USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Відео «комуністичного волинського межигір’я»

22 Червня 2014 12:52
Вишуканий котеджний комплекс, розташований на самому березі озера Світязь в урочищі Гряда Волинської області, який фактично належить родині нардепа-комуніста Ігоря Калетніка, показали журналістам представники «Правого сектору». Відбулося це 13 червня.

Сьогодні у мережі з’явилося відео котеджу. Його опублікував канал 24.

ДИВИТИСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ З ВОЛИНСЬКОГО МЕЖИГІР’Я

Згідно із інформацією ПС, маєток збудували для екс-керівника державної митниці Ігоря Калетника. Комплекс складається із 6 будинків для власників, будиночку для охорони, площа — близько гектара, поруч — ще 2 частини комплексу.

Як каже волинський очільник ПС Павло Данильчук, власники комплексу — «підставні» люди із Києва, Маріуполя й Одещини, пов’язані з нардепом Оксаною Калетник (двоюрідна сестра Ігоря Калетника).

Відео 24 каналу:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Думка Показати IP 22 Червня 2014 13:19
Данильчук еще не на Донбассе?
Я до Думка Показати IP 22 Червня 2014 14:16
Ще ні,щоб такі як ти нерозслаблялись
123 до Думка Показати IP 23 Червня 2014 00:04
Так ці долбні два місяці тому показували ці будинки як Януковича, вже не знають що ще пропіарить, одним словом неповносправні сектанти!!!
Кент Показати IP 22 Червня 2014 14:48
Буде тепер де літом відпочити Правому сектору після так званої "революції")
Sieger до Кент Показати IP 22 Червня 2014 15:29
Ага, за принципом "як добре нічого не робити, а потім ще трошки відпочити". Поки прості молоді хлопці гинуть на Сході, всякі данильчуки і іже с німі роблять вигляд бурхливої діяльності, ховаючи свою сцикливу сраку тут на Заході.
Вільна Волинь до Sieger Показати IP 22 Червня 2014 17:41
+100500!!! Пашка вже акваланг собі придбав полюбому =) А насправді, - тема більш як мутна.
НОНА Показати IP 22 Червня 2014 22:01
Ніяких проблем. Перевірити як, що все підтвердиться - націоналізувати, продати з аукціону, а гроші в держбюджет. Таким чином будем мати хороше наповнення держбюджету.
Аквалангіст Показати IP 23 Червня 2014 03:08
Обслідуємо рельєф дна.Митників,прокурорів,ментів продажних там добре топити !
питання Показати IP 23 Червня 2014 09:02
Данилчучко, це вже було і не є актуальним. Придумай шось нове і цікаве. А краще - шуруй на Схід з своїми психопатами-наркоманами.
петро Показати IP 23 Червня 2014 11:41
Все вірно-Калетник і його підгавкувачі повинні за злодійство сидіти у в'язниці,холуі хай заткнуться і не виють. Людській уяві недосяжно охопити,як ті митники гуляють дні народження,весілля,корпоративи за хабарі. Що вони виробляють за рахунок обкрадених украінців. Та це кодло треба давити,як злодійських виродків. А комуняку Калетника та його приспішників потрібно позбавити будь-якого майна і голими на роботу з прибирання міських територій направити з написами на спині-''Я комуніст-злодій виправляюсь''. До Данильчука ви не чіпляйтесь,нема кого і за що вкусити,то вкусіть себе за свою злодійську дупцю. Не втім справа,що він не на сході,ви теж по засідках сидите, він щучить карасів злодіяк,щоб не крали і не дрімали. А конфісковане майно передати для відпочинку і догляду мистецьким спілкам Волині -письменників,художників,театральній.
ТАк!!! Показати IP 23 Червня 2014 15:06
А давайте перевірим доходи самого Данильчука, оскільки, дуже піднявся він від 0 до 1...