USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині - новий керівник лісового господарства

24 Квітня 2014 18:01
Новим керівником Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства призначено Василя Мазурика.

Представлення нового головного лісівника Волині відбудеться завтра, 25 квітня 2014 року о 13:00 в приміщенні ВОУЛМГ (за адресою вул. проспект Волі, 30) як такого, що пройшов спеціальну перевірку відомостей щодо особи, яка претендує на зайняття посади з виконанням функцій держави, з посадовим окладом згідно штатного розпису.

Про це йдеться у наказі Державного агентства лісових ресурсів України від 24.04.2014 № 255-к "Про призначення Мазурика В.В. на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства".

Зокрема у документі зазначено, що «державному службовцеві 4 категорії Мазурику В.В. 21.04.2009 присвоєно 6 ранг, - йдеться у документі, оприлюдненому у ВолиньPost.

Так, завтра, 25 квітня, о 13:00 відбудеться офіційне представлення Василя Мазурика за участю голови Державного агенства лісових ресурсів Валерія Чернякова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
бобик Показати IP 24 Квітня 2014 20:45
король умер-даздраствуєт король.
вова Показати IP 24 Квітня 2014 21:55
ура кiнець ери диктатора колicника
Анонім до вова Показати IP 24 Квітня 2014 21:56
Настає ера крадіїв-брехунів зі "Свободи"!:)
вова до Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 22:01
а ти будеш голодним))))
олег Показати IP 24 Квітня 2014 21:59
ой скiльки ж смiття доведеться новому начальнику вигрiбати з галузi...
заець Показати IP 24 Квітня 2014 22:05
Цiкаво а ляхович вже пiдлизався до нового царя
вовк до заець Показати IP 24 Квітня 2014 22:09
зараз усе лicове кодло буде вислужуватись, бiля корита шоб залишитись...
коля Показати IP 24 Квітня 2014 22:12
хай шеремету першого виносить що би не смердiв!!!!!
небайдужий до коля Показати IP 25 Квітня 2014 12:04
так лизячив правосєкам, а тепер і без роботи залишиться. А діточок то треба навчати, і не в україні
лена Показати IP 24 Квітня 2014 22:17
а васюхник де....гнати цю крису!!!!!
Лучанка до лена Показати IP 25 Квітня 2014 09:38
Васюхник нормальний, були б всі такі,служили одному богу тепер будуть служити іншому. Не Васюхник і Шеремета та інші "писали" закони Коліснику,вони були тільки виконавцями.Не легко там також було,хто не працював ,там тому легко судити!Ідіть попробуйте,що слабо?
совicть Показати IP 24 Квітня 2014 22:21
квартирко готуйся шити рукавицi....
правда до совicть Показати IP 24 Квітня 2014 22:27
нехай вижене всiх ставленикiв колicника,примазаних,родичiв,хрещеникiв...цe баласт!!!
кадри до правда Показати IP 24 Квітня 2014 22:54
А хто з родичів,хрещенників працює ?
ще одні кадри до кадри Показати IP 25 Квітня 2014 13:49
кум, швагро - Зінич - лісничий Оконського лісництва
працюючий до совicть Показати IP 25 Квітня 2014 10:24
ні не слабо! Але так продатись за гроші як це зробили оці два заступники це не просто слабо ,це позор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
антон Показати IP 25 Квітня 2014 01:06
ніхто
надiя до антон Показати IP 25 Квітня 2014 07:04
невже усi вже колicника вiдреклися??? добре зерно вiн посiяв
ведмедик Показати IP 25 Квітня 2014 06:08
Мазурик буде працювати, і Шеремета буде, і Ляхович повернеться, хоч і пенсіонер. Мазурик не перетворить ліс у свою вотчину і вотчину синів. І не втратить, як його попередник, почуття гордості і гідності. І не буде різних сволот і підстилок брати в прес-секретарі. І перед владою не буде так стелитись, як стелився рижий лось. Щастя і здоровя Мазурику Василю, успіхів на новому місці роботи, вірю в нього, бо добре знаю цю людину.
корінний маневичанин до ведмедик Показати IP 25 Квітня 2014 09:31
Повністю із тобою погоджуюсь "ведмедик". Здоров'я, Здоров'я, Здоров'я, щоб хватило вичистити усе "кодло" із лав лісового господарства.
дубок Показати IP 25 Квітня 2014 07:05
час покаже...
Василь до Лучанка Показати IP 25 Квітня 2014 10:12
Да,якщо амністія ,то всім. Тільки треба ще націоналізувати майно всіх хто не був при владі і знов приватизувати ,так щоб попало все слугам януковича
Іван Показати IP 25 Квітня 2014 10:21
Кадри треба чистити однозначно! Бо якщо з новим начальником останеться та сама кампашка, то мало що зміниться. Є багато молодих фахівців, яким при Колісникові не давали влаштуватись на работу, пробитись кудись вище. У Шацьку є лісовий коледж, що готує майстрів лісу і єгерів, але випускники не можуть отримати місце в області, або їдуть в інші регіони, або взагалі влаштовуються не по спеціальності. Треба підбирати людей нових, які дійсно хочуть працювати, а не набивати кишені і будувати собі шикарні дачі.
ведмедику Показати IP 25 Квітня 2014 11:52
А ведмедик то певно з управління. Хоче залишитися в обоймі. Тільки треба всіх міняти і ведмедиків у першу чергу.
йося моргенштерн Показати IP 25 Квітня 2014 12:21
ведмедик Сьогодні 06:08!!! ЯКЩО ведмедик В ТАКУ РАНЬ ПИШЕ - ЦЕ ВИКЛИКАЄ ЩИРИЙ ПОДИВ!!! ПЕРША ЛІСОВА КРИСА!!! АБО РІДКІСНА СВОЛОТА!!! АБО ПІДСТИЛКА, ЯКА ЩИРО ШЕСТЕРИЛА НОВОМУ ХАЗЯЇНУ!!! А про роботу Мазурика можна буде говорити через рік перебування на посаді! Звертайте увагу на таких небезпечних ведмедиків і нехай Вам щастить у цій нелегкій роботі, Василь Васильович!!!