випрошувати в бізнесу на нібито благі діла))!! А насправді виховання спортиної честі - нуль!!!!! Заперечте мені шановний тренер своїх вихованців!!???
Стас Показати IP 6 Серпня 2023 16:40
Боксер і дебіл це тотожні слова, досить глянути на їхні обличчя.
Луч Показати IP 6 Серпня 2023 17:01
Суд на центральній площі міста Ковель, щоб таке ж бидло знало що з ним буде!!!
АСАВ Показати IP 7 Серпня 2023 09:05
Щось не видно, щоб паліцаї рухалися! Чи була команда ''не чіпати'', з ваших ці уроди?
123 Показати IP 7 Серпня 2023 15:42
Цікаво чим заробляє на життя це невиховане бидло? Швидше за все "бикують" за батьківські гроші, а батьки вкладають замість виховання в своїх дітей лише гроші. Якби ці "бійці" знали ціну заробленої копійки і мали гарне батьківське виховання, то сьогодні не було б такого кримінального випадку. Компенсації виплачувати потерпілим швидше за все теж батьки будуть, "юні боксери" до такого не готові і взагалі у всьому "винен" алкоголь, війна, безкарність ..... На щире каяття можна не розраховувати.