USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Міноборони пояснили, що роблять військові літаки у волинському небі

7 Травня 2016 11:37
Після перерви на Великодні свята у Луцьку відновилися польоти військових літаків.

Нагадаємо, на Луцькому військовому аеродромі тривають планові навчальні польоти.

У регіональному медіа-центрі Міністерства підтвердили цю інформацію, - пише Експрес.

Як пояснив прес-офіцер Андрій Агеєв, у Луцьк тимчасово передислокували декілька екіпажів військових авіаторів зі Старокостянтинова. Але це, з його слів, не пов'язано з ремонтом злітної смуги на Хмельниччині. На Волині проходить льотно-методичний збір тактичної та транспортної авіації, у якому беруть участь і наші пілоти.

"Цьогоріч він триватиме не тиждень, як це було зазвичай у мирний час, а більше місяця", -- уточнює підполковник. Утім, запевняє, екіпажі сьомої бригади тактичної авіації зі Старокостянтинова, які не беруть участі в заході, й надалі будуть проводити планові навчальні польоти в штатному режимі.

На фото: літаки ЗСУ над Луцьком, квітень 2016 року. Світлини зроблені німецькими журналістами, опублікувала в соцмережі Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»

На фото: учора, 6 травня, близько 20 активістів Цивільного Корпусу «АЗОВ» Волинь допомагали забезпечувати громадський порядок біля Луцького військового аеродрому.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
джа джа Показати IP 7 Травня 2016 12:45
Прес-центр завжди офіційно казатиме те, що вигідно верхівці. Але в нас інформація про капітальний ремонт злітно-посадкової смуги на аеродромі Старокостянтинів у Хмельницькій області з власних надійних джерел, які знаходяться не у верхівці, а на місцях. - пише Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈" (навіть посилання зробив, як звикли це робити журналісти=))
лучанин Показати IP 7 Травня 2016 12:52
Мирного неба і безаварійної льотної роботи.Приємно,коли літають.
Марія Показати IP 7 Травня 2016 13:27
Шумлять дуже. Коли вже перестануть
:) до Марія Показати IP 7 Травня 2016 14:21
Хай краще в небі літаки шумлять, ніж бомби між будинками розривалися
Анонім до Марія Показати IP 7 Травня 2016 15:51
коли вже ці заїзжі ,що накупляли земельки перестануть нити. Небуде армії небуде держави шановні поліщуки
Марія до Анонім Показати IP 8 Травня 2016 12:42
Вираження думки і нити...зовсім різн речі..шановний анонім.
прохожий до Марія Показати IP 8 Травня 2016 10:42
Хай тренуються. Краще такий шум ніж шум бомб і ракет, які можуть полетіти на голову лучанам від братів зі сходу. Пілот мусить літати, інакше він мішень для ворога.
А Показати IP 7 Травня 2016 13:33
Для чого ці масові польоти? Не буде повітряної фази в АТО, а якщо якщо українська влада до неї "допригається", то це буде кінцем АТО і кінцем України. Коштів, витрачених на "потішні війська (читай Повітряні Сили) хватило б на вирішення багатьох питань соціальної сфери. А з чого почне збирати свій перший мільярд на держслужбі пан Гройсман? З авіапалива.
Вова до А Показати IP 7 Травня 2016 15:27
А не так давно говорили - навіщо нам та армія, хто на нас нападатиме, а гроші які витрачають на армію.....? Це не ви випадково були?
прохожий до А Показати IP 8 Травня 2016 10:50
"А" Ти троль, хоча вдаєш що любиш Україну. Якщо так переживаєш за неньку Україну, то іди краще, повоюй за неї. Передбачую твою можливу відповідь в мою сторону, то ж завчасно скажу -я воював і маю посвідчення учасника і запиcу військовому квитку.
Б до А Показати IP 8 Травня 2016 22:24
Повністю підпримую! І не опускайтесь до рівня невігласів, які у діалозі лише можуть ображати.Не доведи Бог, щоб ми воювали з москаликами з застосуванням авіації. Польоти військової авіації у місті - це небезпека та шум для людей. Очевидно, що наші льотчики повинні тренуватись, але не над головами мирних жителів( маленьких діток). Військове керівництво повинне зважати на людей, а обласна та міська ради захистити інтереси громадян. Та в кінці кінців люди мають право на тишу та спокій, що гарантовано законом.А польоти до першої ночі - це просто знущання!Так місто та села навколо аеродрому за 20 років розбудувалось,а ті хто побудувались отримали всі погодження відповідних служб і це життя. А цим гей "патріотам" потрібно припинити спекуляції на війні. На щастя у нас не "совєтський час" і люди мають право на громадську позицію! А військовому керівництву не варто випробовувати терпіння людей, які віддають останні гроші на армію та вболівають за життя кожного з наших героїв!!!
Волинянин Показати IP 7 Травня 2016 13:56
Польоти НАШОЇ, УКРАЇНСЬКОЇ авіації заважають лише уродам які мріють про москальську владу. Це добре, що цього разу кошти виділені з бюджету не розікрали повністю а всетаки потратили на пальне та проведення практичних навчань УКРАЇНСЬКИЙ пілотів. Слава Україні.
А до Волинянин Показати IP 7 Травня 2016 18:00
Сам ти урод, а не волинянин, бо радієш, Що не все вкрали, а трошки залишили на окозамилювання. А до авіації якнайбільше підходить вислів "Армия должна ЛИБО ВОЕВАТЬ, ЛИБО ГОТОВИТЬСЯ К ВОЙНЕ!" от і робіть висновки.
Вова до А Показати IP 7 Травня 2016 21:12
Так ото ж і готуються! А польоти НАШОЇ, УКРАЇНСЬКОЇ авіації заважають, таки, лише виродкам.
ПТН до А Показати IP 7 Травня 2016 23:07
це чий, такий, вислів???
сіль Показати IP 7 Травня 2016 14:25
да нехай получку відпрацьовують. Чистого неба. Тільки би ще отруту від кліщів розкидали одночасно.
Крук до сіль Показати IP 7 Травня 2016 20:20
гг)) Що, теж зловив кліща на аеродромі?))
сіль до Крук Показати IP 8 Травня 2016 07:01
ага
гость Показати IP 7 Травня 2016 15:27
ОВАЛ имеет к этим фотографиям примерно такое же отношение как Мао Дзедун к замку Любарта. Это так, многоуважаемому изданию, которое публикует все подряд и комментирует что угодно. Эти фотографии сделаны Олександром Гольцом, фотокорреспондентом немецкого авиаиздания, который с группой иностранных фото корреспондентов европейских авиажурналов работал на Луцком военном аэродроме. У нас же авторское право вроде никто не отменял? А у ОВАЛа я смотрю есть только большое желание пиариться на чужом труде.
Если ОВАЛ разместили эти фото у себя в группе в Контакте и всюду указали, кто их автор, но журналисты ВН взяли их из группы ОВАЛа и указали всего-навсего источник, откуда они взяли фото, а не автора данных фото, то надо заглянуть в группу ОВАЛа в Контакте и посмотреть, как у них в группе подписаны эти фото, где указано авторство, прежде чем п***еть ф**ню. Аналогично в группе ОВАЛа указано авторство фотографий других немецких фотографов, которые в тот день проводили споттерскую съёмку на Луцком военном аэродроме. https://vk.com/wall-4252783_5353 .
ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Травня 2016 16:19
При чому тут повітряна фаза АТО. ВВС складова частина ЗСУ і вона відіргає значну роль в обороноздатності країни. Коли би хватило розуму КОМАНДУВАЧУ (дебільній істоті на погоняло "Гелетей" ) застосувати ВВС в липня 2014, про війну уже би забули. До речі, Гелетей, як обіцяв, післязавтра має прийняти парад у Севастополі. Мабуть, уже взяв квиток...
А до ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Травня 2016 18:30
Якби йому хватило типа розуму, то вже б забули і про війну, і про Україну. Росія цього тільки чекала. І стала б Україна Великим Кримом.
ааа Показати IP 7 Травня 2016 16:45
до а сиди і звізди розумник
ВОВК Показати IP 7 Травня 2016 17:01
кому та авіація потрібна ? Що вона може? Мо москалів потовкла в Криму чи даунбасівців налякала ?Кукурузники епохи Брежнєва ворон перелякали на Вишкові добре хоч на хату не падають. CТИДОБА
заєць до ВОВК Показати IP 8 Травня 2016 17:18
Ти не вовк ти шакал кацапський11111111
Віктор Показати IP 7 Травня 2016 18:55
Дуже добре,що тренуються.Нехай щастить льотчикам!!!
Анонім Показати IP 7 Травня 2016 19:19
Мені дивно, що на Волинські новини ходить так багато сєпарів. І коли на пост мирного вам неба і безаварійної роботи стоїть -39 ФУ-у-у-у, то виникає питання, а якого тут роблять модератори?
SSG Показати IP 7 Травня 2016 19:52
Пілотам повага! Ідіотам в коментарях - ганьба!
А до SSG Показати IP 7 Травня 2016 21:35
А ми що тільки й вміємо, що: "ганьба" кричати, чиї думки йдуть в розріз з "активістами та громадськими діячами" Докричалить, прид*рки.
небайдужа Показати IP 7 Травня 2016 23:17
ЛЮди мають право на спокійний відпочинок ане на цілодобовий гул !!!
Лікар до небайдужа Показати IP 8 Травня 2016 09:48
Якщо ви чуєте цілодобовий гул - звертайтесь в поліклініку - то у вас щось із здоровям
Анонім до небайдужа Показати IP 8 Травня 2016 21:13
До Лісу
максим Показати IP 8 Травня 2016 09:48
А хто заставляв біля аеродрому будувати чи купляти хату? Раз там живеш будь готовий до шуму. Люди біля жд колій живуть і цілу ніч чух-чух і нічого, а тут місяць пошумлять і паніка. Люди привикайте думати не тільки за свою ср.аку. Літають над моїм будинком і нічого, двом дітям не заважає спати. Як музику врубають і слухають до часу ночі, то не заважає, а приземлення літака вуха ріже!!!
КУМ Показати IP 8 Травня 2016 10:20
Є льотчики-значить повинні літати.Питання тільки в тому,чи мають це робити над містом,як і гелікоптери(декілька разів пролітали).
zeroprint33 до КУМ Показати IP 8 Травня 2016 19:49
Добре,хай лiтають!
прохожий Показати IP 8 Травня 2016 11:00
Читаю деякі коментарі і приходить на думку ось що. Колись при СССР в Луцьку стояв дуже великий військовий контингент. Пройшло більше 20 років і багато ціх бувших військових, або їх нащадків думаєте стали в душі за Україну . Думаю що ні. Думаю що багато з них, ой як мріють щоб Росія і русскій мір прийшли сюди як найшвидше.
Марія Показати IP 8 Травня 2016 12:39
Анонім ...звідки інформація про заїзжих?чому одразу ображати?все життя в луцьку живу. Я когось образила?Культури нуль. Озлобленості повно...