USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На вулиці Луцька затримали чоловіка зі зброєю

5 Травня 2014 14:51
На вулиці обласного центру оперативники вилучили у 43-річного місцевого жителя зброю. При собі чоловік мав пневматичний пістолет та ніж із саморобною ручкою. Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Вилучене направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС України у Волинській області.

Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
007 Показати IP 5 Травня 2014 15:16
Пффф.... та пнєвмати є в кожного третього підлітка .... модна вдітє лі .... теж мені новина ....
петя Показати IP 5 Травня 2014 15:17
може то сепаратист був а
0501 до петя Показати IP 5 Травня 2014 22:27
Конечно,это был сепаратист,личный друг Стрелка и направленец Путина.Задача у него простая,прострелить ж*пу гузёнку и паше,так как мозги у них именно там,и для этой процедуры боевой ствол не нужен.
Віталій Показати IP 5 Травня 2014 16:03
Наскільки мені відомо,то на травматичну зброю не потрібно ніяких дозволів на носіння і зберігання і вона у вільному продажу
ааа до Віталій Показати IP 5 Травня 2014 17:35
Ви помилились!(на пневматичьну) на травмат потрібні і дозвіл і варта порядку чи один з таких документів який дозволяе мати дозвліл на придбання!!!
альфа Показати IP 5 Травня 2014 17:37
поки ндкц не доказало що це холодна зброя а пістолет не е вогнепальним!то про яке криминальне провадження можна говорити !!
ава Показати IP 5 Травня 2014 18:57
и у мене е пневмат.но його не заберуть бо вын в кобуры
Хз до ава Показати IP 5 Травня 2014 22:37
Блін, продають зброю усім підряд. А він ледве той комент дописав
0501 до Хз Показати IP 5 Травня 2014 22:44
Вот это точно,наверное будущий приемник Шпыги.
0501 Показати IP 5 Травня 2014 22:23
Петя Шпыга , найди умного человека,потому что сам ты ДУРАК,который объяснит популярно,тебе и твоим недоумкам,чем отличается пневмат от настоящего ствола и что самодельная рукоятка ножа ,не определяет его как холодное оружие,а также , на основании чего,заводится уголовное дело про незаконное хранение оружия и т.д. А лучше уйди сам,не твоё это.