USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На вулицях Луцька зі зброєю не ходитимуть. А «в гості» до чиновників?

25 Лютого 2014 17:23
Активісти з автоматами ходитимуть по кабінетах волинських посадовців через два дні.

Про це стало відомо під час круглого столу на тему «Чи настане громадянське перемир’я?», який відбувся сьогодні, 25-го лютого, в конференц-залі газети «Волинь-нова».

Інформацію озвучив заступник голови обласної ради Ігор Гузь.

«Ще день-два, і будуть ходити по деяких опозиціонерах з автоматами, не знаю з кого почнуть»,- сказав Ігор Гузь. З його слів, що вчора були випадки, коли хлопці в масках й зі зброєю ходили по кабінетах. «Із цього приводу актив силовиків домовився, що усі будуть ходити без масок і зброї, якщо такі будуть – це злочинці», - заявив він.

Однак після цього посадовець сказав, що «ще день-два, і будуть ходити по деяких опозиціонерах з автоматами». Хоча, до кого першого «зайдуть» в гості й чому, не повідомив.

До слова, вчора, 24 лютого головного лісівника Волині Богдана Колісника озброєні активісти «Правого сектору» змусили написати заяву на звільнення.

Нагадаємо, вчора керівник «Правого сектору» Волині Павло Данильчук заявив, що бійці організації «Правий сектор» з 25 лютого не носитимуть масок та вогнепальної зброї, окрім тих, хто має дозвіл на її носіння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 17:26
А до Бондаря і Грицюка підуть???? Ну і до Гузя не заважало би!!!!!!!
Лучанин до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 17:29
А як він сам до себе прийде, месник х***еров!
дідо Показати IP 25 Лютого 2014 17:27
Коли до Клімчука зайдуть, який чотири роки розвивав та підтримував реогінальний грабіж.
ааа Показати IP 25 Лютого 2014 17:40
Спочатку треба до самого Гуся зайти і хай він відповість за свої вчинки, а то ховається за владні крісла і натовп, а як сам би був то такий сцикун. Кароче *ибіл і за кого ви ідете народ, Недай бог шо таки як Гусь керував народом терба таких знімати.
люстратор до ааа Показати IP 25 Лютого 2014 18:15
конкретику по гусаку пишіть, які такі вчинки?
то капець до люстратор Показати IP 25 Лютого 2014 18:19
хай поділиться з соратниками 100 тис. рублями американськими, які йому заплитили за "владний переворот" в області. Ану Гусьок, ше можеш бути мужиком. Якшо ти знаєш, як це... сцикун!
люстратор до то капець Показати IP 25 Лютого 2014 18:22
то здогадки, чи є факти? хто і коли, в якому місці була передача? чи є свідки, розписка і т.д.? я цього гусака сам не переварюю, але за що його притянути, поки не знаю...((
Сусід до люстратор Показати IP 25 Лютого 2014 18:39
за бездарництво і за підрив спокою та правопорядку у Волинській області, погрози розправою, і просто що він був депутатом Облради, під час ПР. Люстрація розповсюджується на всіх хто був на посадах з 2005 по 2014 роки. Є законопроектю
люстратор до Сусід Показати IP 25 Лютого 2014 19:05
і я за те, щоб заборонити всіх хто був депутатом навіть бути помічниками депутатів
гусь до люстратор Показати IP 25 Лютого 2014 23:10
По-перше місяць назад привозив йому на Рівенське кільце 1000 зелених, телефон мій був включений і всю розмову я записав, за посаду привозив!!! Якщо хочете конкретно докази будуть, По- друге є багато моїз друзів які йому також платили за послуги і не малі кошти. Заїдьте до нього до дому подивіться які має картина ціна їх близько 100000 грн
Петрович Показати IP 25 Лютого 2014 17:45
Всі ці приїжаючі чиновники з Европарламенту мають на меті заспокоїти людей!Якби зняли б з рахунків накрадені в Україні гроші та передали б їх справжньому Уряду України , то нічиєї допомоги непотрібно! Чому не сидить не один з міністрів не один командир не один снайпер чи хоча б тітушка забиваючий насмерть людей? Автомат це єдиний аргумент! Спокою ще довго не побачити кровопивці!
Гусь Показати IP 25 Лютого 2014 18:09
Когда возьмешь автомат , первым делом спили мушку....
НОНА Показати IP 25 Лютого 2014 18:24
Не бачу необхідності ходити зі зброєю, це напевно для самовпевненості та самоствердження. Не нарвалися ці революціонери на нормального чоловіка. Простим людям вже надоїли ці "страшилки" коли не зрозумілі особистості ходять гуртом в камуфляжі, в масках, в бронежилеті та зі зброєю тим самим показуючі оточуючим, що готові воювати. Враховуючи, що в людей на руках багато зброї, то в когось закінчиться терпець і цим воякам будуть непереливки. Добре як,що живими залишаться. Спиніться вже, награлися достатньо. Слава Україні!
Сусід до НОНА Показати IP 25 Лютого 2014 18:44
он хай зайде до мене в гості. Пятизарядка вже давно таких гостів чекає. Ми ж маємо жити, як в Європі. А згідно Конвенцій Європейських, право власності є не порушним, Життя людини є наголовнішою цінністю європейських країн, і кожен має право захищати як майно так і своє життя чи життя близьких їх людей будь-якис способом. Так от, судді у нас тепер чесні, прокурори тоже будуть, думаю що мої дії до таких гостей виправдають. Ну максимум условка.
Сусід Показати IP 25 Лютого 2014 18:35
Боже помилуй, але Гузь за такі слова нехай сам застрелиться. Це реальні погрози розправою. Гузя слід самого ізолювати від суспільства. Волиняни, не вже ви можете такій "людині", ....ні-ні...СТОП, більш скотині, довірити долю нашої області, яка була Європейським взірцем для будь-якої іншої області. Як така скотина може бути політик, він себе веде і говорить, як Берія у свій час. Гузь, в тебе є родичі, батьки......Дивись щоб і до них лівий чи центральний сектор з чимось в руках у "гості" не зайшли, а тобі дітородний орган не ампутували і в задній прохід не запхнули. Щоб такі як ти нацисти не розмножувались. Слава Україні!!!
до до Сусід Показати IP 25 Лютого 2014 20:02
Ви сто процентів праві, а може він наївно сподівається на статус жертви політрепресій...викусить.Так і підтримки від волинян з транспорантами ..Може того до сих пір барикади не порозбирав? Так не спасуть
Інкогніто Показати IP 25 Лютого 2014 18:54
До Романюка не мішало б зайти,а то таким добрим прикидаєця,хай і знього спитабть куди він гроші дів ,які належать луцькуму ДЕПО,і чому в пенційний неплатить???? Працівникам іти на пенцію потрібно,а ім кажуть вибачте але вас немає стажу,бо ДЕПО нам незаплатило....Сидить в кабінеті,і всім співчуває,кармани понабивав грошима...
Анонім до Інкогніто Показати IP 25 Лютого 2014 19:58
Щось маєш, напиши заяву.А ні, сядь на горшок і там виложи
до до Інкогніто Показати IP 25 Лютого 2014 20:30
в нас тепер залишилась основна єдина проблема Волині - "Депо"
Громадянка Показати IP 25 Лютого 2014 19:34
Люди мерзли на Майдані за демократію і свободу слова, вибору. А тепер нас чекає диктатура, люди за межами "своєї кухні" бояться і слова сказати вголос Оглядаються, не дай боже хтось почує за спиною Як в старі часи ком. режиму . Невже ми цього хотіли????
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 19:56
Нічого собі за заяви високопосадовця? Є Закони України і там чітко прописано хто має ходити зі зброєю? А ті що не мають такого права несуть відповідальність по Закону, хтось має здати добровільно.а хто ні ...є методика в відповідних органів,і спеціалісти по вилученню.
Громадянка 60 Ком Показати IP 25 Лютого 2014 19:58
Ізолюйте від людей Гузя і компанію з автоматами та битами. Є всі підстави для відкриття кримінальних справ, бо давно заслуговують. Шановні батьки!Заберіть дітей від Гузя і Данильчука поки їх не довели до тюрми. Хай вчаться або працюють. НЕ руйнують наше місто, бо їм в ньому жити.
Україна до Громадянка 60 Ком Показати IP 25 Лютого 2014 22:01
Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору, що координатором його структур на теренах Західної України є Олександр Музичко. http://novosti-n.mk.ua/news/read/65429.html
Анонім до Україна Показати IP 25 Лютого 2014 22:51
Певно вже колишній? Не думаю що таку пташку Сокіл не відловить?
Революція? Показати IP 25 Лютого 2014 20:32
Так хто зараз бацько Махно? Гузь чи МЯР? Невже не видно? Хіба що сліпому. МЯР - є інтелігентна, виважена і розумна людина, що не можна сказати про багатьох інших (в т.ч. дописувачів). А ГУЗик - дурник на шнурку... Як смикнеш - так ДУРНИК і підскочить... Варто було і відірвати те, за що смикають...
надлюстратор Показати IP 25 Лютого 2014 20:33
Пропоную завтра в 10.00 зайти всім бажаючим до Гузя в кабінет зі зброєю хто яку має. З собою брати памперси для Гуся
соколятам до надлюстратор Показати IP 25 Лютого 2014 21:39
Це запрошення для Вас. Ви спеціалісти по надлюстраціям..
До Гузя Показати IP 25 Лютого 2014 20:39
Сашко зайде у гості і до тебе ....http://novosti-n.mk.ua/news/read/65429.html
))) Показати IP 25 Лютого 2014 21:02
вилізли. вс*ралися по далі нема куди, і всі знають вже чого. пойняв, як ото воно - влада в еру перемін? і тебя вилечат, и тебя тоже вилечат.
алеся Показати IP 25 Лютого 2014 21:52
Гузь,Данильчук і ПР як ви вже набридли! чим ви кращі??? ходите зі зброєю і людей примушуєте щось підписувати-це по-європейськи? а на коліна ставити-втратили всю духовність. ну пограйтеся ще трохи,завтра до вас прийдуть.......
Рентген Показати IP 25 Лютого 2014 22:03
люди, є пропозиція сформувати нове об'єднанння "Громадський Контроль Люстраційного Комітету", приєднуйтесь, всі берем під рентген нових старих бажаючих дорватися до влади
Луцьктепло Показати IP 25 Лютого 2014 22:30
Рано чи пізно, але Романюку прийдеться відповісти не тільки за ДЕПО, але й за Луцьктепло, яке з легкої руки Романюка продовжують розкрадати Киричук та Казачек. Для Казачек вже ввели до штатного розпису нову посаду - директора з фінансів, а також нову посаду її заступника. Ось тільки Киричук "порешаєт" з Романюком, щоб той підписав з Казачек контракт і все буде добре. Можна красти далі.
Стукачу до Луцьктепло Показати IP 25 Лютого 2014 22:56
А слабо піти і офіційно виложити все що знаєш в офіційні органи..чи як колись в КГБ .".Источник сообщает" звичніше?
розум Показати IP 25 Лютого 2014 22:45
Всі забули за Буратіно,а даремно. Там люстрація необхідна в першу чергу. Чи там ні-ні, бо свої і люстрація вже пройшла? І відкати отримані?
луцьктепло до стукач Показати IP 25 Лютого 2014 23:24
Підкажіть, в які офіційні органи "виложити" все, що знаю. Органи, які дійсно захочуть розбиратися? Весь Луцьк знає, що Луцьктепло і Водоканал віддані Романюком для прихватизації Єремєєву. Можливо, про це не знає прокуратура чи СБУ? Які дії вони прийняли?
джон Показати IP 25 Лютого 2014 23:39
навіть ікони коліснику -іроду не допоможуть і не спасуть.
гузькові Показати IP 26 Лютого 2014 13:45
Гузьно і данильчучко, ви і далі розвивайте бурхливу діяльність. Скоро люди виженуть вас з міста і залишать там, як паршивих собак, бо ви вже всіх почали діставати.