На Любомльщині проводжали зиму риболовлею
![](/files/news/2009/02-23/5201-1u.jpg)
На Великому Новоугрузькому озері за співпраці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту і Забузької сільської ради відбулося свято «Проводи зими», родзинкою якого стали змагання з підльодного лову риби. Про це 23 лютого повідомляють «Волинські Новини».
Вісімнадцять команд, дві серед яких прибули з Польщі, боролися за звання найвправніших рибалок. Кращі визначалися у командному та індивідуальному заліках, причому головним показником була не вага упійманих рибин за певний проміжок часу, а їх кількість.
За інформацією сайту Любомльської РДА, третє місце посіла команда Забузької сільської ради, улов якої – 32 рибини. На десять більше упіймали рибалки села Забужжя. А перемогли польські гості з села Дорогуськ з п’ятдесятьма рибинами.
В індивідуальному заліку першими теж були зарубіжні гості – до рук Казімежа Лебедецького потрапило 26 рибин. Лишень на дві відстав учасник команди села Забужжя Сергій Панасюк, а любомльчанин Сергій Зубач задовольнився третім місцем (14).
Кращі в обох номінаціях були нагороджені спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради. Крім того, трійка команд-призерів отримала грошові винагороди, а кращі в індивідуальному заліку – вудки
Також були призи за першу упійману рибину та за найважчу предствницю підводного світу. Їх отримали чи не наймолодший учасник змагань Євген Гупало з Гущі та Олександр Гурко зі Столенських Смолярів.
Опісля відбулося фольклорне свято, апогеєм якого стало перетягування канату – двоє дівчат, вбраних у костюми Зими та Весни влаштували символічне змагання. Звісно, враховуючи, тематику свята і те, що тепла пора не за горами, «перемога» дісталася Весні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вісімнадцять команд, дві серед яких прибули з Польщі, боролися за звання найвправніших рибалок. Кращі визначалися у командному та індивідуальному заліках, причому головним показником була не вага упійманих рибин за певний проміжок часу, а їх кількість.
За інформацією сайту Любомльської РДА, третє місце посіла команда Забузької сільської ради, улов якої – 32 рибини. На десять більше упіймали рибалки села Забужжя. А перемогли польські гості з села Дорогуськ з п’ятдесятьма рибинами.
В індивідуальному заліку першими теж були зарубіжні гості – до рук Казімежа Лебедецького потрапило 26 рибин. Лишень на дві відстав учасник команди села Забужжя Сергій Панасюк, а любомльчанин Сергій Зубач задовольнився третім місцем (14).
Кращі в обох номінаціях були нагороджені спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради. Крім того, трійка команд-призерів отримала грошові винагороди, а кращі в індивідуальному заліку – вудки
Також були призи за першу упійману рибину та за найважчу предствницю підводного світу. Їх отримали чи не наймолодший учасник змагань Євген Гупало з Гущі та Олександр Гурко зі Столенських Смолярів.
Опісля відбулося фольклорне свято, апогеєм якого стало перетягування канату – двоє дівчат, вбраних у костюми Зими та Весни влаштували символічне змагання. Звісно, враховуючи, тематику свята і те, що тепла пора не за горами, «перемога» дісталася Весні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.