На Волині полюватимуть на диких свиней та оленів
![](/files/news/2008/09-05/1271-1u.jpg)
Згідно з Законом України «Про мисливське господарство та полювання2 і Положення про Державний комітет лісового господарства України та на виконання наказу Державного комітету лісового господарства України «Про проведення полювання на диких парнокопитних та хутрових тварин у мисливський сезон 2008/2009 року» та згідно з наказом Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, з 1 вересня у Волинській області розпочалося індивідуальне полювання на диких свиней та оленів плямистих. Про це повідомляють 5 вересня «Волинські Новини».
За інформацією Міністерства охорони навколишньго природного серидовища України, встановлені такі строки полювання на самців і самок кабана, оленів європейського і плямистого, лося, самок козулі та на молодняк цих видів: з 1 вересня до 28 грудня 2008 року.
Особливістю цього сезону є те, що придбати дозволи на таке полювання можна вже зараз, оскільки кількість ліцензій обмежена.
Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з обласними Державною екологічною інспекцією та Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища у Волинській області та органами внутрішніх справ здійснюється контроль за дотриманням користувачами затверджених лімітів та норм добування мисливських тварин, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, суворим дотриманням мисливцями правил полювання, технікою безпеки та ветеринарно-санітарними вимогами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією Міністерства охорони навколишньго природного серидовища України, встановлені такі строки полювання на самців і самок кабана, оленів європейського і плямистого, лося, самок козулі та на молодняк цих видів: з 1 вересня до 28 грудня 2008 року.
Особливістю цього сезону є те, що придбати дозволи на таке полювання можна вже зараз, оскільки кількість ліцензій обмежена.
Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з обласними Державною екологічною інспекцією та Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища у Волинській області та органами внутрішніх справ здійснюється контроль за дотриманням користувачами затверджених лімітів та норм добування мисливських тварин, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, суворим дотриманням мисливцями правил полювання, технікою безпеки та ветеринарно-санітарними вимогами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.