USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На Волинь приїде міністр освіти і науки України

19 Січня 2022 11:01
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет планує 20 січня з робочим візитом відвідати Волинську область.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, що раніше Волинські Новини повідомляли, що міністр освіти і науки України відвідає Волинь наприкінці жовтня, однак візиту так і не відбулося.

Натомість завтра Сергій Шкарлет візьме участь у відкритті модернізованого спортивного комплексу Луцького національного технічного університету.

Також міністр освіти і науки планує зустрітися з керівниками освітніх закладів Волині.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
127 Показати IP 19 Січня 2022 11:41
Секретаршу у вульгарному наряді теж візьме з собою??
911 до 127 Показати IP 19 Січня 2022 11:58
А то нічого, що то не він возив і що вона звільнена разом з тим замом?! Не вийшло маніпулювати? :)))
127 до 911 Показати IP 19 Січня 2022 12:54
Я в курсі, дятел. Це сарказм називається
Анонім до 911 Показати IP 19 Січня 2022 18:36
яке ти тупе!
ЗнайЮ Показати IP 19 Січня 2022 12:19
Хай краще візьме з собою свої наукові роботи які він зплагіатив і посвідчення партії регіонів де він робив рімінг Табачнику.
Анонім Показати IP 19 Січня 2022 12:32
Приїде та й поїде, нічого не станеться. От якби то генеральний секретар приїхав, то б дороги порозчищали, тротуари позамітали, квіти в квітниках серед зими зацвіли б, асортимент магазинів змінився.
Батько Показати IP 19 Січня 2022 12:34
Голу малу теж привезуть?
Яка персона Показати IP 19 Січня 2022 13:26
В сільську школу запросіть його,в забуті всіма місця....а не мажорний прийом