USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Начальник луцьких поліцейських не пройшов атестацію

25 Лютого 2016 21:23
Начальник Луцького міського відділу поліції Ігор Муковоз підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність.

Про це йдеться у повідомленні волинської поліції.

Поліція оприлюднила результати атестаційної комісії.

«Займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність», – йдеться у результаті атестування стосовно Ігоря Муковоза.
До слова, ще троє працівників поліції пройшли атестацію. Це Руслан Войтюк, Сергій Матюк та Вячеслав Мосієвич.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, очільник луцької поліції Ігор Муковоз висловив своє здивування щодо участі громадських активістів у атестації працівників поліції. Мовляв, «усі вважають, що будь-хто може давати оцінку співробітнику поліції».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
Василь Показати IP 25 Лютого 2016 21:34
Все вірно. В нас, на відміну від всіх інших країн, свобода слова! Сказав щось - отримав!
Побвчим до Василь Показати IP 26 Лютого 2016 09:15
чи проїде атестацію Шпига.....Який не знає закону який дозволяє притягнути до відповідальності валютчиків....але їх кришує бурштин кришує повій наркотики крадіжка та розбір авто все під його кришою......Який заявлюв що 1000 грн не хабар не читавши законів а сам притягував 2 дільничих за 300 грн. хабаря.....Коли вже піде цей правоохоронець який не знаючи законів хоче їх охороняти..тобто незнає що йому робити...
Chili до Побвчим Показати IP 26 Лютого 2016 11:09
Коли Майю його звільнять та ще одну,яка біля нього на роботі і не тільки була))),а й є досі,але вже має поповнення)))
Українець до Побвчим Показати IP 26 Лютого 2016 23:43
це точно. на тепершній час 300грн нічого. жалко людей які від цього страждають!!
Анонім Показати IP 25 Лютого 2016 21:37
Ну пошла полiтика:связка Аваков Яценюк-+поп саак,это -кого хто.а Юля з наливайченко всiх за причиндали держать,П....ц прв Лавров Дебили б@я
Ігор Показати IP 25 Лютого 2016 21:38
Ну і вірно !
Кейт Показати IP 25 Лютого 2016 21:42
Игорь Владимирович достойный мент. Жаль
Луцьк Показати IP 25 Лютого 2016 21:42
Слава громадським активістам.вони розкриють всі злочини.
Дядько Показати IP 25 Лютого 2016 21:50
Таки дійсно. Світ перевернувся. Тепер всяка шантрапа вирішує кому залишитись в поліції, а кому ні. За тою шантрапою, навпаки, мала б пильно та ж поліція стежити, а тут - каламбур. "Вершителі", "унікууми думки", писаки вср@ні, що журналістами себе називають, бо ручку вміють в руках тримати, позасідали і вершать долі людей, які правоохоронній справі віддали все життя. Що ті "активісти" в цій справі розуміють? Що? Вже он патрульну поліцію відібрали, - подивіться з кого: 4-й пияк за кермом виявився, а працюють другий місяць лише.
Тітка до Дядько Показати IP 25 Лютого 2016 22:27
Дядьку не потрібно заступатись за неуків.Свято мєсто пусто нє биваєт.Одна сорока з плота,десять на пліт.Якби ви вчились так,як треба,той мудрость би була своя.
Дядько до Тітка Показати IP 26 Лютого 2016 00:18
Та я то вчився добре тітко, тому і знаю, що в такій делікатній справі, як формування правоохоронного органу чи іншої державної структурине варто
небайдужа до Тітка Показати IP 26 Лютого 2016 13:05
Ви коли пишете "той мудрость" і направляєте когось навчиись - то самі помилок граматичних не допускайте. А "Дядько" все вірно і чітко написав. Ось дійсно - у нас керують лиш шумні та наглі сороки. До слова Ви складаєте саме таке враження.
Анонім до Дядько Показати IP 26 Лютого 2016 06:48
Просто старих гайців за таке не звільняли, а вони всі практично під мухою були на роботі
Григорій до Анонім Показати IP 26 Лютого 2016 09:21
Не всі, хтось один мусив винюхувати...
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2016 21:50
Ніколи не здавайтесь. Коментар юристів. Службова невідповідність це що?
Григорій до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 09:22
Уже дорослий пора знати що..
АНДРІЙ Показати IP 25 Лютого 2016 21:56
Це реальний позор. Треба втікати йому від сорому подальше від своїх підлеглих.
Лучанка до АНДРІЙ Показати IP 25 Лютого 2016 22:18
Докерувалися уже до того, що фахову профпридатність оприділяє купка активістів, які зеленого поняття не мають у тій же профпридатності. Сором, що професіоналів звільняють.
Ггггггш до Лучанка Показати IP 26 Лютого 2016 07:56
Валіть нах*р придурки пустоголові,що вміють то пити і рішати питання ..,, В міліції кожен другий лигар і за кермом жирні свині ви їздили більше просто скривали та ваші корочкі рішали все. Тепер я сам особисто зайшовши на одне з підприємств питаюсь у людей а чого це автівки тих людей стоять тут під ранок, а мені у відповідь , випили тут повиходили та поїхали на таксі бояться нову Поліцію. Браво новій Поліції МОЛОДЦІ... Так далі тримати
Анонім до Ггггггш Показати IP 26 Лютого 2016 10:51
А що на робочому місці дозволено випивати?Одних хаємо,а внших захищаємо.
небайдужа до Ггггггш Показати IP 26 Лютого 2016 13:09
А чого ж такий сміливий правдолюб сам не пішов в міліцію працювати - порядки наводити своєю принциповістю? Певно "кишка тонка" іншими словами -боягуз. В міліції кадрів завжди не хватало.
Шпіон до Ггггггш Показати IP 27 Лютого 2016 14:07
То вам тільки в поліцію, може розкриіте декілька "злочинів", якщо вже особисто перевіряєте підприємства, тим більше на наявність тверезих водіїв.
Люмпен Показати IP 25 Лютого 2016 22:02
Все по ділу,він дійсно не компетентний правоохоронець
не пацик до Люмпен Показати IP 26 Лютого 2016 01:59
дальше угони-наркота- розвод лохів і тюрма. як в воду дивлюся
КАЙЛО Показати IP 25 Лютого 2016 22:11
Лакей Бондаря В.Н. Він ніколи не був професіоналом Одним словом сраколиз.
Украінець Показати IP 25 Лютого 2016 22:17
Країна ,що з тобою відбувається. Людина має свою думку. Удачі Ігор Володимирович!!!!
лучани до Украінець Показати IP 26 Лютого 2016 07:15
Для простого громадянина це щось геть не зрозуміле. В чому полягала атестація і чому начальник поліціі іі не пройшов, в чому саме полягає ця профнепригодність?! Чи він не пройшов фіз підготовки, чи не знає законів, чи спалився на детекторі брехні........ Вимагаємо пояснень, а не висновків /кого?!/
АСАВ Показати IP 25 Лютого 2016 22:32
АХАХА!!! Клоуни! Як чудово коли м*арску мр*зь поставили так що вони мусять самі своїх зливати. КРАЩЕ НЕПРИДУМАЄШ!!!
Алекс Показати IP 25 Лютого 2016 23:12
Нормальний мент.Без понтів та загрібань під себе!Дивуюсь як він балансував в тому болоті.Щодо комісії то спочатку треба поміняти систему,а потім нових людей під неї набрати.Ато новий прийде і ох- ее.
не пацик Показати IP 25 Лютого 2016 23:28
він після кожного майдану стае начальником. зараз якщо буде знову аля-олю він одіни шарфік і полізе на телевізор. Аля-Олю я патріот-. вернеться назад до боднара будуть партію створювати.
ФСБ Показати IP 26 Лютого 2016 00:13
Все идет по плану скоро по Луцке страшно будет ходить. Активистам платит ЄС чтобы они проводили реформы. а они ментов розогнали. МОЛОДЦЫ
В-52 до ФСБ Показати IP 26 Лютого 2016 01:25
Реформи потрібні! Але не в такий спосіб. Це дискредитація реформ, а не реформи. Я думаю, що твій вождь частково задоволений рівнем нашого гондурасу. Але, як кажуть в Одесі " Не дождетесь".
123 Показати IP 26 Лютого 2016 00:49
Ну, за что боролись, на то и напоролись.
Ветеран Показати IP 26 Лютого 2016 00:50
Вигнали і правильно зробили. Який з нього мент!
В-52 Показати IP 26 Лютого 2016 00:51
На довгу згадку мешканцям Лучеська публікую склад атестаційної комісії. Робіть висновки,як і що подібні комісії можуть вирішувати у професійній діяльності правоохоронців. Якщо дуже цікаво,то не полінуйтесь особисто поцікавитись рівнем освіти та "неймовірними" "успішностями" у професійній кар'єрі у кожного члена комісії. Тобто, професійне резюме. Купуємо поп корн та уважно читаємо неймовірний склад атестаційної комісії, яка покликана визначати професійність "мєнтів". Голова комісії - Максимчук Іван Миколайович, представник Департаменту карного розшуку Національної поліції України. Члени комісії: Кондратюк Володимир Веніамінович - представник ГО «Чисте довкілля» (за згодою); Котлюк Анатолій Васильович - представник Інтернет-видання «Волинське Агентство Розслідувань» (за згодою); Попик Андрій Миколайович - представник ГО «Автомайдан України» (за згодою); Поведа Микола Миколайович, представник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України. Секретар комісії – Семера Ігор Вільгельмович, представник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Персональний склад атестаційної комісії №2 Головного управління Національної поліції у Волинській області: Голова комісії – Полозенко Павло Миколайович, представник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України. Члени комісії: Шнуренко Іван Геннадійович, представник Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України; Воробей Оксана Володимирівна - представник Волинської обласної ГО «Центр правової допомоги» (за згодою); Доманська Марія Григорівна – представник Громадське.Волинь (за згодою); Собуцький Микола Тихонович - представник Асоціації фермерів та приватних землевласників Волині (за згодою). Секретар комісії – Нікольский Ростислав Віталійович, представник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Персональний склад атестаційної комісії №3 Головного управління Національної поліції у Волинській області: Голова комісії – Павленко Руслан Васильович, представник Департаменту карного розшуку Національної поліції України. Члени комісії: Гаврищук Андрій Олександрович - представник Асоціації захисту прав молоді Волині (за згодою); Ковальов Сергій Вячеславович - представник Волинського обласного відділення спілки адвокатів України (за згодою); Шелеп Михайло Романович - представник Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу (за згодою); Кончєва Ольга В’ячеславівна - представник Головного слідчого управління Національної поліції України. Секретар комісії - Фалько Ірина Вікторівна, представник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Персональний склад атестаційної комісії №4 Головного управління Національної поліції у Волинській області: Голова комісії – Яскевич Святослав Євгенович, представник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України. Члени комісії: Мікушин Володимир Сергійович, представник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України; Клімук Надія Анатоліївна - представник Волинської обласної ГО «Центр правової допомоги» (за згодою); Марченко Володимир Олексійович – представник ГО «Чисте довкілля» (за згодою); Ханзерук Вікторія Адамівна - представник ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» (за згодою). Секретар комісії – Ручка Ростислав Валерійович, представник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Персональний склад атестаційної комісії №5 Головного управління Національної поліції у Волинській області: Голова комісії – Лавренчук Володимир Вікторович, представник Головного слідчого управління Національної поліції України. Члени комісії: Коваленко Євгенія Вікторівна - представник ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» (за згодою); Кушнєр Олексій Ігорович - представник ГО «Автомайдан України» (за згодою); Лещенко Ігор Володимирович - представник Благодійної організації «Благодійний фонд «Волинь-2014» (за згодою). Секретар комісії – Бодя Світлана Артурівна, представник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Персональний склад атестаційної комісії №6 Головного управління Національної поліції у Волинській області: Голова комісії – Гурський Сергій Юрійович, представник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України; Члени комісії: Вальчук Віктор Юрійович - представник Волинського обласного ГО «Волинські перспективи» (за згодою); Ніколайчук Олександр Петрович – представник ГО «Самооборона Волині» (за згодою); Шелепін Сергій Володимирович – голова Ради ветеранів ОВС Волинської області (за згодою). Секретар комісії – Морозов Владислав Володимирович, представник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Країна в очікуванні Показати IP 26 Лютого 2016 01:10
Взагалі-то правильно було б усіх їх позвільняти і набрати абсолютно нових. Як казав один із реформаторів, краще терпіти помилки, ніж роки саботажу
Лучанин до Країна в очікуванні Показати IP 26 Лютого 2016 09:40
Але ці помилки вилізуть боком - розгіл злочинності.
Григорій до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 10:56
Ти хотів сказати не розгіл а розпил. Все правильно , злочинці були в одному місці, а тепер після звільнення підуть на власні хліби то куди, дехто під міст...
Лучанка до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 11:14
слухайте, м*нтяри, Вам не надоїло??? Мені здається,що пора рот закрити і сопіти тихенько та дякувати Богу, що не в тюрмі ще Ви та всі Ваші поплінчики!
куку до Країна в очікуванні Показати IP 26 Лютого 2016 11:10
так от і звільняють. тільки декого, а шуму багато. звільнити всіх, то буде ще більше
Країна в очікуванні Показати IP 26 Лютого 2016 01:10
Взагалі-то правильно було б усіх їх позвільняти і набрати абсолютно нових. Як казав один із реформаторів, краще терпіти помилки, ніж роки саботажу
До вктивістів Показати IP 26 Лютого 2016 02:38
Давати оцінку роботи працівнику міліції (полції) легко правда? Але коли заявляєте про неправомірні дії відносно ВАС чомусь аерещите як кабани і просте про допомогу. .......
Анонім до До вктивістів Показати IP 26 Лютого 2016 09:38
Біда в тому, що громадянин , щодо якого "неправомірні дії" звернеться до тих, кого утримує за свої податки, якраз для таких випадків - правоохоронців. А там сидять бариги, рішали і "дашок" того ж криміналу. І за певну суму зроблять злочинцем того ж "терпілу". А "до активістів " до цього часу так і не зрозумів, чому рейтинг довіри до міліції був нульовий. Чому власне і проводиться реформа. Інше питання, що проводиться вкрай незадовільно, керівники нової поліції у багатьох випадках не дотягують по своїм морально-професійним якостям до рівня колгоспного сторожа.(та які там якості , ніде не служили. зброї не бачили, освіти не мають і невідомо за що заочники-першокурсники стають керівниками, коли по всім статутам їм єфрейторами ще рано)...
13 до До вктивістів Показати IP 26 Лютого 2016 10:44
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 08:13
Скоро буде повна Ж... Подивіться, як стрімко зростає злочинність. Комісія звільняє і порядних людей, які дійсно тягнули свою роботу, а частина хапуг правдами і неправдами атестуються. Попробуйте виховати за короткий термін слідака або оперативника. Вже скоро буде амністія і на волю вийдуть тисячі рецидивістів. Настануть часи ще гірші за 90-ті роки. А ще планують скорочувати свіжоатестованих поліціянтів, це все буде робитись на фоні амністії і стрімкому рості злочинності. Такщо буде повна Ж.....
Григорій Іванович до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 11:00
"Подивіться, як стрімко зростає злочинність." - ну так, іде поповнення ... Раніше називались ментами, а тепер без прикриття (без погон) працюють по спеціальності.
ЛУЧАНИ до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 11:15
Боже, біда, біда буде, ай я яй!Вас звільнять,капєц))) Повна Ж, не кажіть. Але не нам, в Вам))) Сміхолики блін)))
13 до ЛУЧАНИ Показати IP 26 Лютого 2016 11:52
прийдеш ти чудо ще в міськвідділ з побитою мордою!!!!!!!!!!!!!!!!
??? Показати IP 26 Лютого 2016 08:58
Тут пишуть, що треба всіх змінити? А як? Мабуть вийшов на Театральний майдан і запитав : "Гей, хто хоче бути слідчим, опером? В кого великий агентурний апарат, досвід роботи, знання криміногенної ситуації і кримінальної фауни Луцька і області, гайда в мєнти!!!! 100 пудов наберете професіоналів і криміналітет та корупція буде подолана. Так, чи що?????????????
мент Показати IP 26 Лютого 2016 09:03
коментар було видалено
лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 09:33
Пропоную членів атестаційної комісії в поліцію, в карний розшук, слідство, відразу дати по 50-60 кримінальних проваджень, щоб за терміни передбачені законодавством направили в суд з обвинувальним актом, якщо не справляться , посади в клітку на центральній площі, щоб люди знали свої героїв, які вони розумні, і є професіоналами.
Анонім до лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 10:56
Тільки так.
13 до лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 11:49
100%
ас Показати IP 26 Лютого 2016 09:58
всіх позвільняти ...-таке може написати або бандюк або дебіл.
до лучанина Показати IP 26 Лютого 2016 10:08
направити кримінальне провадження з обвинувальним висновком для галочки це те, на що здатні професіонали. насправді ж усі тяжкі злочини скоюються під "кришею" тих самих правоохоронців. Тож тяжкі злочини ніхто не розкриває і не розслідує. вони вміють їх приховувати і узаконювати. у чому роль таких захисників закону не зрозуміло, адже люди подекуди навіть і не звертаються із заявами, бо знають, що з того всього буде пшик.
До лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 10:35
Не 50-60 а 200-300 проваджень, але ці клоуни - активісти нерозуміють що це, хоча ні, частина з них з кримінальним минулим, та й зараз промишляють криміналом, тому їм вигідно косити ментів. Хоча це все іде зверху, там задумано розвалити правоохоронну систему під лозунгом боротьби з корупцією, але корупція давно в рядах активістів, куди кого призначити , де помітингувати чи що заблокувати, вони до ваших послуг за Гроші.
лучани до До лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 11:17
аха ха, ти щось куриш?))) чи нюхаєш, те ,що там накрав?))
13 до лучани Показати IP 26 Лютого 2016 11:55
це ти активіст?!
Дмитро М.В. Показати IP 26 Лютого 2016 11:08
... висловив своє здивування щодо участі громадських активістів у атестації працівників поліції. Мовляв, «усі вважають, що будь-хто може давати оцінку співробітнику поліції». Прочитайте в законі про поліцію, для чого вона створена ??? Після цього відпадуть здивування ,чому люди дають оцінку работі поліції .!!! Більшість міліціянтів, забули кому вони повинні служити і чиї права захищати - ГРОМАДЯН ДЕРЖАВИ !!! А не кришувати " своїх "..!!!
ігор Показати IP 28 Лютого 2016 10:40
муковоз-злочинець однозначно!!!
юра до ігор Показати IP 28 Лютого 2016 10:41
звільнити то мало!