USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

З «волинського Межигір’я» зникають будинки. ОНОВЛЕНО. ФОТО

8 Листопада 2014 12:38
Один із шести елітних будиночків-хонок зник на скандальній базі відпочинку на озері Світязь, яку назвали «волинським Межигір’ям». Про це повідомив власкор IA ZIK.

У Шацькому районі на Волині кілька днів тому почали поширюватися чутки, що невідомі розбирають елітну базу відпочинку на Світязі, яку охрестили «волинським Межигір’ям».

Її виявили активісти після Революції Гідності. Тут «під ключ» були готові шість елітних будиночків-хонок, гелікоптерний майданчик.

Згодом представники «Правого сектору» провели для журналістів екскурсію елітним маєтком. Згідно з їхньою інформацією, хоча будиночки оформлені на різних фізичних та юридичних осіб, але насправді базу буцімто звели для змістовного дозвілля комуніста Ігоря Калетніка. На папері ж власниками були мешканці Одеської області, Донецька, Маріуполя, Херсона та одне ТзОВ.

Місцеві жителі розповідають, що тут доводилося бачити сина екс-президента. Улітку ж йшлося про те, аби організувати на цій базі центр для реабілітації дітей чи бійців АТО. Але не так сталося, як гадалося.

У районі почали поширюватися чутки, що елітну базу розбирають. Зрештою, активісти луцького штабу «Автомайдану України» та журналісти виїхали на місце, аби перевірити цю інформацію.

На територію бази нікого не пустили. Чоловік, який назвався охоронцем, не відчиняючи воріт, заявив: «То є приватна територія. Вона охороняється законом України. Ви всі люди грамотні. Все, до побачення».

Однак журналісти таки обійшли базу і підійшли до паркану з боку озера. За цей час на території маєтку вимкнули освітлення. Однак через паркан однаково видно було тільки фундамент на місці, де раніше стояв один із будиночків із дерева «Хонка» (на мапі виділений жирним колом). Це зокрема підтвердив IA ZIK і журналіст «Громадське. Волинь» Антон Бугайчук.



Він розповів: «У червні 2014 року ми їздили у це так зване «Межигір’я». Екскурсію організовував «Правий сектор» для журналістів, такий прес-тур. І бачили там будинки. Це – один із шести будинків, який був досить багато облаштований. Сьогодні його немає. Нам вдалося побачити через паркан, що там тільки фундамент залишився. Він був однозначно, але сьогодні його немає».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 12:43
Неужели свидомиты, пардон - их спонсоры, даже с Волыни тікють? Ведь вчера в Мариуполе прекратило работу Казначейство.
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 13:43
вафлет ПНЙ!
Сам Показати IP 8 Листопада 2014 13:12
Ну так. Бо ж субота та неділя вихідні. Це ж у вас в лугандонії на Великдень картоплю садять.
Дончанин до Сам Показати IP 8 Листопада 2014 13:27
коментар було видалено
Лучанин до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 13:31
щеб тебе придурка такого десь відалиб в психушку і як таке бидло як ти взагалі тільки жити може на такій землі ?
Дончанин до Лучанин Показати IP 8 Листопада 2014 13:35
Выучи язык, которым пользуешься. Тогда поймешь, что "быдло" - это лично ты, а не я. Это, так, личное, а по сути - ты хамло, как и все свидомиты в том случае, когда им сказать нечего. Ибо ты не способен признавать собственные ошибки.
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 13:43
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 13:51
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 14:05
росіяни- угрофіни
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 14:22
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 13:44
Рашист ти угрофінський
Дончанин до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 13:47
Более чем на "бла, бла, бла" "ваша светлость" не способна, чем и характеризуется уровень ее умственного развития. При этом ты очень четко показал то, что ты - расист, пардон - нацист.
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 13:51
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 14:22
Вчерашняя реальность: Танковая колонна, атаковавшая Ясиноватую вместе с тремя ротами сопровождения осталась под Ясиноватой. Комментарий одной из моих знакомых женщин: Ладно, Порошенко хочет нас уничтожить. Но он фактически уничтожает ребят с западной Украины, посылая их на такие штурмы.
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 14:24
Сьгоднішні реалії такі: вішайся лугандоновець1
Дончанин до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 15:31
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 17:58
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 18:48
Подробное описание сегодняшних реальностей затерли. Поэтому скажу просто, я их и сейчас слышу.
Степан Бандера до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 14:24
Троль , ти ще сьогодні 30 срібників не заробив?
Дончанин до Степан Бандера Показати IP 8 Листопада 2014 17:35
Дружише, поделись личным опытом, где за подобные вещи платят.
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 13:44
Ти сміття!
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 13:45
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 13:48
Учитывая то, сколько тебе подобных проголосовало за Ляшко, не следует перекладывать собственную слабость на иных.
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 13:53
коментар було видалено
Вова до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 17:29
За Ляшка голосовали такие-же пи..ры как и ты чмошник Лугандоновский!
Дончанин до Вова Показати IP 8 Листопада 2014 17:33
как при избрании президента, так и при избрании парламента Окраины Жители ДНР и ЛНР НЕ ГОЛОСОВАЛИ. Следовательно, за Ляшко голосовала евронаправленная часть Окраины.
ПТН до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 18:58
Лугандон- окраїна України - Руси, Вчи асторію, людино нетрадиційної орієнтації!
BOT до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 13:48
коментар було видалено
Глазовий до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 18:56
.....Дід приїхав із села, ходить по столиці. Має гроші - не мина жодної крамниці. Попросив він: - Покажіть кухлик той, що з краю.- Продавщиця: - Что? Чево? Я нє панімаю. Кухлик люба покажіть, той, що з боку смужка. - Да какой же кухлік здесь, єслі ето кружка.- Дід у руки кухлик взяв і нахмурив брови: - На Вкраїні живете й не знаєте мови.- Продавщиця теж була гостра та бідова. - У меня єсть свой язик, ні к чему мне мова.- І сказав їй мудрий дід: - Цим пишатися не слід, Бо якраз така біда в моєї корови: Має, бідна, язика і не знає мови.
Дончанин до Глазовий Показати IP 8 Листопада 2014 19:02
коментар було видалено
Правдоруб до Дончанин Показати IP 9 Листопада 2014 11:46
Не осоромлюй людей Донбасу своїми коментарями, а то називаєшся Дончанином, і після твоїх висловлювань всі думають, що там проживають одні дебіли як ти
Анонім до Сам Показати IP 8 Листопада 2014 13:44
Между прочим, твой пост показывает то, что ты абсолютно не знаком со структурой системы своей страны, обслуживающей финансовую систему ТВОЕЙ страны.
Анонім до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 13:52
ти сам себе зодовільняєш лугандонець?
Анонім до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 14:26
Ляп абы ляп. Попробуй иначе объяснить свой пост.
Анонім до Сам Показати IP 8 Листопада 2014 17:44
Тест на уровень твоей тупости: Если лично тебе скажут в пятницу, что твое предприятие (учреждение, заведение) прекратило свою работу, то ты в понедельник побежишь на работу на это предприятие (учреждение, заведение) либо побежишь на биржу занятости?
я Показати IP 8 Листопада 2014 14:37
Як би ви, тупорилі ватнікі дончане, г. не, л. не, знали, як ви остобридли з своіми коментами, ви нариваетеся на грубості від нас,але вам .....ну ну
Дончанин до я Показати IP 8 Листопада 2014 15:29
коментар було видалено
віктор до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 15:49
смерть російським фашистам...амінь...
Дончанин до віктор Показати IP 8 Листопада 2014 16:18
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 8 Листопада 2014 15:50
Панове, зрозуміло, що "гость с востока" уже всіх задовбав. Чого ж від всяких луган-дон-чан чекати? Вони себе у всій красі показали і не тільки в Україні - справжній совок, тупі хами, яким всі зобов'язані. Навіть на історичній батьківщині, в Рашці, вимагають, щоб вони верталися в даунбас. Не ведіться на його мукання, не ставте цю особину на один рівень з собою
Дончанин до Лучанка Показати IP 8 Листопада 2014 16:43
коментар було видалено
USA Показати IP 8 Листопада 2014 17:08
Правый Сектор занял территорию после свержения власти Януковича. С их ведома был разобран и продан дом. Нечему удивляться, если под Одессой разграбили и полностью разобрали военный аэродром.
птн Показати IP 8 Листопада 2014 17:11
однозначно скомуниздили патриоти Гузьок або Данильчук. Ато!
Дончанин до птн Показати IP 8 Листопада 2014 17:47
коментар було видалено
Анонім до птн Показати IP 8 Листопада 2014 18:00
Ато или все таки Ату?
ІМХО Показати IP 8 Листопада 2014 18:12
Так їх же ПС і Самооборона охороняють... Що? Не вгледіли? Чи Данильчук собі на дачу розібрав?
Степан Бандера до До Показати IP 9 Листопада 2014 10:01
http://youtu.be/zvSyxe_MFXk