На Волині відділення ТМО отримало відзнаку
Неврологічне відділення Володимир-Волинського територіального медичного об´єднання отримало відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
Про це повідомляється на сайті Володимир-Волинської міської ради.
Для здобуття такого звання працівники неврологічного відділення пройшли не один аудит, які проводили представники Служби організації інфекційного контролю, відвідали кілька навчальних занять та тренингів, закупили сучасне обладнання на десятки тисяч гривень.
Головний лікар територіального медичного об´єднання Олександр Клачук зауважив, що присвоєння неврологічному відділенню відзнаки «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» – це заслуга всього колективу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляється на сайті Володимир-Волинської міської ради.
Для здобуття такого звання працівники неврологічного відділення пройшли не один аудит, які проводили представники Служби організації інфекційного контролю, відвідали кілька навчальних занять та тренингів, закупили сучасне обладнання на десятки тисяч гривень.
Головний лікар територіального медичного об´єднання Олександр Клачук зауважив, що присвоєння неврологічному відділенню відзнаки «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» – це заслуга всього колективу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Однак
Показати IP
17 Березня 2016 15:28
Ці відзнаки нормальні лікарні отримали ще кілька років тому!
Зупинилося серце військового з Волині Василя Сіжука
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Енді Бернем може стати новим премʼєром Британії
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.