USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

На Волині дитині відрізало обидві ніжки

15 Липня 2016 13:38
Трагедія трапилася вчора ввечері, 14 липня, у Ківерцівському районі. До обласної дитячої лікарні поступила дитина 2006 року народження з ампутацією нижніх кінцівок скляним предметом.

Про це журналістам Інформаційного агентства Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Медики прийняли рішення транспортувати дитину з ураженнями такої складності на операцію до столиці.

Бригада «Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» о 20:40 14 липня забрала постраждалу дитину з хірургічного відділення дитячої обласної лікарні та здійснила екстрений трансфер до Києва. Разом з бригадою медиків до столиці поїхали батьки постраждалої дитини.

Орієнтовно о третій ночі дитині уже пришивали кінцівки хірурги Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Наразі столичні медики завершили операцію. Головне, аби пришиті кінцівки успішно прижилися.

Про обставини трагедії та стан здоров’я дитини журналісти ІА Волинські новини обіцяють поінформувати згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
віктор Показати IP 15 Липня 2016 14:54
допоможи Боже дитині
Місцевий Показати IP 15 Липня 2016 15:20
Дай Боже здоровя тим екстреним меликам, які швидко організували бригаду лікарів для перевезення дитини в Київ.
ооо Показати IP 15 Липня 2016 16:57
Нарешті дитячі медики запрацювали. Дай боже їм ще адекватного керівника (якого досі ще не можуть затвердити).
Віктор Показати IP 15 Липня 2016 18:01
НЕХАЙ ЩАСТИТЬ ДИТИНЦІ !!!!!
Валентина Показати IP 15 Липня 2016 23:05
БОЖЕ, допоможи дитинці
Иванна Показати IP 16 Липня 2016 00:38
Дай Бог здоров'я дитинI!!!!
Оксана Показати IP 16 Липня 2016 12:09
Хай Бог допоможе дитині!
12 Показати IP 16 Липня 2016 20:13
Хай в неї все буде добре, господь поможи дитинці
микола Показати IP 16 Липня 2016 20:44
Дай бог жити цій дитині
Медик, дитячий лікар Показати IP 16 Липня 2016 22:20
Допоможи Боже цій дитині
Лучанин Показати IP 19 Серпня 2016 21:48
Звертаюся до автора цієї статті:чому ви пишете неправду і вводите читачів в обман???Це ганьба і сором такому журналісту!По-перше:заговолок даної статті неправдоподібний!Дитині взагалі не обрізало ніжок!По-друге:ніяким скляним предметом дитина не була пошкоджена.Насправді на ніжки дитини впала важка желізна бочка!Цікаво де автор взнав про таку неправдиву інформацію?Можливо хтось сказав,але ж сказане потрібно по крайній мірі перевірити,перед тим як писати свою статтю.А люди то прочитають і повірять!А повірять неправді завдяки журналістові!Перевіряйте інформацію про яку пишете і надавайте людям достовірні новини!
Лучанин до Лучанин Показати IP 19 Серпня 2016 21:51