USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Волині в ДТП розбили поліцейський «Пріус». Фото

27 Січня 2017 16:14
Водій легковика не впорався з керуванням на слизькій дорозі і вилетів на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з поліцейським авто.

Подія трапилась в обідню пору 27 січня.

Як повідомив в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини водій легковика, він рухався в напрямку села Павлівка Іваничівського району. На повороті його занесло через слизьке покриття і машину викинуло на «зустрічну», де вона зіткнулася із поліцейським «Пріусом», який рухався від Павлівки.

Водії не постраждали, чого не скажеш про автомобілі. Удар по «Ford Focus c-max» прийшовся на бокову сторону. Пошкодило двері, крила, зім'яло дах.

В «Пріуса» - розбитий передній бампер, крила, пом'ятий капот, обвіс. За станом на 16:00 автомобіль евакуйовують.

Водії запевняють, що були тверезими та не перевищували швидкість, а виною всьому – льодові колії на дорогах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
c-max Показати IP 27 Січня 2017 16:26
-1, набрали пооголошенню
) до c-max Показати IP 29 Січня 2017 10:59
А ти не пройшов?)
Олег Показати IP 27 Січня 2017 16:45
Податив суд на тих скотин, які сидять в кабінетах автодору. Да й.. їх м..ь, по Маневицькому районі не можливо їздити. Кругом колії із льоду. А техніка стоїтью. Так не можна казати, а вже при янику краще чистили дороги і посипали. А тепер це великий пісець.Сніг, а техніка стоїть. Да що вам по ваших всіх сімях (автодороці) повилазило і було так слизько у весь рік. Долгострої
автодор до Олег Показати IP 27 Січня 2017 18:07
них"ра при Якубовиче лучше не было..че то ты Олег попутал..а судя по фото,дорога более менее...скорость всему виной
АС до Олег Показати IP 28 Січня 2017 01:07
Вся проблема в таких полішуках як ти всі винуваті давай вам Яника СССР царя самі не можете жити всіх звинувачуєте
Олег Показати IP 27 Січня 2017 16:55
Чому на першому фото номера не приховали? Забули певно)
Волинянин Показати IP 27 Січня 2017 17:04
Можливо все було навпаки? Тому-що стаж водіння в цих поліцейських ніякий. Поліція вміє переконувати!!!
Андрій Показати IP 27 Січня 2017 17:16
На польських номерах Форд
ddd до Андрій Показати IP 27 Січня 2017 19:17
яка різниця в номерах... суть в дійсно поганих дорогах... тай форду..випишуть штраф..за керування що спричинило.. аварію..
Мішаня Показати IP 27 Січня 2017 19:26
ото ті вже польські бляхі))) бють новенькі пріуси!)))
знаючий Показати IP 27 Січня 2017 19:55
мєнти протаранили
зебест Показати IP 27 Січня 2017 20:54
ще пріусів троха залишилось?
W17 до зебест Показати IP 28 Січня 2017 09:52
Та нічого страшного Агаков ще купить!
Іван Показати IP 28 Січня 2017 21:16
Вам нема про що поговорити. Подивіться надорогу. Дорога на володимир ужасна. Обл автодор треба підвісити за яйця на тій дорозі.
Подивіться Показати IP 30 Січня 2017 01:28
Подивіться реформу поліції, це повний пи...ць. Атестували суперово. Редакція також подивіться. Відео https://www.youtube.com/watch?v=JVn7XoNWKVc
Анонім до Подивіться Показати IP 30 Січня 2017 01:31
не погане б стаття була б з такого відео. ТАй авакову муд*ку показати.