На Волині визначили кращих юних літераторів
![](/resize/450x479/r/files/news/2008/12-01/3468-1u.jpg)
Щорічно управління освіти і науки облдержадміністрації, Волинська обласна МАН та Волинська обласна спілка письменників проводять обласний заочний конкурс юних літераторів Волині. Про це 1 грудня повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт Волинської обласної академії наук України, 28 листопада відбулася 14-та, уже традиційна літературна вітальня, де була презентована 14 збірка «Сонячні паростки», до якої увійшли поетичні та прозові твори 102 авторів зі шкіл та позашкільних закладів області.
Вітали призерів і дипломантів конкурсу директор ВО МАН – пані Толстіхіна та гості – голова Волинської обласної спілки письменників, член Національної спілки письменників Ніна Горик, редактор відділу Національного відродження газети «Волинь», член спілки письменників і спілки журналістів Валентина Штинько, керівник секції «літературна творчість» ВО МАН Олеся Ковальчук.
Кожен з гостей запропонували учасникам літературної світлиці власну поезію, яку слухали усі із захопленням. Своїми пісенними номерами привітали призерів та дипломантів учні Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука – Олена Сильчук та квартет хлопців.
Серед переможців 14-ого обласного конкурсу юних літераторів: Корнейко Олександр, учень 11 класу гімназії №18 міста Луцька; Радченко Ніна, учениця 8 класу Жидичинського Ківерцівського району та Самчук Богдана, учениця 9 класу Оконської ЗОШ Маневицького району.
Радують успіхи вихованців навчальних закладів Волині. Особливо здивували учні п’ятих і шостих класів. Призери та дипломанти конкурсу були нагороджені грамотами та дипломами управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, збіркою «Сонячні паростки», а також збірками творів Волинських письменників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.