USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Над Луцьком пролетіли гігантські «транспортники». ВІДЕО

14 Липня 2016 13:26
Два великих транспортних літаки Іл-76МД пролетіли над навколишніми селами та Луцьком, після чого зайшли на посадку.

З посвистуючим звуком двигуна один із літаків йшов на зниження в районі Київського майдану, де його бачили сотні очевидців.
Згідно з інформацією Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ», борт належить складу мелітопольської 25-ї бригади транспортної авіації.
Також сьогодні вранці над Луцьком і прилеглими селами на висоті курсом на Старокостянтинів і Вінницю пройшла ланка військово-транспортних літаків Ан-26.
Фото: Богдан Горошок

В «ОВАЛі» зазначають, що до пари Іл-76МД додається ланка (4 борти) військово-транспортних літаків Ан-26, які щойно приземлились на Луцькому військовому аеродромі. Один із них - відомий борт «Везунчик» зі складу 15-ї бригади транспортної авіації (аеропорт «Київ – Бориспіль»). «Напевне на Луцькому військовому аеродромі розпочинаються навчання з парашутного десантування. Розмови про ці навчання йшли ще кілька місяців тому», - припускають активісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
сусід Показати IP 14 Липня 2016 14:08
Це ДУЖЕ ДОБРЕ, що Збройні сили України стали робити те, що вони повинні робити, вчитись захищати свій народ та країну.
небайдужий Показати IP 14 Липня 2016 14:25
а це обов'язково повідомляти про будь-яке переміщення військової техніки, коли на сході триває війна?
вова Показати IP 14 Липня 2016 14:34
коментар було видалено
волиняка Показати IP 14 Липня 2016 14:37
До прийому таких ваговозів-літаків була у свій час облаштована злітно-посадкова смуга на військовому аеродромі у селі Жовтневе Володимир-Волинського району Але при сприянні теперішньої міської влади Володимир-Волинського і саме князя Петра той аеродром за два роки РОЗІКРАЛИ !!!!
тиць-здиць до волиняка Показати IP 14 Липня 2016 16:32
шей село переіменували, щоб важче було відшукати де на посадку зайти
КАТЕРИНА Показати IP 14 Липня 2016 15:11
ЩЕ НАПИШІТЬ---ДЕ ці сміливі парубки-парашутисти будуть приземлятись ? ПІДЕМО вибирати женихів !!!
соня Показати IP 14 Липня 2016 15:29
Я тільки ЗА. Вчитись потрібно. Але ще б не скидали керосин на будинки...
Лучанка Показати IP 14 Липня 2016 15:46
Дуже добре ,що наші літаки літають,тренуються. А ІЛ-76МД і його захід на посадку над містом - це взвгалі круто.!!! До речі о 15-30 обидва літаки вже відлетіли.
Роман Показати IP 14 Липня 2016 16:13
Вчора дід Петро сильно випивши - пішов до молодої Маруськи в сусіднє село ... === де фото з цього мироприємства ... ??? Розклад наступних польотів чого не приклали ??
Ярема Показати IP 14 Липня 2016 16:14
Сікорського на Вас не має
Sml Показати IP 16 Липня 2016 00:24
А де твій самалота вокзал в луцьк щоб литали в львів в киів одесса варшава харків брест або європи
Світлана Показати IP 17 Липня 2016 12:31
От скажіть мені для чого писати про переміщення військовоі авіаціі?.Я б за такі речі суворо наказувала.В краіні війна і така інформація повинна бути засекреченою.З такими горе -журналістами і ворогів не треба.
Крук до Світлана Показати IP 17 Липня 2016 15:05
Задовбали вже параноїки. Це військові навчання, а не бойові маневри. Ця інформація не є секретною.