На Волині вогонь знищив господарську споруду
У неділю, 3 листопада, о 19:23 на лінію 101 надійшло повідомлення про те, що в селі Вовчецьк Маневицької громади горить господарська споруда.
Про це інформує пресслужба ДСНС Волині.
На місце події оперативно прибув черговий підрозділ 13 ДПРЧ з селища Маневичі спільно з працівниками МПО села Костюхнівка.
Читати ще: У Нововолинську загорілась вантажівка
Вогнеборці за допомогою трьох водяних стволів о 21:22 ліквідували пожежу.
Потерпілих під час пожежі та її ліквідації немає.
Причина займання – встановлюється.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба ДСНС Волині.
На місце події оперативно прибув черговий підрозділ 13 ДПРЧ з селища Маневичі спільно з працівниками МПО села Костюхнівка.
Читати ще: У Нововолинську загорілась вантажівка
Вогнеборці за допомогою трьох водяних стволів о 21:22 ліквідували пожежу.
Потерпілих під час пожежі та її ліквідації немає.
Причина займання – встановлюється.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Зупинилося серце військового з Волині Василя Сіжука
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Енді Бернем може стати новим премʼєром Британії
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.