USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Волиняни-ішаки», або як лісівники за народні гроші купували елітні автівки

3 Березня 2014 09:42
Лісівники Волині розповіли, звідки у них дорогі автомобілі, інформує Рівне1.

Зокрема, Тойоти ленд крузер, ауді та інші не дешеві іномарки за державні кошти були придбані лісгоспами Волині. Такі дані озвучили в обласному управлінні лісо-мисливського господарства.

Після того, як головний лісівник Волині написав заяву на звільнення, його підлеглі вирішили оприлюднити досить цікаві факти з життя управління.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
лісовичок Показати IP 3 Березня 2014 09:52
Рівняни нехай своїх лісівників пильнують, а то поналазило тут... Самі розберемось!!!
Анонім до лісовичок Показати IP 3 Березня 2014 09:58
ВОЛИНЯНИ!!! ОЗВУЧУЄМО, ПИШЕМО АДРЕСИ правого сектору, гузів їх рідних та близьких ... для проведення народної люстрації!!! ЯК ВОНИ З УКРАЇНЦЯМИ, ВОЛИНЯНАМИ, так і ми будемо робити з ними, відповідь буде адекватною (закликали до зброї - зброя є, коктейлі молотова також)!!! ПЕРЕВІРИМО, у разі підтвердження НЕГАЙНО ВІДРЕАГУЄМО!!!!!!!!!!
Спостережна комісія до Анонім Показати IP 3 Березня 2014 10:04
Ич як всяка хабарницька наволоч огризається, як загнані пацюки. Рахує волинян бидлом....крали ...крадемо і будемо красти! Не вийде малошановні аноніми!!!
Григорій Іванович до лісовичок Показати IP 3 Березня 2014 10:01
Видно як ти розбиралось
лісовичок до Григорій Іванович Показати IP 3 Березня 2014 10:04
А ти шо за "розбирало" таке? Як шакали виєте, а коли крали, то всі голови як страуси позасовували, а тепер герої?! То замовкніть і взагалі не вякайте!!!
лісовику до лісовичок Показати IP 3 Березня 2014 10:23
щось риторика Зеньою Жабуром попахує.валіть Колісники в Рашу!
Анонім до лісовичок Показати IP 3 Березня 2014 10:20
ОЙ, а чиї то вуха виглядають!!! А то вуха грицюка!!!! Ой ще одні. А то григоренка!!!
ПЕРЕВИРТЕ Показати IP 3 Березня 2014 10:49
ОРИЕНТОВНО 2006-2008 роки ГРЕГОРЕНКО САМ ОТРИМУВАВ ЛЕВУ ЗАРПЛАТУ у ВОЛИНЬЛИСи ЗДАЕТЬСЯ В КОВЕЛЬСЬКОМУ ЛИСГОСПИ ДЕСЬ 1500 грн за якись там послуги по договору хоча насправди там його и небачили договир укладався в управлиини в луцьку на рик як минимум гроши тупо на карточку небагато але нечесно