На НС на Любомльщині реагуватиме спеціальний штаб
Голова райдержадміністрації Василь Веремчук своїм розпорядженням утворив постійно діючий штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Про це 15 квітня повідомляють «Волинські Новини».
Сюди входять керівники райвідділу ГУМНС України у Волинській області, філії ВАТ «Волиньобленерго», санстанції, КП «Наше місто», відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства, цеху електрозв’язку № 2 ВАТ «Укртелеком», районної лікарні, райвідділу міліції.
Очолює штаб перший заступник голови РДА Володимир Склянок. У документі також окреслено завдання для місцевих голів та керівників підприємств, установ, організацій, які стосуються контролю за станом готовності до дій і взаємодії органів управління у сфері захисту населення, сил та засобів, призначених для запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру і реагування на них.
При загрозі виникнення надзвичайної ситуації розроблятиметься режим цілодобового чергування відповідальних працівників, складатимуться відповідні оперативні групи.
Як інформує сайт Любомльської РДА, водночас на штаб покладатиметься визначення головного напряму проведення аварійно-рятувальних робіт, захисту населення і території, забезпечення життєдіяльності постраждалого населення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сюди входять керівники райвідділу ГУМНС України у Волинській області, філії ВАТ «Волиньобленерго», санстанції, КП «Наше місто», відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства, цеху електрозв’язку № 2 ВАТ «Укртелеком», районної лікарні, райвідділу міліції.
Очолює штаб перший заступник голови РДА Володимир Склянок. У документі також окреслено завдання для місцевих голів та керівників підприємств, установ, організацій, які стосуються контролю за станом готовності до дій і взаємодії органів управління у сфері захисту населення, сил та засобів, призначених для запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру і реагування на них.
При загрозі виникнення надзвичайної ситуації розроблятиметься режим цілодобового чергування відповідальних працівників, складатимуться відповідні оперативні групи.
Як інформує сайт Любомльської РДА, водночас на штаб покладатиметься визначення головного напряму проведення аварійно-рятувальних робіт, захисту населення і території, забезпечення життєдіяльності постраждалого населення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.