На Волині школярі навчаються в приміщенні дитсадка
Вирішити проблему сільської громади села Білин, що у Ковельському районі, довівши до завершення будівництво школи-довгобуду, закликають депутатів облради місцеві мешканці.
Про це йшлося під час другого пленарного засідання другої сесії облради сьомого скликання 10 лютого.
З депутатським запитом до голови облдержадміністрації та голови облради звернулася Галина Йовик. Вона повідомила, що до неї звернулися вчителі та батьки учнів Білинської ЗОШ 1-3 ступенів щодо невідкладного виділення коштів для добудови нового приміщення навчального закладу. Вже звели три поверхи приміщення, споруджено дах, вставлено вікна на першому та другому поверхах. Нині 139 школярів навчаються в пристосованому приміщенні колишнього дитячого садка. В наступному навчальному році до першого класу підуть ще 30 дітей. Загалом в селі налічується понад 200 дошкільнят, тому добудова нового приміщення школи є вкрай нагальною потребою, адже вже зараз учні навчаються в другу зміну.
Здача в експлуатацію школи вирішило б ще одну проблему сільської громади, яка зараз не має дитячого садочка, а батькам доводиться довозити дошкільнят до Ковеля. До переліку об’єктів, які цього року фінансуватимуться за кошти державного фонду регіонального розвитку, депутата просить внести добудову приміщення Білинської школи та передбачити можливість співфінансування об’єкта з обласного бюджету.
Депутати підтримали запит.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час другого пленарного засідання другої сесії облради сьомого скликання 10 лютого.
З депутатським запитом до голови облдержадміністрації та голови облради звернулася Галина Йовик. Вона повідомила, що до неї звернулися вчителі та батьки учнів Білинської ЗОШ 1-3 ступенів щодо невідкладного виділення коштів для добудови нового приміщення навчального закладу. Вже звели три поверхи приміщення, споруджено дах, вставлено вікна на першому та другому поверхах. Нині 139 школярів навчаються в пристосованому приміщенні колишнього дитячого садка. В наступному навчальному році до першого класу підуть ще 30 дітей. Загалом в селі налічується понад 200 дошкільнят, тому добудова нового приміщення школи є вкрай нагальною потребою, адже вже зараз учні навчаються в другу зміну.
Здача в експлуатацію школи вирішило б ще одну проблему сільської громади, яка зараз не має дитячого садочка, а батькам доводиться довозити дошкільнят до Ковеля. До переліку об’єктів, які цього року фінансуватимуться за кошти державного фонду регіонального розвитку, депутата просить внести добудову приміщення Білинської школи та передбачити можливість співфінансування об’єкта з обласного бюджету.
Депутати підтримали запит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.