На Волині знову страйкуватимуть дорожники
Працівники Облавтодору анонсували повторний страйк у Володимирі-Волинському. Про це інформує БУГ.
Нагадаємо, мітинг працівників Облавтодору відбувся 14 вересня, у Володимирі-Волинську.
"Філія «Володимир-Волинська ДЕД» ДП «Волинський облавтодор» повідомляє Вас, що згідно з постановою позачергової конференції працівників шляхового господарства Волинської області, яка відбулася 02.09.2015р. в актовому залі ДП «Волинський облавтодор» за участю 44 делегатів та запрошених на конференцію начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Посполітака А.Г. разом з заступниками, директора ДП «Волинський облавтодор» Зінькова О.В. з заступниками і начальниками відділів, керівниками філій та за участю директора департаменту інфраструктури і туризму Волинської облдержадміністрації Мирки І.І., попереджені, що в разі невиплати заборгованості по заробітній платі за березень, квітень, травень, червень, липень, серпень 2015 року до 24.09.2015р., із-за заблокованих рахунків Служби автомобільних доріг у Волинській області, колективи ДП «Волинський облавтодор» будуть проводити повторний страйк 28.09.2015р. на автомобільних дорогах державного значення з вимогами страйкового комітету, які прийняті на конференції Волинської об’єднаної профорганізації до Уряду України, Укравтодора, Служби автомобільних доріг у Волинській області, до Волинської ОДА по забезпеченню колективів філії ДП «Волинський облавтодор», як державної структури,:
– стабільною роботою на автомобільних дорогах;
– стабільною виплатою заробітної плати згідно кодексу Законів про працю України;
– зберегти ДП «Волинський облавтодор» як державну структуру при проведенні реорганізації Укравтодора", - йдеться про вимоги дорожників у повідомленні.
Страйк працівників філії «Володимир-Волинська ДЕД» проводитиметься 28 вересня з 11:00 протягом двох годин на км 19+100 автомобільної дороги Устилуг-Луцьк-Рівне на пішохідному переході в районі автобусної зупинки «ДЕУ».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, мітинг працівників Облавтодору відбувся 14 вересня, у Володимирі-Волинську.
"Філія «Володимир-Волинська ДЕД» ДП «Волинський облавтодор» повідомляє Вас, що згідно з постановою позачергової конференції працівників шляхового господарства Волинської області, яка відбулася 02.09.2015р. в актовому залі ДП «Волинський облавтодор» за участю 44 делегатів та запрошених на конференцію начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Посполітака А.Г. разом з заступниками, директора ДП «Волинський облавтодор» Зінькова О.В. з заступниками і начальниками відділів, керівниками філій та за участю директора департаменту інфраструктури і туризму Волинської облдержадміністрації Мирки І.І., попереджені, що в разі невиплати заборгованості по заробітній платі за березень, квітень, травень, червень, липень, серпень 2015 року до 24.09.2015р., із-за заблокованих рахунків Служби автомобільних доріг у Волинській області, колективи ДП «Волинський облавтодор» будуть проводити повторний страйк 28.09.2015р. на автомобільних дорогах державного значення з вимогами страйкового комітету, які прийняті на конференції Волинської об’єднаної профорганізації до Уряду України, Укравтодора, Служби автомобільних доріг у Волинській області, до Волинської ОДА по забезпеченню колективів філії ДП «Волинський облавтодор», як державної структури,:
– стабільною роботою на автомобільних дорогах;
– стабільною виплатою заробітної плати згідно кодексу Законів про працю України;
– зберегти ДП «Волинський облавтодор» як державну структуру при проведенні реорганізації Укравтодора", - йдеться про вимоги дорожників у повідомленні.
Страйк працівників філії «Володимир-Волинська ДЕД» проводитиметься 28 вересня з 11:00 протягом двох годин на км 19+100 автомобільної дороги Устилуг-Луцьк-Рівне на пішохідному переході в районі автобусної зупинки «ДЕУ».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40
Допомагав іншому водієві: судили волинянку, яка збила чоловіка на узбіччі
21 Червня 2026 20:12
21 Червня 2026 20:12

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.