USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На вихідних у Луцьку їздитиме менше маршруток. ПЕРЕЛІК

12 Березня 2015 17:18
Під час засідання виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про зменшення кількості транспортних засобів на міських автобусних маршрутах у вихідні та святкові дні, - повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Відповідне рішення прийняли на прохання перевізників, враховуючи нестабільний економічний стан в державі та різке збільшення вартості палива, мастильних матеріалів і запчастин, з метою утримання тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на нинішньому рівні.

Порівняно із робочими днями кількість автобусів, що працюють на міських маршрутах у вихідні та святкові дні, буде зменшено орієнтовно на 40 %. Відповідно буде й збільшено інтервал руху між транспортними засобами.

Так, на маршруті №1 у вихідні працюватиме 6 одиниць транспорту (у будні - 9), № 2 — 6 (12), № 3 — 8 (10), № 9 — 8 (12), № 9а — 7 (14), № 10 — 5 (11), № 11 — 5 (11), № 12 — 7 (13), № 14 — 1 (1), № 16 — 5 (8), № 17 — 4 (8), № 17а — 4 (8), № 18 — 6 (7), № 19 — 6 (9), № 22 — 6 (7), № 23 — 7 (10), № 24 — 6 (9), № 25 — 6 (8), № 26 — 5 (6), № 26а — 1 (1), № 27а — 1 (2) № 28 — 5 (8), № 29 — 6 (8), № 30 — 6 (8), № 31 — 6 (8), № 32 — 6 (9), № 47 — 6 (9).

У будні дні на автобусних маршрутах загального користування №8 курсує 7 одиниць, однак, у вихідні і святкові дні на вищезазначеному маршруті перевезення не здійснюватимуться.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Семен Показати IP 12 Березня 2015 17:24
Почему мерия та сильно переживает за владельцев маршруток, дабы не разорились, а на простых людей им начхать?
НІНА ЛОГІКА до Семен Показати IP 13 Березня 2015 09:46
Бо власники маршруток оплатили "вступне". От ви маєте маршрутку і т.д., готові зайнятись перевезенням - підіть в міськраду, вони вам скажуть скільки коштує "встати" на маршрут. Он Пустовіт у Рівному скільки взяв за такі послуги? Тут не менше!
35 Показати IP 12 Березня 2015 17:28
ну їх в жопу тіх первізників .виймаю велосипед з підвала і для мене добре , а перевізнику см*рть...... жаба задавить .
Просто мама Показати IP 12 Березня 2015 17:41
Правильно роблять, на мою думку. Ви хочете щоб перевізники ще підвищили плату за проїзд? У вихідні автобуси їздять напівпорожніми. Іде до тепла, можна й прогулятися кілька зупинок, або довше почекати автобус. Та й інтернет є в кожного, відстежити рух потрібного автобуса елементарно.
пасажир Показати IP 12 Березня 2015 17:58
Нам, пасажирам, ваша ср\на "кількість маршруток" ні про що не говорить - встановіть коли, на якій зупинці, який маршрут і з яким інтервалом буде рухатись. Не можете? - Тоді камсамолєц з георгієвською срачкою, КРАВчук та всі інші злдійчуки збирають манатки і йдуть на...
користувач Показати IP 12 Березня 2015 18:11
Сьогодні вирішила на роботу на 40 квартал поїхати тролейбусом. Чекала 25 хвилин тролейбус №9 і не дочекалась, поїхала №12, а маршрутом різних проїхало по 4-5.Чому так? Кому вигідно?
SVV Показати IP 12 Березня 2015 18:16
Ціна на паливо впала, а ціна на проїзд ні. Я не проти платити 3грн., але де обіцяний комфорт?
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 18:56
бугага. дивлюся зараз МАК, година пік, робочий день. № 31 — 6 (8), № 47 — 6 (9). - в писульці. В реалі - три 47, п"ять 31. навіщо цей чьос....
Лучанка Показати IP 12 Березня 2015 19:48
Про перевізників подумали..... молодці! А тепер подумайте про жителів Луцька, які їздять у вихідні дні на роботу. Хто про простих "трудяг" думати буде з мінімальною зарплатою?
Ананас до Лучанка Показати IP 12 Березня 2015 20:29
Електротранспорт тобі на допомогу
Лучанин до Лучанка Показати IP 12 Березня 2015 20:40
Прості трудяги того й мають мінімальну зарплату тому, що вважаюь за них подумає хтось інший, якщо ви цього не розумієте, будете до кінця життя з мінімальню зп бідкатися за новинами про подорожчання проїзду і т.д.
Анонім до Лучанин Показати IP 12 Березня 2015 23:22
Краще бути простим трудягою, а не спекулянтом чи великим менеджером. Трудяга ніколи не пропаде, він на свою зарплату вміє жити і давати собі раду. Багатії наші вже давно виздихали б при таких умовах життя.
Оля Показати IP 12 Березня 2015 23:15
Чому у нас не можна зробити розклад руху (о котрій і на якій зупинці має бути автобус, а не інтервал). Луцьк є містом побратимом кількох польських міст, делегації "переймати досвід" їздять постійно. Можна ж в сусідів подивитися і собі хоч щось людське впровадити.
я.. Показати IP 12 Березня 2015 23:30
за містом це взагалі жах,живу в сирниках на роботу добратися неможливу,маршуток зранку немає або вони просто не зупиняються!такого ще не було,так що не жалійтесь сильно ,все там в місті вам добре)
Anonymous Показати IP 13 Березня 2015 00:43
я так думаю что половину маршрутов вообще не нужно например №8 он пересекается со многими маршрутами например как №22 №47 ..... вот ссылка на маршруты в луцке http://www.eway.in.ua/ru/cities/lutsk/routes