USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На Волині патрульні серед ночі висадили з машини чоловіка з вісьмома дітьми, – ЗМІ

1 Жовтня 2018 08:44
У ніч на 1 жовтня батько з вісьмома дітьми, в тому числі з півторамісячним немовлям, до третьої ночі стояв з дітьми на трасі, адже його зупинили на виїзді з Любомля поліцейські.

Про це пише Наталія Камишнікова на сторінках РАДАРу.

З її слів, опівночі РАДАРу зателефонував нововолинський водій – Андрій Миколайович. Його зупинили на виїзді з Любомля поліцейські, які не назвалися.

Перевірили авто за електронною системою “Рубіж” і виявили, що власник машини (а нововолинець їздить за довіреністю) був оштрафований і досі не сплатив штраф. Цей власник мешкає в іншій області, а нововолинець став заручником ситуації, пише видання.

Поліцеські повідомили, що бус конфіскують і поставлять на штрафмайданчик у Любомлі, водію ж сказали «вийти із усіма своїми пасажирами серед ночі і йти, куди знає».

В машині, до слова, перебувало 8 дітей Андрія, найменшому – півтора місяця.

«Це не наша проблема, – сказали Андрію патрульні. – Хочеш – наймай таксі. А хочеш – іди зі своїми дітьми в готель і ночуй там, а вранці лови таксі…», - розповів водій.

Як повідомляє Камишнікова, РАДАР телефоном запропонував цілком законний варіант: один із патрульних сяде в бус, доїде разом із багатодітною родиною до Нововолинська, а звідти – якщо вже не можна залишити бус на штрафмайданчику в Нововолинську – доправить його в Любомль.

Патрульні відмовилися, назватись теж відмовлялися. І лише на настійливу вимогу журналістки сказали свої імена: лейтенант поліції Олександр Володимирович Яговенко, рядовий Богдан Володимирович Пархонюк.

Як згодом, повідомила журналістка у Фейсбуці, о третій ночі спеціально по сім'ю примчав із Нововолинська знайомий, забрав своєю машиною, а бус лишився в Любомлі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
лучанин Показати IP 1 Жовтня 2018 08:57
Це із розділу "чого бідний-бо дурний". Яким треба бути йолупом, щоб купувати у наш час авто по довіреності.. ) І друге питання, куди мегабатько по ночам возить своїх 8 дітей... ???? Може вони о 22,00 не повинні спати вдома..особливо півторамісячне немовля..
скептик до лучанин Показати IP 1 Жовтня 2018 12:38
щиро бажаю тобі, розумнику, опинитись у подібній ситуації . УДАЧІ !!!!!
Мама до лучанин Показати IP 3 Жовтня 2018 10:54
Ми також з дітьми часто їдемо вночі,тому що дітям так легше вони сплять. І така сама ситуація була на посту в Маневичах коли нас за 5 хв зупинили двічі коли повертали на заправку і коли виїжджали з неї. Причина зупинки-несправність лівого габарита(перегоріла лампочка). Це було в день. І ось два сопляка років по двадцять доказували що заберуть машину і їм одинаково що в нас двоє маленьких дітей і я вагітна. Так що для нашої поліції це нормальна поведінка
Зіряк Шкуряк Показати IP 1 Жовтня 2018 09:01
Та це справжні мєнти-перевертні, з колишніх. Вовкулаки.
волинянин до Зіряк Шкуряк Показати IP 1 Жовтня 2018 10:34
нєєєє, це ще з колишніми можна було домовитись, по-людськи, а набрали бидло, яке з себе корчить х*й зна що...
Djdf до волинянин Показати IP 1 Жовтня 2018 11:42
Нічого вони не корчать, як брали так і беруть, тільки ставки зросли
Анатолій Показати IP 1 Жовтня 2018 09:03
Позачергову атестацію для поліцейських, а керівника підрозділу звільнити зі служби.
скептик до Анатолій Показати IP 1 Жовтня 2018 12:39
АТЕСТАЦІЮ ?!!!!!!!! гнати ср"ним віником і щоб на кілометр до органів державної влади не підходило
Яяяяяя Показати IP 1 Жовтня 2018 09:07
Нічого особистого, робота в них така!
Просто Показати IP 1 Жовтня 2018 09:14
вже так попахує піз***жью, що аж геть.
Ігор Показати IP 1 Жовтня 2018 09:22
Правильно зробили.
Євробидло Показати IP 1 Жовтня 2018 09:33
Наявність 8 дітей в автомобілі якби автоматично переводить нас на сторону водія, бо діти це завжди "полегшуючий" фактор, але ж якщо розібратися по суті - то поліцейські праві. Зніми автомобіль з обліку і катайся спокійно.
я Показати IP 1 Жовтня 2018 09:52
чоловік повинен бігом вести всіх дітей у лікарню, знаходити прстудні захворювання і тоді патрульній поліції можна виставляти матеріальну і моральну шкоду. поліція не права на міліон відсотків.
Євробидло до я Показати IP 1 Жовтня 2018 10:04
А в чому поліція неправа? В тому що зупинила порушника? Вони ж йому штраф не придумали з потолка. Завтра терорист буде перевозити зброю, і візьме із соболю 8 дітей - то що, його відпустити? бо в нього в салоні діти?
Правдоруб до я Показати IP 1 Жовтня 2018 10:22
Ти трошки тупенький на 1000000%. Поліція діяла згідно закону. А от те що дорослий мужик везе вночі 8 дітей на бусі, що йому не належить, це питання вже до нього. Плюс наслідком захворювання стане не виконання патрульним своїх прямих обовязків, а те що одяг дітей не відповідав погодним умовам.
Назар Показати IP 1 Жовтня 2018 09:55
Якщо це правдива стаття, то батько придурок повний!
Я в шоці Показати IP 1 Жовтня 2018 10:23
Влюбому випадку країна має знати своїх героїв фото в студію
Анатоль_ Показати IP 1 Жовтня 2018 10:23
Такий зараз час. Всiм тяжко жити. Треба терпiти. Нiчого не поробиш.
Бос до анатоль Показати IP 1 Жовтня 2018 10:47
Ти тупий терпіло. Із_за таких як ти нема в нас і країни.
скептик до Бос до анатоль Показати IP 1 Жовтня 2018 12:42
та це бот. не звертай на нього уваги
лучани Показати IP 1 Жовтня 2018 10:49
Батько своїм жлобством піставив своїх дітей. Мало того ,що зекономив на довіреності, то ще хотів зекономити на таксі та готелі. Свої проблеми перекладає га стороніх.
мешканець Показати IP 1 Жовтня 2018 11:27
бо мусара вони і в поліцейській формі мусара..
скептик Показати IP 1 Жовтня 2018 12:48
не зрозуміло, чи є постанова виконавця про накладення арешту. сама несплата штрафу ще не є підставою для арешту авто
Лучанин Показати IP 2 Жовтня 2018 03:05
Мусори робили свою роботу, по-тупому, звісно. Можна було проявити милосердя, це ж нормальне людське почуття. А батя - мудило, який прикривається дітьми. Люблячий батько так би не підставляв родину. Обидві сторони - придурки. Що за країна, що за народєц?
Ввв Показати IP 2 Жовтня 2018 07:53
Прозвучала версія батька.. А як було справді..невідомо.