На Турійщині найкраще організовують правовиховну роботу учні школи-гімназії
Заступник голови Турійської райдержадміністрації Наталія Семенчук провела засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення, присвячене 60-й річниці проголошення Загальної декларації прав людини та Дню прав людини. Про це 10 грудня повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт Турійської РДА, на засіданні підвели підсумки районного огляду-конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи у навчальних закладах району. Найвище оцінено роботу НВК «Школа-гімназія» селища міського типу Турійськ, досвід якої вирішено поширити серед інших навчальних закладів району.
Також було затверджено заходи, які відбуватимуться у районі в рамках Загальноукраїнському форуму «Тиждень права». Серед таких – відкриті двері юстиції», «пряма телефона» лінія з начальником управління юстиції, активізація роботи громадських приймалень та виїзних консультативних пунктів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт Турійської РДА, на засіданні підвели підсумки районного огляду-конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи у навчальних закладах району. Найвище оцінено роботу НВК «Школа-гімназія» селища міського типу Турійськ, досвід якої вирішено поширити серед інших навчальних закладів району.
Також було затверджено заходи, які відбуватимуться у районі в рамках Загальноукраїнському форуму «Тиждень права». Серед таких – відкриті двері юстиції», «пряма телефона» лінія з начальником управління юстиції, активізація роботи громадських приймалень та виїзних консультативних пунктів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
михайло
Показати IP
10 Листопада 2010 11:35
Коли читаєш такі звіти-огляди,то ніби повертаєшся в 80-і роки:виконали,провели,прозвітували...Але що змінилося-ніц.Як ходили з пляшками пива на дискотеку і цигарками малолітні так і ходять,як матюкалися на лавочках на площі так і матюкаються і хоча б раз правохоронці затримали якогось малолітнього якій совається після 24години.Та це не можливо,бо це син свата,брата,кума і т.д.А можна б було наповнити місцевий бюджет не запланованими надходженнями і батькам нерви б не псувалися-де це їхнє чадо ночами пропадає.
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40
Допомагав іншому водієві: судили волинянку, яка збила чоловіка на узбіччі
21 Червня 2026 20:12
21 Червня 2026 20:12

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.