USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Поліцейські у Луцьку готуються до першого виїзду. ФОТО

19 Грудня 2015 15:50
О 20.00 сьогодні, 19 грудня, лучани побачать перший виїзд луцьких поліцейських. 15 екіпажів цілодобово охоронятимуть громадський порядок в місті.

Після великого і складного відбору, тривалого навчання, сьогодні 165 поліцейських склали присягу. Конкурс був складний: найкращих відібрали з-поміж 5 тисяч охочих.

Нагадаємо, поліцейських вчили українські інструктори, яких, своєю чергою, готували закордонні фахівці, приїжджали і польські інструктори. Всі вони відзначають надзвичайно високий рівень підготовки поліцейських до роботи.

Більш того, як відзначали польські поліцейські, які приїздили на запрошення обласного управління Нацполіції, луцькі поліцейські – дуже мотивовані.

До слова, у патрульних луцької поліції є і власний Миколай. Так, сьогодні 23 роки виповнилося працівнику патрульної поліції Миколі Оніщуку, якому заступник голови Нацполіції України Олександр Фацевич вручив подарунок. А ще поліцейським подарували іконки із зображенням покровителя Луцька.

Зрештою, після урочистостей у нових полісменів був час пофотографуватися з рідними і близьким, які їх вітали з цією датою.

Варто додати, що Олександр Фацевич зауважив: у луцькій поліції найбільше учасників АТО - білизько 30-ти осіб.


Зі складанням присяги привітав луцьких поліцейських і Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він повідомив, що конкурсний відбір був надзвичайно складний: на одне місце претендували 26 чоловік. Успішно завершили курс навчання 165 патрульних.

ЛУЦК! Запустили патрульную полицию. Идем по плану! Шаг за шагом. Это уже 7-й областной центр, который берет под конт...

Опубліковано Arsen Avakov 19 грудня 2015 р.
«Серед нових поліцейських кожен десятий – учасник АТО, багато спортсменів, 10% - дівчата, 80%нових поліцейських з вищою освітою, 15% раніше працювали в органах МВС (майже всі служили в добровольчому батальйоні «Світязь і інших батальйонах МВС, які приймали участь в АТО). Так що в добру путь – служити і захищати», - написав Міністр на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
дідо Показати IP 19 Грудня 2015 15:58
Тільки,шоб не забули платити цим патріотам.
Анатоль_ до дідо Показати IP 19 Грудня 2015 16:48
В тебе тільки гроші у голові. Справжні лицарі-патріоти служать за ідею сильної України!
аяяй Показати IP 19 Грудня 2015 16:10
БУдем надеяться,что эти полицейские действительно будут нам помогать и защищать.
Панянка Показати IP 19 Грудня 2015 16:55
А що ж там роблять жінки? Заміж хочуть, мужиків багато.
АС Показати IP 19 Грудня 2015 17:00
1 600 000 зарплата + 5 000 000 утримання авто,спорядження і так далі...+ 2 000 000 непередбачувальні витрати і того 8 600 000 міліонів гривень в місяць не забагато для спокою лутчан з карманів лутчан????
персі до АС Показати IP 19 Грудня 2015 17:34
Мову вчи, дурню
кузя Показати IP 19 Грудня 2015 17:02
Варто додати, що Олександр Фацевич зауважив: у луцькій поліції найбільше учасників АТО - більше 30-ти осіб. «Серед нових поліцейських кожен десятий – учасник АТО, багато спортсменів, 10% - дівчата, 10% від 165 чоловік - десь 16-17. З якого часу 16-17 більше 30-ти осіб?????????????
Гена Показати IP 19 Грудня 2015 17:21
У добру путь, хлопці й дівчатка! Успіхів у надважливій справі!
гривен Показати IP 19 Грудня 2015 17:26
.... і валютники біля ЦУМу завтра зникнуть :)?
123 до гривен Показати IP 19 Грудня 2015 17:33
Валютники зникнуть тоді, коли це буде каратися законом - а покащо - виймай свої 100 грн з кишені і йди торгуй біля перлини, поки час є) ой - я забув - таких як ти там не чекають)
Анонім до гривен Показати IP 19 Грудня 2015 17:43
"і валютники біля ЦУМу завтра" поднимут курс продажи, так как повысятся ставки их взносов в фонд их охранников, сменивших название с "милиционер" на "полицейский".
мусор до гривен Показати IP 19 Грудня 2015 20:10
В *упі вони мали цих пліцаїв, у них є свій шеф
лучанин Показати IP 19 Грудня 2015 17:57
знову опинились у хвості "старшого брата". Але там , у росіян, нічого не змінилося. Корупція залишилась, продаються від рядового і до вищого офіцерського складу. Теж буде і з українською поліцією. Не в назві справа. Риба гниє з голови, якщо замінити хвіст - все одно згниє. Марна трата коштів на зміну назви. Але що нам ті кошти, ми ж "багата держава", на все хватить!!!! Довіри немає , а що буду далі - поживем, побачим. ( уже і поліціянти вимагали хабарі, відомо). НЕ ВІРЮ!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до лучанин Показати IP 19 Грудня 2015 21:31
І що ж робити?
Микола до лучанин Показати IP 20 Грудня 2015 20:29
Ну да.. давай краще будем всі нити як ти і нічого не робити. Якщо нічого не змінювати - нічого не зміниться. Успіхів хлопцям!!!
Вова Показати IP 19 Грудня 2015 17:58
Удачі вам, хочеться у вас вірити.
Луцьк Показати IP 19 Грудня 2015 18:00
Міняйли будуть біля ЦУМу ?
Анонім Показати IP 19 Грудня 2015 18:33
А на в.С.Ковалевськоі цілий вечір пацанва петардами гатить, де ж поліцейські?! Чи це. не барское дело?!
САЛЮТ Показати IP 19 Грудня 2015 18:44
Особисто знаю двох поліцейських (Саня М. Лєна Ш. ) якщо всі такі як вони тодія буде толк:-) :-) :-)
АС до САЛЮТ Показати IP 19 Грудня 2015 19:35
Через два роки система поламає всю порядьність
упс до САЛЮТ Показати IP 19 Грудня 2015 20:34
і біля прокуратури наведуть лад з парковками?????і з щоранковим проїздом головного лікаря під знак і "проти шерсті"по вул. с.бандери(з7.25 до 7.45)?
П до САЛЮТ Показати IP 20 Грудня 2015 20:36
Коли твої знайомі будуть приходити додому, і думати за які гроші купити дітям памперси, одяг та ліки, а також комунальні подивишся тоді на своїх друзів. Вчителю, лікарню чи токарю також хочеться зарплати хочаб половини з поліцейську.
жорік Показати IP 19 Грудня 2015 19:07
Вимоги відбору, вік до 35 років. На одному фото стоїть нібито новий поліцейський ЙОМУ ЯВНО не 25 і явно не 35, років під 40. Проте нехай працюють, побачими скільки автомобілів луцькі копи розіб'ють. Є інф. що у 30 відсотків відсутні водійські посвідчення. Хоча одна з умов набору наявність водійського посвідчення. Про яку корупцію ми говоримо. Ну всеодно з почином, побачемо як все складеться.
копач до жорік Показати IP 19 Грудня 2015 22:19
складається враження що їх відбирали по фізіономіях у всіх прямі лиця і носи так що мабуть не за бакси тримайтеся в кого ніс картошкою
Лучанин Показати IP 19 Грудня 2015 19:11
Абсолютно невиправдано витрачаються кошти. Нічого спільного з право порядком
Блаблабла Показати IP 19 Грудня 2015 19:33
2000 штуки баксів - і ти в поліції. а без взятки взяли пару лохів, щоб на них косяки вішати. маскарад.
Тротро до Блаблабла Показати IP 20 Грудня 2015 14:01
100% знаємо таких)))
13 до Блаблабла Показати IP 21 Грудня 2015 11:04
Правду глаголишь))))))))))))))))
АС Показати IP 19 Грудня 2015 19:33
Ти коли в травмпункт попадеш гутуйся там чекати годину бо один лікар не встигає,і черги по три неділі в поліклініці на медицину грошей нема вчителям теж ну поліція в такій кількості просто необхідна
я Показати IP 19 Грудня 2015 19:55
3 тисячі баксів і ти в поліціі- всі знають -нова поліція -нова поліція брали і брати будуть і більше щоб покрити витрати
суддя Показати IP 19 Грудня 2015 20:30
Так! Мажори,прокурори! тремтить,з сьогодні почнуть тестікули прижимати!))))))))))))
Впав до суддя Показати IP 20 Грудня 2015 20:41
Скількох ви таких знаєте
В до Впав Показати IP 20 Грудня 2015 20:45
Вони як їздили так і будуть оскільки можуть і водія взяти, а Ви........та як писали так і будете писати
до ЗМІ Показати IP 19 Грудня 2015 21:48
Повідомте будь-ласка результати першого чергувння 1-ї роти. Хто в День Св.Миколая з можновладців попав в поле зору нових копів, якщо ніхто - не вірю жодному поліцейському слову. 95% цієї братії з алкоголем в крові на авто!!!! І чи зникне з поля зору спецавто голови Облради (із спецапаратурою).... І невже не буде бардаку біля візового Центру, де під авто загинули працівниці 7-ї школи.... А Ви журналісти пишіть, бо ви наші очі!
Галина Показати IP 19 Грудня 2015 22:37
Та чого таким вредним бути. Нова поліція мотивована на чесну працю. Хай працює, а ми маємо самі пробувати жити по іншому, І звичайно допомагати їм своєю небайдужістю. УДАЧІ ВАМ НОВІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ. ХАЙ ЩАСТИТЬ. ХОЧУ ГОРДИТИСЯ ВАМИ.
А до Галина Показати IP 20 Грудня 2015 20:52
Та ні хто не проти, але по справедливості, хочаби порівняйте зарплати патрульного поліцейського і медсестри оскільки посади орієнтовно рівно значні в системах
111 Показати IP 19 Грудня 2015 22:46
набір проводили вибірково...багато кому просто банально не позвонили.дивлюсь фото і впізнаю там вчорашніх гопніків...як він сьогодні може бути поліцейським?то не зовсім ясно...але ладно.система створена, гроші заплачені.час покаже шо до чого)
Марія Показати IP 19 Грудня 2015 23:38
так хочеться вірити у ЗМІНИ НА КРАЩЕ)) Їхня успішна робота залежить і від нас з вами, лучани! Хай вас боронить святий Миколай! УДАЧІ! НЕ ПІДВЕДІТЬ!!!!
Туйво Показати IP 19 Грудня 2015 23:54
а де прочитати їхні права і обовязки ?
13 до Туйво Показати IP 21 Грудня 2015 11:07
"ЗУ ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ"
Анонім Показати IP 19 Грудня 2015 23:55
Нашим людям нічим не вгодиш,ще толком не запрацювали,але вже не так...Це дуже прикро що так всі налаштованіі,потрібно позитивно мислити...
124--- Показати IP 20 Грудня 2015 02:31
дописувачі - ніби визирають з екскурсійного автобуса: хтось щось ПОВИНЕН робити, а ті - тільки спостерігати та критикувати... ДОСИТЬ !!! починайте самі ЩОСЬ корисне РОБИТИ. а копам - УСПІХІВ та ТЕРПІННЯ, і пам"ятати: ТАК ЗАВЖДИ НЕ БУДЕ.............
Ванька Показати IP 20 Грудня 2015 11:47
а що з операми та слідчими? що з зарплатами, таке враження, що основна проблема на вулицях... складється враження пан Аваков хоче контролювати міста від грмадської непокори???
Народ Показати IP 20 Грудня 2015 12:05
"Після великого і складного відбору, тривалого навчання" - це 2 місяці "тривале навчання" і великий відбір? Ну коли вже перестанете самі собі брехати? Хліб добрий пекти і то треба довше вчитися. Так, і від нас залежить: ми платимо податки і за них держава винаймає на службу спеціалістів. Огульно не можна ні хвалити, ні ганити. Я не проти цих поліцейських, я проти недолугої системи їх підготовки. Будь-яка робота вимагає кваліфікації, а не піарської фейсбуччини.
Громадянин Гай Фокс Показати IP 24 Грудня 2015 17:19
цікаво було б подивитись на зняте відео зі здачі фізичних нормативів і результатів тестів логічного і психологічного, варто вимагати цю інформацію, бо від цих даних всі б були в шоці кого і за які блати обрали в "піліцію" ;)