USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Над Луцьком протягом трьох днів літатимуть літаки

1 Травня 2015 15:33
Над Луцьком літатимуть літаки. Із метою коригування генерального плану міста протягом 1–3 травня, відповідно до договору з Луцькою міською радою, в нашому місті відбуваються аерофотознімання. Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради.

"Задля збереження спокою, звертаємося до лучан та гостей міста з проханням не хвилюватись і не вдаватися до панічних настроїв", - йдеться у повідомленні.

Довідково:

Аерофотозніма́ння — фотографування земної поверхні з літака чи супутника за допомогою спеціальних аерофотокамер. Дистанційний метод вивчення земної поверхні шляхом фотографування в різних областях оптичного спектра з літака чи інших літальних апаратів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 1 Травня 2015 16:10
Надіємось, що фото покажуть громаді міста. Цікаво чи побачимо захаращеність частини парку, забрудненість міста, розбиті дороги і інші місця де Влада повинна ПРАЦЮВАТИ, а не "дерибанити". Фото-порівняння, що було і що зроблено.
Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 1 Травня 2015 18:24
Не аерофотоЗНІМАННЯ, а аерофотоЗЙОМКА !!! Знімають специфічний контингент на Рівненській, а фотографи проводять зйомку!
Анонім до Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 1 Травня 2015 18:27
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F
Анонім до Анонім Показати IP 1 Травня 2015 18:27
http://sum.in.ua/s/aerofotoznimannja
Організація "ОВАЛ✈" до Анонім Показати IP 1 Травня 2015 18:32
Педівікія - дуже компетентне джерело. :)
вудман до Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 1 Травня 2015 22:54
Давай продовжуй виправдовувати своє профанство...
Дончанин до Анонім Показати IP 1 Травня 2015 18:33
коментар було видалено
Sieger Показати IP 1 Травня 2015 20:21
"Задля збереження спокою, звертаємося до лучан та гостей міста з проханням не хвилюватись і не вдаватися до панічних настроїв", - йдеться у повідомленні. Це повний звіздєц! В авіаційному місті Луцьку, де в старі добрі часи на гуркіт військових літаків щодня і майже щоночі взагалі не звертали уваги, тепер просять людей не хвилюватись через проліт над містом раз на рік якогось драндулєта! Дожились, панове! Сором на весь світ! :(
0501 до Sieger Показати IP 2 Травня 2015 08:04
А ви бачили цей драндулєт?Йому "в обед сто лет".Знову впаде комусь такий "бонус",а потім будуть довго шукати кому він належить,хто надавав дозвіл,що то за коробки з цигарками,..... .Так що є чого хвилюватися.
Sieger до 0501 Показати IP 2 Травня 2015 15:01
Бачив цей драндулєт. Це Вам не промінський варіант. Міськрада не могла найняти для такого заходу як аерофотозйомка заради коригування генерального плану міста якийсь лєвий літак. Цей Ан-2 100% сертифікований, пройшов належний регламентний техогляд і керував ним екіпаж, який має відповідні ліцензії і не абиякий досвід подібної роботи. Так що хвилюватися нема чого. Доречі, погода сьогодні нельотна, на жаль, тому сьогодні і завтра навряд чи літатимуть. :(