USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Над Луцьком знову літатимуть бойові літаки

18 Квітня 2017 15:41
Льотно-методичні збори розпочалися на військовому аеродромі в Луцьку.

Про це повідомили на сторінці Повітряного командування "Захід" у Фейсбуці.

"Відсьогодні на базі авіаційних комендатур Повітряного командування "Захід" на аеродромах в Луцьку та Коломиї розпочато льотно-методичні збори. Заходи проводяться з метою вдосконалення навичок льотного складу", - йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Шо апять Показати IP 18 Квітня 2017 15:53
спасінасгоспаді шоб той савєцкій хлам нікому на голову не впав!
злий до Шо апять Показати IP 18 Квітня 2017 20:36
Ти не до Бога звертайся, а до психіатра. Хоча твоїй голові це не допоможе
Ас Показати IP 18 Квітня 2017 18:43
Завтра звернусь в СЕС про вимірювання рівня шуму і з позовом в суд! Скільки можна з людей знущатися!
Лучанин до Ас Показати IP 19 Квітня 2017 00:21
Нехай краще літають наші пілоти,ніж щоб літали рашистські!Якщо вам шумить,то їдьте туди де не шумить!Поїдьте на Схід і тоді зрозумієте що цей шум для вас буде вже не шумом від літаків коли приїдете в Луцьк!Нехай літають і тренуються щоб дати ворогу відсіч навіть на таких старих совєтських літаках.Чому старих і совєтських?-а тому що інших просто немає.Просто вибору нема-які залишились на таких і літають!
Волинянка до Лучанин Показати IP 20 Квітня 2017 17:30
І де той відсіч?вже третій рік війна, а наша авіація лише створює антураж..."вдосконалює навички"...Чому в цивілізованих країнах можуть проводити навчання далеко за межами міста, а в нас треба так, щоб неврози були в дітей від ревіння двигунів посеред ночі!?І що там погані фахівці?! Ні, просто в нас на людей НАПЛЮВАТИ з ВИСОКОЇ КОЛОКОЛЬНІ, ще й пригнобити можна за непатріотизм: "ось, поїдь на Схід, там послухай". Ми ж прагнемо до побудови Європейського суспільства, а такими підходами нам треба в совок :ТЕРПИ І РАДУЙСЯ! А як на рахунок безпеки? Коротка історична довідка: 21 бер. 2014 -на аеродромі у Старокостянтинові впав бомбардувальник, який використовувався під час навчань військовослужбовців. 14 липня, 2016 - у Старокостянтинові на злітній смузі загорівся літак. Су-25 загорівся під час виконання планових польотів. А якби це сталося над містом?чи зокрема над Вашим будинком пане "Лучанин"!? і на Схід їхати не треба!
101 до Ас Показати IP 19 Квітня 2017 21:45
коментар було видалено
Анонім Показати IP 18 Квітня 2017 19:20
Поїдь на схід, там тихіше.
Анонім Показати IP 18 Квітня 2017 19:37
Хоч один бойовий літак був задіяний на сході? Хай там літають..
Лучанин до Анонім Показати IP 19 Квітня 2017 00:24
А де вони мають тренуватися щоб летіти на Схід?Ви про це подумали?Де вони мають набувати практику?Теорія без практики мертва!Нехай навчаться а потім вже нехай і на Схід летять!
Аleks Показати IP 18 Квітня 2017 20:00
Живеш в мирі,готуйся до війни!Вікова істина.Хай тринуються. Я виріс під шум літаків та випробування двигунів авіазаводу,і був впевнений в своєму захисті.
Валентин Показати IP 18 Квітня 2017 20:08
От смішні! Для всіх тих, кому заважає гуркіт літаків, хто боїться що вони впадуть на голову і тд - розповідаю. Ракети залпової системи типу "Град" лягають практично безшумно. Тільки полоски на небі лишаються. Не вірите? Спитайте тих домбасят, котрі на початку війни зупиняли українську техніку і не давали нашим воїнам зайняти стратегічні позиції. А хлопці нехай літають - волинське неба для них завжди відкрите!
Лучанин до Валентин Показати IP 19 Квітня 2017 00:29
Рашисти гатили з Градів,а наші їхали туди на танках і з автоматами відсіч давати.Що може зробити танк проти Граду?Просто сили тоді були дуже не рівні!
До Валентина Показати IP 19 Квітня 2017 13:00
З якого бодуна* гради* почали лягати безшумно(прошу не путати з мінами), навіть коли стоїш від вибухів градівських снарядів на відстані 500м то тебе трясе від дії ударної волни по всьому тілу. Я їх випустив за своє артилерійське життя тисячі і коротких і довгих і з катушки і кабіни. Навіть часом по ночах сниться то заряджаєм то роблю виверку то цепи пуска,ну і т.д.Як сепари у 2014 році зробили пару залпів по 2 мб 51 то батальйон на другий день смотався з позицій і більше його ніхто в ато не бачив.
До лучанина Показати IP 19 Квітня 2017 13:06
Вчить матчасть.Якщо поставити танк і* град* в поєдинку один на один хоч на 2 км то в *града* ніяких шансів спастись. Навіть якби градівський снаряд впав від танка 5 метрів то ні танку ні екіпажу нічого не було.
До всіх Показати IP 19 Квітня 2017 13:14
Ви шановні експерти трохи смішні , КПД від тих польотів нуль. Зробіть спектральний аналіз облич льотного складу. В основному всі за 40 років, мають право на військову пенсію , в любий момент написав рапорт і пішов на пенсію і ищите меня в гималаях.ВЧИТИ ПОТРІБНО МОЛОДИХ ЯКИМ ДО ПЕНСІЇ ХОЧ РОКІВ З 5.